Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5 6 7 8 LastLast
Results 121 to 140 of 156

Thread: Marvel's Avengers

  1. #121 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Eu o sa-l iau la 5 euro prin Steam Wallet.

    Dar cred ca mai repede o sa-l ofere gratuit pe EPIC.

    La cat de scazut e numarul de jucatori, s-ar putea sa-l ofere gratuit chiar anul asta de Craciun.

  2. #122 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  3. #123 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Wow...deci in loc sa-l faca mai accesibil si fun de jucat, ei de fapt fac exact opusul

  4. #124 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Sa inteleg ca te "forteaza" sa faci grind pentru level. Oare castiga ceva prin acest live service game? Castiga x $ / ora sau per minut in functie de numarul de jucatori?

  5. #125 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu. Ei banii ii fac doar din microtranzactiile care sunt strict estetice. Dar probabil se bazeaza pe faptul ca daca un jucator sta cu x ore mai mult in joc, va vrea sa schimbe infatisarea supereroului si atunci va fi mai dispus sa investeasca bani reali pentru asta, mai ales cand tot acolo in articol zice ca nu mai poti gasi acele costume si in game, fara sa le cumperi in prealabil (sau poate nu am inteles eu bine, l-am citit fugitiv).

  6. #126 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    Alongside this XP rework, Crystal Dynamics is making changes to the way certain cosmetics are rewarded in-game. It'll no longer be possible to obtain random cosmetic drops through strongboxes, from missions, by levelling up, or from the cosmetics vendor. Instead, players will first need to earn sufficient in-game Units to purchase them - a move the developer says will provide "more player agency and clarity".

    Se pot cumpara doar cu credite in-game, nu se mai gasesc aleatoriu, desi nu au spus cum primesti acele credite. Sigur creditele vor fi disponibile sa fie cumparate cu bani reali, dar cred ca pot fi obtinute in urma misiunilor sau ceva de genul.

  7. #127 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    S-a dus naibii si Square Enix. Ma miram de ce i-au parasit producatorii IO si si-au luat franciza Hitman cu ei.

    Mi-e si frica de ce se va alege de Deux Ex 4.

  8. #128 SP
    Manager paul's Avatar
    Next-Gen Launch Trailer:

    Black Panther Reveal Trailer:

  9. #129 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Cred ca era mai bine daca lansau jocul acum decat in septembrie 2020 si reparau macar bugurile si rezolvau problemele cu proasta optimizare pe PC.

  10. #130 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pana la urma tote DLC-urile astea cu story al personajelor noi sunt gratis?

    Marvel's Avengers | PS5 vs Xbox Series S|X | Graphics Comparison & FPS Test


    Marvel's Avengers: PlayStation 5 vs PS4 Pro - Every Upgrade Explained

  11. #131 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Pana la urma tote DLC-urile astea cu story al personajelor noi sunt gratis?
    Tu ce crezi?
    Ca Square Enix e o companie caritabila care ti l-ar da pe Black Panther si Hawkeye pe gratis?


    Nu e indeajuns ca vor oferi jocul standard gratuit pe Epic pentru o saptamana cat de curand la cat de prost stau cu nr. de jucatori?

  12. #132 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Pana la urma tote DLC-urile astea cu story al personajelor noi sunt gratis?
    Da, sunt gratis.
    Attached Images Attached Images roadmap_v17-2ulnx3cu.png

  13. #133 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    LOL
    Total neasteptat.
    La ce vanzari dezastruoase a avut, mai ales ca publisherul a pierdut 63 milioane de dolari, chiar ma mira miscarea asta.
    Probabil vor sa-si ceara iertare si sa-i convinga pe tot mai multi sa cumpere jocul ca sa primeasca si DLC-urile.

    Putine companii fac asta. Unele distribuie niste jocuri epic-fail si tot vand DLC-uri si microtranzactii ca sa recupereze cumva pierderile.
    Ce face Square Enix e o miscare excelenta - cumperi acum jocul complet cu toate DLC-urile la pachet.
    Dar probabil urmatoarele DLC-uri vor fi contra-cost.

  14. #134 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai tineam minte ca au zis de la inceput lucru asta, dar nu mai stiam daca era valabil si pentru Story Missions cu noii eroi, dar se pare ca da - chiar tot future content-ul este gratuit.
    Grosul banilor il fac din cosmetice, dar cu cineva ca mine, nu ar face bani deloc daca ar fi gratuit jocul

  15. #135 SP
    Member smits's Avatar
    Eu ii mai acord o sansa, mai trebuie sa vina si spiderman.

    well, yeah i'm an avengers fan

  16. #136 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Marvel's Avengers - Operation: Hawkeye - Future Imperfect Review - The Disappointment Continues


  17. #137 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca tot e la oferta, l-am luat si eu la pret de nimic (124 lei /2 = 62 lei de om) pentru a-l juca pe PS5 si...sincer sunt placut uimit.

    Am jucat doar SP pana acum, vreo 3h si chiar imi place povestea si jocul.

    Grafic se prezinta foarte bine, chiar daca nu fotorealist. Dar o tona de detalii, geometrie cat cuprinde, texturi de rezolutie mare si arata overall mult peste asteptari.
    Intr-adevar, este deranjant in combat cum are acele pauze mici cand lovesti inamicii iar combatul este destul de repetitiv si limitat, dar nu este chiar rau.

    Povestea mi se pare chiar interesanta, cum trebuie sa-i gasesti pe fiecare si te face sa vrei sa continui.

    Sunetul mi se pare putin ciudat, jucat cu sau fara 3D audio. Este destul de plat uneori, se aude ciudat, cu ecou cand nu ar trebui sau cu probleme gen alergat pe metal si dupa ce te opresti, sunetul mai face 1-2 pasi.

    Vibratia de la controller mi se pare dusa la extrem, dupa o repriza de 2-3h am ramas cu o liniuta de baterie desi fusese incarcat full.
    Chiar oprisem actiunea pentru photomode in timp ce saream si vibra controller-ul si mi-a ramas vibratia pana am facut poza si am iesit din el (cam 2-3 min la intensitate foarte mare).

    Sunt curios daca o sa ma prinda si partea de MP dupa ce voi termina povestea.

  18. #138 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Marvel's Avengers - Tachyon Anomaly Event Trailer | PS5, PS4
    Quote Originally Posted by Playstation
    Marvel's Avengers' Tachyon Anomaly Event includes a variety of activities, including a new opportunity for players to form teams online with more than one of the same Hero in any mission, starting April 22 and running until May 3.

    4 Hulk

  19. #139 SP
    Manager paul's Avatar
    Expansion: Black Panther | War for Wakanda Cinematic Trailer:

  20. #140 SP
    Senior Member dronology's Avatar
    Marvel's Avengers' Black Panther DLC Is Its Biggest Expansion Yet | Play For All 2021
    Quote Originally Posted by GameSpot
    We sat down with Marvel's Avengers project director Josh Bapst to talk about the superhero game's upcoming Cosmic Cube event, new patrol, and Wakanda expansion (which adds Black Panther as a playable character).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5 6 7 8 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 18-03-2012, 11:00
  2. Replies: 0 Last Post: 05-03-2012, 08:32
  3. Replies: 0 Last Post: 04-03-2012, 12:45
  4. Replies: 0 Last Post: 16-01-2012, 18:10
  5. Replies: 0 Last Post: 24-11-2011, 17:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts