Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 12 FirstFirst ... 2 10 11 12
Results 221 to 237 of 237

Thread: FIFA 18

  1. #221 SP
    Senior Member nina's Avatar
    reciclat maradona in icon pack si vine in echipa blanc
    nu aveam nici un CB bun
    il am pe mendi,sidibe si blanc,as vrea sa vina varane,koscielny,kimpembe sau umtiti

  2. #222 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Este thread pentru FIFA 19?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #223 SP
    One Man Army Cristy's Avatar

  4. #224 SP
    Member AlexG's Avatar
    Eu am echipa plină de legende ... trebuia odată la săptămâna sa bage sbc-ul cu icon

  5. #225 SP
    Member AlexG's Avatar
    Bun si asa
    Attached Images Attached Images 20180608_230353.jpg

  6. #226 SP
    Senior Member nina's Avatar
    da-mi niste coins ca tie clar nu-ti trebuie,ai multi jucatori cu ovr mare ca sa tot faci icon packs
    mi-a picat a 3 a oara maradona
    doar o legenda noua in ultimile 4 icon packs,okocha si restul 3 dubluri(2 maradona si hernandez)

    ---------- Post added 11-06-2018 at 00:13 ----------

    ieri am facut 4 pachete cu legende si mi-au picat 4 legende noi (pentru clubul meu)

    azi din 6 pachete cu legende 2 noi legende si 4 dubluri,ce ghinion am,fail
    termin cupa asta si mai fac inca un icon pack,sper sa nu pice dublura

  7. #227 SP
    Member AlexG's Avatar
    Cam astea sunt toate legendele imi mai lipsește R9...Nu au băgat toate legendele din fifa UT....Mie mi-a căzut de 5 ori Maradona de 4 ori Blanc 4 ori okocha 4 ori Ronaldhinio 3ori Fernandez 2 Puyol 2ori Costa

  8. #228 SP
    Senior Member nina's Avatar
    eu am deschis undeva la 35 de icon packs,imi lipseste ronaldo si puyol,desigur nu-l vreau pe puyol
    cristinica il voi face la sbc portugal,am 13 portugezi+dublura deco in caz ca va cere 83 ovr team dar presupun ca fi 81 ovr sau 82 ovr team
    ronaldo,varane si goretzka imi lipsesc din echipa perfecta

  9. #229 SP
    Senior Member nina's Avatar
    zi alexg ti-ai completat echipa?
    eu l-am prins pe icon ronaldo si fac si sbc portugaliei ca sa il iau si pe cr. ronaldo
    st cristiano engine 187 cm si ronaldo engine 183 cm,cam henry engine 188 cm.cm ronaldinho hawk 180 cm si rui costa hunter 180 cm toti au pace spre 99,toti au strenght de 80 macar,shooting skills,dribbling skill,passing inca foarte mult chiar si atacantii
    matthaus e burdusit de atribute dar e cam pitic ca si cdm pentru gustul meu la 174 cm
    apararea are super viteza alex sandro 98 pace,walker 98 pace,blanc 91 pace,kimpembe 89 pace


    imi lipseste varane ca clar il voi juca titular ca il pot face de 91 pace pe anchor sau 96 pace pe shadow

  10. #230 SP
    Member PayPerView's Avatar
    Vezi ca statusurile cu chemistry styles nu sunt reale (ce vezi pe site urile de profil)...

  11. #231 SP
    Senior Member nina's Avatar
    probabil ca am vazut ca linkuirea intre jucatori e diferita fata de ut normal deci si acel mic bonus de atribute poate fi mai mic
    dar cel mai bun rb e walker dintre toti iar ca lb alex sandro sau mendy

    eu ii aleg dupa pace,height,strenght,defending si sa aibe short pass decent pentru ca nu joc pase lungi decat foarte rar

    e bine sa ai fundasi cat mai inalti dar desigur sa aibe si atributele necesare

    cu toate ca joc pe 41212(2) mai ales ca am legende sunt destul de bune centrarile si des periculoase mai ales cand ai 5 jucatori care urca in atac de mnim 180cm


    vroiam sa fac o formatie 352 cu cristinica,messi(sau salah),neymar,legende si desigur cei mai rapizi 3 fundasi centrali si mi-am luat teapa cu futbin
    pot face echipa cu cei 3 dar trebuie sa schimb 2 fundasi si viteza lor e mica chiar daca ar da exact cat ar arata pe site,asa ca ciuciu 352

  12. #232 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Quote Originally Posted by nina View Post


    imi lipseste varane ca clar il voi juca titular ca il pot face de 91 pace pe anchor sau 96 pace pe shadow

    Il am eu pe Varane. Dezavantaj, are stamina putina.

  13. #233 SP
    Senior Member nina's Avatar
    stamina iti trebuie multa doar daca joci cu 3 fundasi ca lcb si rcb trebuie sa devina rapizi si sa aibe suflu ca niste lb/rb si cb e acceptabil daca e mai lent decat lcb/rcb

    iar daca joci cu 4 fundasi,gk e cel mai "lenes" si dupa cb sunt cei mai "lenesi",chiar nu-ti trebuie multa stamina,in schimb lb/rv daca ii lasi la ordine basic pot urca in atac si lor trebuie stamina daca fac cateva sprinturi box to box
    varane sta 72 si boateng sta 74 au stamina de ajuns,important e sa aibe short si long passing cat mai mult si desigur ball control,nu doar pace,defending,physicality
    eu vreau sa scot mingea din careu in pase si nu s-o sutez in fata,se iau des goluri daca incerci prin pase ca de obicei fundasii sunt praf la pase


    la ut normal daca fundasii au destul pace,defending,physicality eu le aplic engine sau artist pe cb ca sa le ridic passing si ball control

  14. #234 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    L-am luat si eu pe Cristinel la SBC. Am sacrificat pe Rui Costa si Deco.

  15. #235 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar



    )))

  16. #236 SP
    Senior Member nina's Avatar
    eu am dat gol offline unde nu e ping ca sa zici ca e online match si acel ping sare de 100ms
    era chiar finala la world cup in cariera si jucam cu brazilia,am sutat cu coutinho si mingea a trecut prin pieptul lui g.jesus si am inscris
    eu inteleg ca ambii erau jucatorii mei dar nici sa te faci fantoma ca sa treaca mingea prin tine
    pe youtube vazusem un tip care facuse 3 clipuri in care trecea mingea partial prin picioarele jucatorilor lui dar unul din clipuri a iesit prea in evidenta
    a trecut mingea partial prin piciorul unui jucator de 3 ori consecutiv,nu a putut controla mingea cu nici unul din cei 3 jucatori ca e si normal daca mingea iti intra in glezna


    rar dau goluri frumoase ca la astea iti trebuie o doza mare de noroc

    http://xboxdvr.com/gamer/mateimarcelus/video/54817843


    am apasat xbox guide button ca apoi Y sa salvez faza,cand m-am intors in joc dupa 3 secunde,disconection for inactivity
    daca esti in cinematics si apesi guide button pierzi instant meciul indiferent de scor

  17. #237 SP
    Member AlexG's Avatar
    Tot nu l-am luat pe R9 Da il am pe CR7 si nu mai joc CM m-am băgat iar pe *** champions
    Attached Images Attached Images screenshot_20180728-233120_companion.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 12 FirstFirst ... 2 10 11 12

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts