Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 41 to 60 of 88

Thread: GameTrade.ro - Platforma de Anunturi cu Jocuri Dedicata Gamerilor din Romania

  1. #41 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Quote Originally Posted by rolleer View Post
    Concursul s-a incheiat la ora 8. Cei care au dat share pana 8 au primit codurile.
    Mersi
    S-a rezolvat problema, multumesc!

  2. #42 SP
    Member rolleer's Avatar
    Multumim si noi

  3. #43 SP
    Member rolleer's Avatar
    Buna seara tuturor. Platforma noastra iarasi a primit un update.
    * Sistem de plata paypal cu protectie de tip escrow. De ex. cumparatorul plateste prin intermediul site-ului, si ulterior(dupa ce cumparatorul face confirmare) vanzatorul primeste plata. Din pacate inca nu am putut activa aceasta optiune deoarece inca nu am gasit calea oficiala(fiscal,contabilitate etc.) pentru acest tip de serviciu.
    *Comentarii la jocuri si anunturi
    *Protectie Spam
    *Geolocation API
    *Calcularea distantei intre vanzator si cumparator
    *Notificari pentru mesaje primite

  4. #44 SP
    Member rolleer's Avatar
    Urmatorul update va contine si niste filtre. O zi buna

  5. #45 SP
    Member AzFaust's Avatar
    Probabil din cauza ultimului update, eu nu pot sa mai dau login cu facebook. Si care este treaba cu geolocation? Nu-i vad rostul

  6. #46 SP
    Member VictusG's Avatar

  7. #47 SP
    Member rolleer's Avatar
    Quote Originally Posted by VictusG View Post
    Buna, am si banat userul deoarece a fost plasat o oferta cu pretul cerut iar userul a refuzat. Mersi pentru atentionare.

    ---------- Post added 29-03-2017 at 20:34 ----------

    Quote Originally Posted by AzFaust View Post
    Probabil din cauza ultimului update, eu nu pot sa mai dau login cu facebook. Si care este treaba cu geolocation? Nu-i vad rostul
    Buna, am remediat problema cu logare cu Facebook...multumim foarte mult. Cu ajutorul geolocaton-ului cumparatorul vede cat de departe se afla vanzatorul jocului, aceasta functie este folositor atunci cand vanzatorul nu trimite in tara ci ofera numai ridicare personala.

  8. #48 SP
    Member rolleer's Avatar
    Update platforma cu niste Bugfix-uri minore
    O zi frumoasa

  9. #49 SP
    Senior Member Snick's Avatar
    Salut, sunt seller ... am postat doar 1 anunt cu un joc care are cautare ... sunt curios sa vedem cum decurg lucrurile ... succes mie si tie .

  10. #50 SP
    Member rolleer's Avatar
    Buna Snick.....multumim si noi

  11. #51 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Foarte buna platforma,mi-am facut si eu cont , am dat si share pe facebook
    Am postat 8 jocuri la vanzare/schimb,foarte simplu de adaugat si usor

    ---------- Post added 05-04-2017 at 17:27 ----------

    A lasat cineva mesaj pentru un joc dar mie nu imi apare optiunea sa ii raspund cu mesaj
    Inca am dat accept la oferta si acum nu mai e jocul la vanzare (dar daca nu vorbesc cu omul sa finalizam apoi ar trebui sa iasa jocul )

    ---------- Post added 05-04-2017 at 17:32 ----------

    Singurul lucru care il pot face e sa intru pe profilul celui care mia lasat mesajul dar si acolo nu pot sa ii scriu nu apare nimic pentru contact (nr telf sau ceva de genu )

    ---------- Post added 05-04-2017 at 17:37 ----------

    Gata am reusit sa ii las mesaj

  12. #52 SP
    Member rolleer's Avatar
    Salut Daniel, nu cumva a fost banat user-ul si de aia nu mai apare? Poti sa lasi un pm cu username-ul lui daca vrei.
    Multumim pentru share

  13. #53 SP
    Member rolleer's Avatar
    Mutumim foarte mult pentru observatii/sfaturi trimise de voi, asteptam in continuare recomandariile voastre. O zi cat mai frumoasa va dorim

  14. #54 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Cum stam cu playerbase-ul?

  15. #55 SP
    Member rolleer's Avatar
    Buna Espiritus, mersi pentru intrebare. In momemntul de fata sunt aproape 300 utilizatori inregistrati (site-ul e activ de o luna si ceva) Urmeaza sa facem promovare mai "intensa" pe facebook.
    Daca si voi puteti sa ne ajutati cu un share pe facebook v-as fi recunoscator.
    O seara placuta tuturor.

  16. #56 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Salut, lipseste jocul Mass Effect Andromeda de PC. Pot sa aleg doar PS4 si Xbox One, poate puteti sa rezolvati.
    P.S. Am reusit deja sa dau un joc prin voi, multumesc.

  17. #57 SP
    Member rolleer's Avatar
    Buna, daca nu gasesti jocul, poti sa adaugi si tu(oricine) prin functia "import". Iata un mic tutorial: https://youtu.be/ZTFidIQn9yk?t=1m31s
    Felicitari pentru "trade"

  18. #58 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Nu stiam ca pot sa adaug, multumesc.

  19. #59 SP
    Member Melo's Avatar
    Mai adauga un "e" la "Creaza un cont".

  20. #60 SP
    Member rolleer's Avatar
    Whaaaa asta chiar nu stiu cum s-a intamplat.....sunt mereu logat si de aia n-am vazut(banuiesc). Multumesc

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast

Similar Threads

  1. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts