Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 12 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 237

Thread: FIFA 18

  1. #41 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Pai si in FIFA 19 ce mai vand ca inovatie? Steagul de la colt se misca, arbitrul da cu spuma pe jos, stemele celor doua echipe apar pe teren la inceput de meci (ceea ce se intampla si in FIFA 2003) si alte floricele d-astea.

    Daca ii urmaresti cu atentie, ai sa vezi ca recicleaza mai tot. In FIFA 16, la minutele de prelungiri, iti arata minutele si secundele care sunt aditionale. In 17 au scos asta. Parca in 18 o sa le bage la loc. La fel si cu cartonasul rosu care apare langa numele echipe pe tabela, in caz ca ai luat vreunul. Isi permit sa faca d-astea daca nu prea au competitie.

  2. #42 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    New MLS Graphics and Presentations


  3. #43 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar

  4. #44 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  5. #45 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    The Journey: Hunter Returns | Official Story Trailer


  6. #46 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    De azi vom avea si demo

  7. #47 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Apare si pe Switch?

  8. #48 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu am vazut nimic de asta. Chiar am intrat mai devreme in store pe switch si nu e nimic acolo. Probabil vom vedea diseara, dupa ce iese pe PS4/X1, daca-l vedem si in store pe Switch.

  9. #49 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Doar PS4, Xbox One si PC
    https://www.easports.com/fifa/news/2017/fifa-18-demo
    The EA SPORTS™ FIFA 18 Demo will be released on September 12 on PlayStation 4, Xbox One and PC. You’ll be able to play Kick Off mode with a selection from the world's biggest clubs and stadiums, as well as a preview of the next chapter in Alex Hunter’s story, The Journey: Hunter Returns ahead of the game’s official launch on September 29


    ---------- Post added 12-09-2017 at 14:05 ----------

    Pentru cei care au comandat editiile cu packuri incluse, aveti in vedere cele de aici:
    https://www.easports.com/fifa/fifa-1...er-disclaimers
    ICON EDITION
    CODES MUST BE REDEEMED BY OCTOBER 15, 2017 TO RECEIVE ALL 40 PACKS AND 20 TEAM OF THE WEEKS LOAN PLAYERS AND WILL NO LONGER BE VALID AFTER FEBRUARY 26, 2018. LATE CODE REDEMPTION WILL RESULT IN FORFEITURE OF PREVIOUS WEEKS’ PACKS AND TEAM OF THE WEEK LOAN PLAYERS. PACK AND TEAM OF THE WEEK LOAN PLAYER WEEKLY OFFER ARE VALID FOR 7 DAYS AND MUST BE REDEEMED WITHIN THAT TIME PERIOD. FAILURE TO LOG INTO F U T TO REDEEM THE PACK AND TEAM OF THE WEEK LOAN PLAYER IN ANY GIVEN WEEK WILL RESULT IN FORFEITURE OF THAT WEEK’S PACK AND TEAM OF THE WEEK LOAN PLAYER OFFERING.
    Cei cu antecedente in achizitonarea acestor editii stiu deja asta. Este o informatie pentru utila cei noi(daca exista).

  10. #50 SP
    Junior Member randomguy's Avatar
    pt. cei interesati de icons


  11. #51 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    De azi vom avea si demo
    Unde ai vazut ? Mie mi se pare ciudat ca a anuntat Realmadrid pe insta, dar EA nu a zis nimic.

    ---------- Post added 12-09-2017 at 20:26 ----------

    A aparut pe UK Store.

  12. #52 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    FIFA 18 (Demo) are suport pentru HDR.

  13. #53 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Incercat, jucat 2 meciuri, same **** ca Fifa 17. Poate la anul. Dar nu e exclus anul asta sa incerc si PES-ul.

  14. #54 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    La mine inca se downloadeaza. Refuz sa cred ca este acelasi ... ca FIFA 17. Au refacut partea de tranzitie dintre animatii, care inainte se schimba la fiecare pas, iar acum la fiecare frame. Este fizic imposibil sa fie identic cu 17.

    Sunt curios, ai jucat mai mult de 1 meci 17 ?

  15. #55 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Nu este la fel ca 17. 17 a fost cel mai prost fifa dpmdvd. Centrarile o sa fie foarte op anul asta, in 17 au fost inexistente. Am jucat 2-3 meciuri pe World Class si mi-a placut ce am vazut.

  16. #56 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am jucat aseara 3 meciuri, dupa ce am jucat peste 1000 in 17. Ce pot sa spun. Numai "same ... as fifa 17" nu este. Animatiile, pasele, suturile, deposedarile, centrarile, felul in care se demarca coechipierii, paradele portarilor...wow. Totul este diferit.

    Am dat ieri niste goluri pe care nu le-am dat niciodata in 17 si mi-a aparat portarul niste suturi care in 99% din cazuri erau gol in 17.

    Ronaldo, in schimb, mi s-a parut MEGA OP. Am dat niste goluri cu el de ar fi trebuit sa le ia portarul fara cea mai mica problema.

  17. #57 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    E "same **** ca fifa 17" ca e tot fotbal...
    Nu fac si astia un joc de tenis. De ce? De ce?

  18. #58 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Si mie mi se pare ca iti da senzatia foarte mare de Fifa 17 cu cateva retusari.
    Ce mi se pare ciudat este felul cum se vede cand joci pe stadionul Bombonera. Parca devin toate culorile sterse. Iluminarea este prea puternica. Pana si in HDR arata destul de dubios. A mai observat cineva asta?

  19. #59 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Din experientele anterioare, gameplay-ul din demo nu o sa fie pastrat in jocul final sau cel putin, nu in toate modurile de joc.Dupa cateva patch-uri, o sa redevina pingpong-ul cu care suntem obisnuiti. Fiecare demo a fost bun si diferit la vremea lui.

  20. #60 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Multi au semnalat urmatoarele probleme:

    Iluminarea, fie la jucatori fie la stadion sau imaginea de ansamblu. Uneori f intunecat, alteori invers.
    Suturi de la distanta, intra usor.
    Centrarile au potential mare de a fi OP. Welcome back, Benteke!



    Se vad si ceva schimbari, treaba cu quick sub e o gaselnita buna. Facescan isi spune cuvantul in multe cazuri, fotbalistii arata foarte realist. Jucatorii se misca ceva mai natural, parca. Dar cum s-a spus deja, Demo-ul e total diferit fata de jocul de la lansare, dar si mai mult, este total diferit de jocul care va deveni FIFA dupa primul patch aplicat. Multi se vor plange ca jocul de aparare se face mai greu acum, trebuie sa faci jockey mai mult/contain si AI-ul nu prea te mai ajuta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 12 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts