Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast
Results 61 to 80 of 88

Thread: GameTrade.ro - Platforma de Anunturi cu Jocuri Dedicata Gamerilor din Romania

  1. #61 SP
    Member esop's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Si sigla aia de unde ai luat-o ? Ca am mai vazut-o in cel putin un loc...
    Quote Originally Posted by rolleer View Post
    Asa a fost cumpara scriptul cu sigla
    rolleer, vreau sa-mi spui si mie de la cine ai cumparat sigla; cand ea a fost conceputa de Paul Gardener, pentru aplicatia My Game Collection, detinuta de compania Tuyware cu sediul in Belgia.
    Cred ca nu are rost sa-ti stric thread-ul si sa postez aici toate sursele pe care le am.

  2. #62 SP
    Member rolleer's Avatar
    Buna, exista zeci de logo-uri care seamana cu al nostru care a fost creat de autorul scriptului in 2015. Am vrut sa-ti trimit un mesaj privat dar ai inboxul plin. Anunta-ma cand pot sa-ti trimit mesajul. Te rog in viitor sa scrii in mesaj privat ca sa nu stricam topicul. Multumesc

  3. #63 SP
    Member esop's Avatar
    Salut,
    Aplicatia celor de la Tuyware a fost lansata in 2013. Din cate stiu eu Paul a realizat logo-ul pentru ei in 2015.
    Nu incerc sa-ti fac probleme, initiativa voastra cu gametrade.ro este una buna si apreciata; am vrut sa va atrag atentia, pentru a ne lamuri, sa nu aveti probleme ulterior. Stiu ca in domeniul asta, lucruri de genul se pot intampla fara o intentie malitioasa.
    Am curatat inbox-ul. Putem muta discutia acolo. Imi dau acordul daca este necesar, sa fie sterse ultimile noastre postari, ca sa pastram threadul curat de astfel de lucruri.

  4. #64 SP
    Member rolleer's Avatar
    Buna, aaah nu trebuie sters nimic Ti-am scris in pm.

  5. #65 SP
    Member rolleer's Avatar
    Pana la finalul acestei luni platforma va primi un update mai maricel: sorteaza dupa,filtre, web push notifications, etc. Stay tuned

  6. #66 SP
    Member rolleer's Avatar
    Ne-am gandit sa facem si un blog unde vom publica articole legate de gaming(reviewuri,aparitii etc.) Ce ziceti merita efortul?
    Cineva care scrie reviewuri?

  7. #67 SP
    Member rolleer's Avatar
    Nimeni?

  8. #68 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Lumea mai scrie reviews daca măcar primește gratuit jocurile la lansare in schimbul efortului depus cu critica.

  9. #69 SP
    Admin MonkY's Avatar
    roleer: din pacate la noi, fara un "incentive", nu va scrie mai nimeni. Sau daca o va face, nu-si va da interesul sa fie ceva bine facut. Romanul e nascut pt. afaceri, asa ca slabe sanse sa gasesti un pasionat care sa faca treaba asta fara sa primeasca ceva in schimb.

  10. #70 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    N-as zice ca e doar romanul, ci in general, good things aren't free
    Eu as scrie mai des review-uri pentru ca imi face placere, dar ma lovesc de urmatoarele obstacole:
    1. Nu am timp, iar ca sa imi rup din timpul dedicat altor activitati atunci e nevoie de un incentive - bani.
    2. Nu am bani de joc, iar ca sa-i fac review e normal ca trebuie sa-l primesc.

    Nu mi se pare corect sa blamezi ca oamenii vor sa scrie doar daca le dai ceva la schimb - it's how things work. Ca mai exista si persoane care gasesc timp sa scrie de placere - poti vedea exemplul pe threadul de reviews care s-a mai revitalizat in ultima perioada. Dar un review bun dureaza ceva, nu-l scrii intr-o zi.
    Ah, si sa nu uitam ca nu toti se pricep sa scrie, deci "populatia" de writers se ingusteaza si mai mult (si prefer sa nu fie scris deloc review, decat sa fie scris unul prost).

  11. #71 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    sincer e cam aiurea situl ca si in cazul olx adica cere majoritatea predare personala.

  12. #72 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Si ce vina are site-ul? E la latitudinea utilizatorilor daca vor predare personala sau nu.

  13. #73 SP
    Member rolleer's Avatar
    Quote Originally Posted by KiritoStefan View Post
    sincer e cam aiurea situl ca si in cazul olx adica cere majoritatea predare personala.
    Mersi dar macar fa o verificare inainte sa faci comentarii. Majoritatea ofer transport sa nu vorbim despre anunturi cu coduri digitale care sunt trimise prin chat intern sau email adica instant

  14. #74 SP
    Member rolleer's Avatar
    Platforma va primi iarasi un update saptamana viitoare.
    Voi reveni cu detalii

  15. #75 SP
    Member VictusG's Avatar
    Free up

  16. #76 SP
    Member westy9009's Avatar
    platforma foarte faina - numai ca trebuie facut ceva marketing la ea - si aici ma refer sa poti dezvolta o baza foarte mare de utilizatori

  17. #77 SP
    Member rolleer's Avatar
    Quote Originally Posted by westy9009 View Post
    platforma foarte faina - numai ca trebuie facut ceva marketing la ea - si aici ma refer sa poti dezvolta o baza foarte mare de utilizatori
    Multumim foarte mult.

  18. #78 SP
    Member rolleer's Avatar
    Astazi am terminat cu update-ul....
    Functii noi:
    *Filtrare dupa platforma: ps4,xbox one etc.
    *Optiuni: Vinde,Schimba,predare personala,transport,descarcare digitala
    *Sortare dupa: pret,data adaugarii
    Ca sa fie filtrate toate anunturile, mai intai trebuie sa dati click pe "arata toate anunturile" si dupa aia sa aplicati filtrele
    Imbunatatiri:
    *Funcția de adaugare a jocurilor. Acum recunoaste titlurile personalizate ale jocurilor
    *Notificari la comentarii primite
    *In rezultatele cautarii apare si anul lansarii a jocului

  19. #79 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eeeh, alta viata acum!

    Poate n-ar fi rau ca la metoda de listare, sa poata opta omul pt. varianta lista (ca sa nu se mai incarce toate thumbnail-urile) si nu doar 6 x 4 jocuri, ci 50 sau 100.

    Oricum, e de bine... si poate ar trebui sa promovati mai bine pagina de Facebook. Eu de-abia acum am observat-o, jos de tot in pagina: https://www.facebook.com/gametrade.ro/ - apropos, acolo aveti link-ul vechi, de cand pagina nu avea minimul necesar pt. URL scurt

  20. #80 SP
    Member rolleer's Avatar
    Mersi foarte mult MonkY
    Legat de promovare, fiind un proiect non-profit(cum se vede nu exista advertoriale pe site) este foarte greu...mai ales la inceput

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast

Similar Threads

  1. Pot juca jocuri din Romania pe PS4 din America? By SnowPhantom in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 19-11-2013, 16:07

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts