Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 9 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 LastLast
Results 121 to 140 of 175

Thread: Far Cry 5

  1. #121 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    In alta ordine de idei am jucat 40 de minute din modul arcade.. am ameteala si stari de voma.. nu recomand, sunt harti unde sunt multi inamici si fps-urile scad la 1-2fps , ba chiar ai impresia ca s-a blocat jocul .. probabil de aici si din modul ala vechi de joc mi se trage , asa pateam cand jucam shootere vechi.. oribila senzatia..
    doar pe playstation. pe xbox nu sunt problemele astea.

    ---------- Post added 04-04-2018 at 18:04 ----------

    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    M-am apucat si eu de el , grafica mi se pare sub AC Origins , iar motorul de shoting ,tintit ( daca nu pui arcu in calcul) pare invechit , iar bugurile sunt cu carul , ieri am pescuit intr-o apa invizibila, per total un far cry putin mai ok pe grafica dar ce lasa impresia de joc vechi prin controlul pe care il ai pe personaj.



    ca si grafica problema e doar pe playstation. pe xbox x arata super wow asa cum zic si cei de la Digital Foundry

  2. #122 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    arata bine campania si pe ps4 pro , dar nu mi se pare atat de senzational , eu am semnalat ca sunt multe buguri ca de exemplu sa pescuiesti fara sa ai apa si daca joci modul ARCADE dupa o perioada ti se face rau.

  3. #123 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by 495 View Post
    Socant ... jocurile mai demult chiar aveau content si chestii de facut, ce vremuri. Au devenit foarte lenesi unii studiouri de developeri.

  4. #124 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Vb de Ubisoft, ăștia termină jocul la un an de la, lansare.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  5. #125 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Acuma nu manintelegeti gresit , jocul nu-i rau dar pare cumva old pe control , parca joc gta IV , imsa are momente cand arata foarte bine, iar companionii sunt destul de interesanti.

  6. #126 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Vad ca l-au pus oficial si pe youtube. Merita vizionat.


  7. #127 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Acting de 2 bani cu actori de duzina

    In joc macar sta mai bine treaba, asa am avut asteptari mari si cu filmul AC si a fost un mare fail.

    Daca faceau si apa sa arate bine atunci grafic statea binisor jocul sunt momente in functie de timpul zilei (din joc) cand se vede super fain ,desi cele 30fps cu miscarile ciudate cumva ale personajului fac sa simt jocul cumva old, insa cu o grafica buna.

    nu mi se pare folositor modul CO-op , parca nu mai savurezi jocul , ci te prostesti de aiurea pe harta.

  8. #128 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai Far Cry is all about "te prostesti aiurea pe harta" pentru majoritatea

  9. #129 SP
    Junior Member tphaseitx's Avatar
    Merita achizitionat acum sau asteptam ceva reduceri?

  10. #130 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Depinde ce vrei de la el. Eu ma distrez enorm pe PC, lumea e misto facuta si shooting-ul e fun. Daca nu vrei ceva super deep si te incanta ideea de un Just Cause in first-person, n-o sa regreti.

  11. #131 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Acum ca am jucat cam jumatate din el pot sa zic ca are o grafica mega si ca jocul este ok , cam de 8 ca nota

  12. #132 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Da, grafica e fenomenala, ma asteptam sa fie mai slabuta un pic, Ubi n-a fost niciodata as in grafica. Macar n-au mai facut downgrade

  13. #133 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Foarte frumos jocul , regret ca l-am terminat


    Trimis de pe al meu SM-N9005 folosind Tapatalk

  14. #134 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu abia astept sa scoata nebuniile alea de expansion-uri

  15. #135 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by dorin_star View Post
    Foarte frumos jocul , regret ca l-am terminat
    Tu ai auzit de SPOILER TAG?

    Nu ca jocul ar fi ceva exceptional pentru mine, dar un pic de respect fata de ceilalti useri care n-au terminat jocul nu poti sa ai?

  16. #136 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Quote Originally Posted by Alex Khan View Post
    Tu ai auzit de SPOILER TAG?
    Pai ce spoiler că nu a spus nimic băiatul.


    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  17. #137 SP
    Junior Member daimy2020's Avatar
    Super jocul. Grafica este de exceptie. L-am terminat zilele trecute!

  18. #138 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  19. #139 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    FC2 era mai realist din punctul ala de vedere, dar asta nu inseamna ca era si mai fun. Prefer sa se renunte la astfel de feature-uri si sa se concentreze pe altceva

  20. #140 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Ati incercat sa incuiati un urs in container (il momesti cu bait si cand intra in tir incui usa )

    Trimis de pe al meu SM-N9005 folosind Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 9 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 LastLast

Similar Threads

  1. Vand Far Cry 4 / Far Cry Primal / Just Cause 3 (PS4) By keanustar in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 6 Last Post: 14-08-2017, 22:36
  2. Replies: 0 Last Post: 11-06-2011, 15:19

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts