Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 109

Thread: Black Friday 2020

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Black Friday 2020

    Another year, another Black Friday. Bine, anul asta oricum a fost un fiasco, asa ca ma astept ca si BF-ul sa fie la fel. Nu de alta, dar noi am avut pana si Black Friday de vara... Cyber Monday, Green Thursday and so on. Dar, am zis totusi sa facem si pentru 2020 un thread, so, here it is. Daca gasiti oferte bune, postati aici. Incep eu cu micul catalog "scăpat" de la Altex...
    Attached Images Attached Images black_friday_altex_2020_1.jpg black_friday_altex_2020_2.jpg black_friday_altex_2020_3.jpg black_friday_altex_2020_4.jpg black_friday_altex_2020_5.jpg black_friday_altex_2020_6.jpg black_friday_altex_2020_7.jpg black_friday_altex_2020_8.jpg

  2. #2 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Văd că au și "teaser"... și începe de măine.
    Attached Images Attached Images oferte-black-friday-2020-altex-teasing.jpg

  3. #3 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Si la Altex ține o lună văd )

  4. #4 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai la Altex e la fel ca in ultimii ani. Au toata luna de reduceri si mai adauga produse pe parcurs.
    Iar in noaptea in care face eMag BF, adauga si ei cateva reduceri mai mari pt cateva produse.

    Also, vad ca la Flanco tine 2 luni...

    Aici oferta

  5. #5 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    SONY 55XH90 - 3699lei

    Nu poti gasi ceva mai bun in acest buget. Are toate functiile de care ai nevoie pentru next-gen.

  6. #6 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by Teo View Post
    SONY 55XH90 - 3699lei

    Nu poti gasi ceva mai bun in acest buget. Are toate functiile de care ai nevoie pentru next-gen.
    Unde Teo? Să pun gheara pe el acum

  7. #7 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Vezi in oferta de la Altex postata de MonkY. Va fi disponibila de pe 29, deci de maine

  8. #8 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Disregard - din grabă credeam că e vorba de oled ul CX de la LG... Vânez 55CX sau 55B9

  9. #9 SP
    Member theusher's Avatar
    Pret nou 68.9 lei, pret vechi 68.9 lei, reducere 28%
    Attached Images Attached Images dgrtj6jjhtk.jpg

  10. #10 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Au luat-o razna majoritatea. Deci, a început Black Friday 2020 la:Iar pe eMag nu am putut intra azi noapte, pentru ca-mi aratau deja pisica, si mesajul ca se pregatesc de Black Friday...

  11. #11 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Păcat că nu a început nimic, au aceleași prețuri că întotdeauna. Noroc că există eMag care vine iar cu 10 produse reduse cu adevărat care se dau in 2 secunde.

  12. #12 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Eu am prins OLED-ul meu cu 100ron mai ieftin acum o sapt. . Se inghesoaie toti acum sa iti ia banii mai devreme ! Va fi BF si pe 12 nov. o sa vedeti ! Defapt or s-o tina intr-o sarbatoare pana la anul, in fiecare zi daca se poate! Foame de bani ! Ce am eu prin lista de fav. nu e nimic redus . Poate altadata !

  13. #13 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Pai toate magazinele astea cu piscotareli de genul asta au stricat Black Friday, Black Friday de Vara, Black Friday de Iarna, Black Friday in fiecare zi, au probabil un departament de marketing fantoma si aia cu asta rup, hai sa mai facem un Black Friday cu reduceri nema.

  14. #14 SP
    Junior Member Aresus's Avatar
    Cospiratorii vor spune că prețul real este cel cu discount dacă un produs are discount tot anul...

  15. #15 SP
    Admin MonkY's Avatar
    A inceput Black Friday si la Orange, in caz ca e cineva interesat.

  16. #16 SP
    Member clax_117's Avatar
    Intentionez sa cumpar un nintendo switch, doar pentru cateva exclusive, dar pretul in continuare mi se pare foarte ridicat, aproximativ 1500 lei la emag sau altex. Oare voi prinde o oferta mai buna, de aproximativ 1000lei, pe 19 -20 noiembrie cand emag ar putea face reduceri mai mari sau macar de sarbatori?

  17. #17 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Eu am luat un Switch lite de pe olx, tot asa pentru cateva jocuri - gasesti sigilate la 700 de lei cred. M-am distrat de minune cu el, dar nu are suficiente exclusive incat sa merita tinuta o perioada lunga (imo). In orice caz, poti astepta pana pe 13 cand e black friday.

  18. #18 SP
    Member clax_117's Avatar
    Am vazut ca sunt mai multe anunturi cu switch lite pe olx, pe la 700-800lei, dar parca as juca un mario si pe tv Poate am noroc si ma surprinde emag cu vreo oferta, dar din cate imi amintesc, in anii trecuti doar ps4 si xbox one au avut preturi bune de “black friday”

  19. #19 SP
    Junior Member Schultz's Avatar
    Quote Originally Posted by clax_117 View Post
    Intentionez sa cumpar un nintendo switch, doar pentru cateva exclusive, dar pretul in continuare mi se pare foarte ridicat, aproximativ 1500 lei la emag sau altex. Oare voi prinde o oferta mai buna, de aproximativ 1000lei, pe 19 -20 noiembrie cand emag ar putea face reduceri mai mari sau macar de sarbatori?
    Preturile sunt ridicate fiindca Nintendo are politica de a nu face reduceri. Ce vezi tu uneori sunt direct din buzunarul retailer-ului.

  20. #20 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    La ce anume nu face Nintendo reduceri? Doar la hardware? Asa stiam si eu, ca Nintendo nu face reducer, dar la jocuri are constant. Marea majoritate a jocurilor le-am luat la reduceri, atat fizic, dar mai ales digital, unele la preturi de nimic, sub o treime de pretul initial.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Black Friday 2017 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 189 Last Post: 08-12-2017, 12:00
  2. Black Friday 2016 By cimaron in forum Console Club
    Replies: 365 Last Post: 26-11-2016, 05:36
  3. Black Friday 2015 By Prototype93D in forum Console Club
    Replies: 632 Last Post: 06-02-2016, 18:20
  4. Black Friday 2014 By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 610 Last Post: 05-12-2014, 23:53
  5. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts