Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 9 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 61 to 80 of 175

Thread: Far Cry 5

  1. #61 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by Alex Khan View Post
    Vezi ca asta e atac la persoana!

    ---------- Post added 06-02-2018 at 12:00 ----------


    Sa inteleg ca te-ai ascuns tu in munti cu Xbox si e asa frumos de recomanzi la toata lumea?
    In munti in munti du-te tare!!!

  2. #62 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Atac la persoana ))

    Poate atac la cur ! Hai ca mor aici ))

  3. #63 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Lol, HZD e idee originala, am auzit-o si pe asta. Sunt curios ce e original acolo, ascunsul in boscheti? Sau side-quest-urile de genul "adu-mi 10 flori". La fel si restul exemplelor, Nioh e Souls game facut altfel, Persona e un f-cking JRPG, etc.

    E 2018, sa mai vii cu o idee COMPLET originala e mai greu decat pare. Ca sa faci un joc de succes trebuie sa-l incadrezi intr-un gen, trebuie sa iei aminte la ce au facut altii si cum poti face mai bine si nu in ultimul rand, trebuie sa VANDA. Degeaba faci tu ceva total diferit pentru ca sunt mari sansele sa fie nisat, adica sa nu scoata bani multi pentru ca are appeal doar pentru un segment mic de oameni. Doar Kojima ce-i mai caca mintea la lucruri de genul, dar ala o sa faca mereu bani doar pentru ca are satra lui de followeri care ar cumpara orice pe care scrie Kojima.

    Uita-te la PUBG, exista battle royal de multi ani, dar PUBG au stiut cum sa-l duca la un alt nivel. Nu e original, e doar mai bun decat tot ce a fost pana acum.

  4. #64 SP
    Banned wd87's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Lol, HZD e idee originala, am auzit-o si pe asta. Sunt curios ce e original acolo, ascunsul in boscheti? Sau side-quest-urile de genul "adu-mi 10 flori". La fel si restul exemplelor, Nioh e Souls game facut altfel, Persona e un f-cking JRPG, etc.
    te oftici?

  5. #65 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Wat?
    Ce raspuns bleg. De ce sa ma oftic? Nu-mi place, nu-l joc. Dar macar nu fac afirmatii stupide.

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk

  6. #66 SP
    Senior Member Danny's Avatar

  7. #67 SP
    Senior Member Danny's Avatar

  8. #68 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  9. #69 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Mda, e interesant cum Ubisoft incearca sa ne incante privirea cu niste trailere editate si cu filmulete live-action (cred ca jumatate din bugetul alocat jocului se duce pe publicitate) cu toate ca grafic, jocul arata cam jalnic .


    Adica, WTF, suntem in 2018 si inca te mai prezinti cu grafica de 2014 toamna!

    SI FRUNZELE ALEA....








    Si dupa cum era de asteptat, va avea si microtranzactii!

  10. #70 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    De la o vreme este prea mult hate dezinformat pe CG.

    Mai jos o comparatie intre Fc4(2014) si Fc5:
    https://youtu.be/5J72ARpv2ZE


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #71 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    @Alex Khan, esti un fel de Antena 3, jur.

  12. #72 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Ce viață tristă ai Alex ***(han)...

  13. #73 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar



  14. #74 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Never in gaming's history has a season pass been DIS GUD!

  15. #75 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post




    Genul asta de reclama cu tonul ala de voce rasuflata cred ca mai degraba enerveaza decat atrage clientii, dar in fine.
    Individul ar trebui sa-si aminteasca ca stereotipul ala vocal mai prindea prin 2000.



    E aiurea ca n-au facut un Far Cry in Vietnam ca JOC FULL fiindca chiar ar fi fost interesant - descopeream multa istorie, multe culturi, civilizatia vietnameza, tabere, factiuni, poate chiar alegeam intre sovietici sau americani sa schimbam cursul istoriei, aveam parte de vegetatie si fauna mult mai variata decat cea din Montana.

    Ala ar fi fost un FAR CRY ADEVARAT!


    Asa, ce ne ofera: DLC-uri a caror durata de poveste e de 2-3 ore cu misiuni pe fuga ?

  16. #76 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Lol, n-ai idee cati clienti a atras trailerul asta.
    Si fix ala e farmecul vocii, ca e "rasuflata", ca in prezentarile din filme B de actiune din anii 80-90. Ti-a trecut pe langa ureche totul.

  17. #77 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Doar mie imi place mai mult season pass-ul decat jocul propriu zis?

  18. #78 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Asta e ca la teleshopping, de cumperi produsul doar pentru lucrurile pe care le primesti "CADO"

  19. #79 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Quote Originally Posted by Alex Khan View Post
    E aiurea ca n-au facut un Far Cry in Vietnam ca JOC FULL fiindca chiar ar fi fost interesant - descopeream multa istorie, multe culturi, civilizatia vietnameza, tabere, factiuni, poate chiar alegeam intre sovietici sau americani sa schimbam cursul istoriei, aveam parte de vegetatie si fauna mult mai variata decat cea din Montana.

    Ala ar fi fost un FAR CRY ADEVARAT!
    Daca vrei sa descoperi istoria vietnamului, nu trebuie sa astepti un joc. Poti sa gasesti pe google cata isotrie vrei, de carti nu cred ca are rost sa iti spun. Si eu astept un joc cu Traian si Decebal.

    BTW, asa rau te plictisesti in wekeend? Ne-ai inebunit cu fauna si vegetatia.

  20. #80 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar


    Foarte misto facut. Chiar de curand am vazut si short filmu Insite Edens Gate si pot sa spun ca sunt destul de entuziasmat de joc/poveste/lume si curios de cum se vor desfasura evenimentele.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 9 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand Far Cry 4 / Far Cry Primal / Just Cause 3 (PS4) By keanustar in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 14-08-2017, 22:36
  2. Replies: 0 Last Post: 11-06-2011, 15:19

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts