Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 31

Thread: PS4 Pro nu se gaseste in Romania?

  1. #1 SP
    Member kaoru's Avatar

    PS4 Pro nu se gaseste in Romania?

    Emag si Altex au cate unul pe stoc (care in Romania inseamna in traducere libera la comanda) si atat.
    "stoc" care se epuizeaza in doua ore maxim.
    Mi se pare foarte ciudat ca nu se gaseste nicaieri de cumparat. Chiar suntem o tara din lumea a cincea?

  2. #2 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar

    PS4 Pro nu se gaseste in Romania?

    Not really, tocmai a fost craciunul ... Probabil ca vor aduce in curand din nou.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #3 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Stai liniștit, ca vor mai aduce. S-a vândut foarte bine. Eu, spre exemplu am prins oferta PS4 PRO cu un extra controler versiunea 2, gratis, la 1799, la Altex.

    Trimis de pe al meu HTC One A9 folosind Tapatalk

  4. #4 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Si eu astept sa intre pe stoc. Am vandut PS4 si cand sa iau Pro-ul, nu se mai gaseste.

  5. #5 SP
    Member kaoru's Avatar
    Si inca nimic. Mi se pare absurd. sincer.

  6. #6 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Ia-i intrebat cand aduc? N-are rost sa te enervezi, tot ajunge pana la urma, nu? Adica nu e sfarsitul lumii...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #7 SP
    Member kaoru's Avatar
    Si ce sa vezi. tot nimic Nu ma enerevz. Doar ca vreau sa atrag atentia la cat de inapoiata e tara asta. Binenteles ca o sa il comand pe Amazon sau Ebay. Dar sincer mi se pare fenomenal ca economia in tara asta e bazata numai pe manareala si bisnita, inca. Sunt in stoc tone de PS4 normale si Slim. Nici urma de PRO si sincer ma depaseste care este strategia de marketing. bazata pe...ce?

  8. #8 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Ieri era pe stoc la Altex

  9. #9 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Chiar azi dimineata am vazut stoc de PS4 Pro pe Altex...

  10. #10 SP
    Member kaoru's Avatar
    Azi nu mai e din nou ) Si am si alerta setata la ei lol.

  11. #11 SP
    Junior Member VladS's Avatar
    De dimineata(9:00) era in stoc la Altex si scria ca este disponibila exclusiv online. Pe la 12:00 zicea ca nu mai e in stoc.
    Poate s-a trimis de la depozitul central spre magazine si pe weekend o sa fie disponibil in magazine. De obicei asa am observat, dupa ce un produs e disponibil online in 2-3 zile se poate rezerva/gasi si in magazin.

  12. #12 SP
    Member blondutzu's Avatar
    imi inchipui ca nu e usor sa livrezi console pe vremea asta...

  13. #13 SP
    Member kaoru's Avatar
    Care console?

  14. #14 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    A fost pe stoc pana in Craciun, chiar si la oferta cu 1 controler gratuit. Ce legatura are tara cu o consola care nu se gaseste in magazine? A fost cererea mare, probabil nici producatorul nu poate sa livreze. Stai calm ca nici pe amazon nu este in stoc, abia maine intra.

  15. #15 SP
    Member blondutzu's Avatar
    @kaoru Crezi ca se spawneaza direct in magazine? Cineva le aduce in stocul Altex/eMag etc.

  16. #16 SP
    Member Ares's Avatar
    din data de 25.12.2016 am stat zilnic pe site-ul altex/mg si stoc epuizat ..stoc epuizat...stoc epuizat..am reusit sa gasesc una in data de 3,intram de cateva ori pe zi pe site si nimic....pe data de 3.01,am intrat de dimineata si am gasit,am rezervat in magazin.ideea este ca aveau 3, 2 rezervate si una libera, a mea. ideea este sa stai geana pe site si sa tot dai refresh sau sa astepti sa intre un stoc masiv.

    cele bune

  17. #17 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Nu trebuie să stai cu ochii pe site non-stop.
    E suficient sa îți setezi o alerta de stoc şi vei primi e-mail când va fi cazul.

    Trimis de pe al meu HTC One A9 folosind Tapatalk

  18. #18 SP
    VIP Member asatgmures's Avatar

  19. #19 SP
    Member chris diaz's Avatar

  20. #20 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    stie cineva un magazin de unde pot lua ( din ROmania ) castile Platinum ?!

    nu vreau de pe amazon.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 06-12-2016, 09:48
  2. Au inceput precomenzile la PS4 si in Romania By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 96 Last Post: 09-09-2013, 22:09
  3. Concurs gaseste diferente By Payutzu in forum Offtopic
    Replies: 48 Last Post: 01-04-2010, 22:56

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts