Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 12 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 237

Thread: FIFA 18

  1. #21 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Mi se pare hilar sa sugerati liga din Romania pentru Fifa. Nu la noi s-a decis campioana in urma unui ordin de la Curtea de Arbitraj sau cum ii zice? Fiti seriosi.
    Mergem la TAS și în FIFA... 😂😂😂

  2. #22 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    LIga 1 trebuie sa fie in Fifa 18 sau 19 pentru ca acum avem si stadione moderne.LIga I in FIFA sa se ocupe cei de la EA SPORTS ROMANIA.

  3. #23 SP
    Member bdevil's Avatar
    Bine c-au bagat Liga a 3-a germana! Nu stiu daca cei de la EA Sports observa ca jocul stagneaza de ani buni fara sa aduca nimic nou in gameplay! Decat ligi din ce in ce mai mici, ca turcii, arabii, acum liga a 3-a din Germania! Dar daca vreau sa joc un 2 vs 2 si nu exista nimeni in lista mea sa pot sa juca un co-op, nu am cum! Multiplayer-ul stagneaza de ani, organizarea cupelor este inexistenta daca vrei sa joci o Cupa in 6 prieteni din lista ta. In rest ne laudam ca sare iarba la alunecari, ca spectatorii sunt mai reali! Gameplay mai putin.

    https://www.facebook.com/futhead/vid...6313904732955/

  4. #24 SP
    Junior Member randomguy's Avatar
    sunt cateva campionate care ar merita sa fie incluse inaintea noastra,oricum toate ce ar putea fi bagate sunt de la un nivel mediocru in jos

    au bagat Sparta Praga in fifa18

  5. #25 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cred ca la fiecare lansare de FIFA vad aceleasi discutii despre campionatul Romaniei, dar sunt mega curios. Voi chiar ati juca cu asa echipe ? In online, vad doar Barca, Real si Bayern, cu mici alte exceptii.

    Si atunci ce rost ? Pentru 1-2 meciuri for fun ?

  6. #26 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Eu joc Fifa an de an aproape exclusiv offline. In mare parte joc Career mode si cateodata cu amicii. Mie chiar mi-ar face placere sa pot jucat in campionatul Romaniei, cu toate minusurile lui.

  7. #27 SP
    Member boggySODMG's Avatar
    Mie mi-ar placea sa joc Career Mode cu echipe mici din Liga I (ex.: Chiajna, Voluntari, Juventus Bucuresti) si apoi sa am succes cu echipele in cupele europene. Cum sa nu-mi placa Liga I ? E foarte tare .

  8. #28 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar

  9. #29 SP
    Senior Member nina's Avatar
    mda,astia fac jocul pentru fraierii care habar n-au sa joace
    e posibil sa imi schimb radical stilul in fifa 18
    in loc sa joc 41212(2)overpassing pe centrul terenul mai mereu cu peste 100 de pase scurte/meci,mingea mereu jos,cu suturi doar din interiorul careului si incercand mereu sa iti bat apararea cu driblinguri simple sau pase in ceva extrem de simplu,urat dar eficient o formatie pe 433 sau 451(cu rm/lm) spamand lt/lb+y si apoi cross in careu ca acum am 2 tipuri de centrari.o sa fie si mai op,superb

  10. #30 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Voi chiar ati juca cu asa echipe ? In online, vad doar Barca, Real si Bayern, cu mici alte exceptii.

    Si atunci ce rost ? Pentru 1-2 meciuri for fun ?
    Daca iti alegi echipe de nivelul Barca sau Real astea le vei intalni. Matchmakingul e ok, daca iei o echipa de 3 stele, iti cauta jucator cu echipa similara.

  11. #31 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

    FIFA 18

    Ce bine ai zis-o p-asta. Am ras de m-am prapadit. Eu joc doar cu Spurs sau Liverpool si pic doar contra Real, Barca sau Man Utd. Pentru ca matchmaking-u e ok!

    Asa ca prefer sa raman la F.U.T. Si macar joc doar contra codati.

  12. #32 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Eu nu am probleme. Poate nu ai observat, dar am spus echipe similare. Daca iei ceva de 4,5 stele, mari sanse sa gasesti pe cineva cu echipa de 5 stele, sau poate chiar de 4 stele. E acolo o limita. Ma indoiesc daca alegi echipa de 3,5 stele, gasesti aversar cu echipa gen Barca.

  13. #33 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai da. Si intrebarea mea ramane. De ce ai vrea sa joci cu o echipa de 1-2 stele ? Ca asa ar trebui sa fie toate din campionatul nostru, daca Real si Barca au 5.

    Adica, daca nu esti mega fan al unei echipe slabe, de ce ai juca cu o echipa atat de slaba ? Nu ies nici pasele si simti ca alearga aia in smoala.

  14. #34 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Pai in Fifa, in multiplayer, nu castiga echipele cu multe stele, ci cele cu putine stele. E acel „momentum” care nu exista oficial.

  15. #35 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    FIFA 18 | F.U.T ICONS Stories Trailer ft. Ronaldinho



    ---------- Post added 01-08-2017 at 23:02 ----------

    Anul acesta se mai alatura o licenta grafica a campionatelor, LaLiga.Sper ca nu au umblat la celelalte 2.

    FIFA 18 Gameplay FULL MATCH - Real Madrid Vs Real Madrid


  16. #36 SP
    Member PayPerView's Avatar
    A primit cineva cod pt fifa 18 beta pe mail?

  17. #37 SP
    Senior Member nina's Avatar
    nu si pe un cont ea am us ca si tara si contul de xbox atribuit contului ea tot us si aveam de anul trecut bifat acel email preference
    pe al 2 lea cont ea aveam romania
    da putine invite-uri.una pt pro club mi-ar trebui

  18. #38 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    NEW FIFA 18 LINEUP ANIMATION




    NEW CAREER MODE TRANSFER NEGOTIATIONS


  19. #39 SP
    Member florent's Avatar
    Mai schimba si ei replicile comentatorilor ? Un joc nou are nevoie de mai multe schimbari , nu doar meniul , cateva scheme si echipe actualizate .

  20. #40 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    De ce? Oricum il cumpara toata lumea

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 12 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts