Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 12 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 ... LastLast
Results 161 to 180 of 237

Thread: FIFA 18

  1. #161 SP
    Member toto's Avatar
    Daca sunt interesati de meciuri in privat va pot fi si eu un oponenet sn id (tudurean)

  2. #162 SP
    Junior Member dreamcatcher80's Avatar
    Quote Originally Posted by gabytro View Post
    Ai spus ca nu merge de pe consola si ai dat poza cu telefonul
    Da, trebuia sa zic nu merge nici de pe consola. in fine, a fost de la ei...

    Trimis de pe al meu LG-H870 folosind Tapatalk

  3. #163 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Ăștia o i-au pe arătură. Sunt curios cat vor pentru subscripție.

    http://www.psu.com/news/34638/fifa-1...cription-modek

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  4. #164 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Iau (in contexul asta).

    On topic: Oricum multi ziceau ca astia nu inoveaza nimic si ca fiecare editie de FIFA este doar un update de roster, in mare parte. Daca pretul pentru subscriptie ar fi acelasi ca pentru un joc nou, atunci sa aduca multe lucruri noi si mai bune fata de precedentul. Daca nu, sa coste mai putin si doar sa faca update echipelor plus cate briz briz-uri pe acolo.

    Deh, ce bine ar fi. Dar vorbim despre EA, e clar ca sunt chititi pe facut bani cu orice pret. Ramane de vazut ce o sa iasa, daca intr-adevar asa devine modelul de business.

  5. #165 SP
    Member GoroMare's Avatar
    Exact cum se face acum cu windows 10, vor sa faca un abonament " lunar, 3 luni-12 luni", cine stie cum
    si in fiecare an tu sa primesti fifa prin update la cel vechi. Cum vi se pare ?

  6. #166 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Pai cred că îi costă mai puțin să îți facă update la echipe decât să creeze un joc nou, că deh nu prea au bani săraci. Depinde ce au ei în cap, tare mi-e că îți face update la FIFA 18 și o sa ceara că la MMRPG, o gramada de bani.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  7. #167 SP
    Junior Member dreamcatcher80's Avatar
    Mda, pe langa faptul ca experienta online *** se rezuma la doi carnati pe mijocul terenului care dau pase din prima mai avem si minunea care ne aduce fericire si in viata reala: greselile de arbitraj. Drept e ca le simteam lipsa.


    Trimis de pe al meu LG-H870 folosind Tapatalk

  8. #168 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Quote Originally Posted by dreamcatcher80 View Post
    minunea care ne aduce fericire si in viata reala: greselile de arbitraj.
    Super. Acum, FIFA, e un simulator adevarat al vietii reale.

  9. #169 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Kante il molesteaza pe Ronaldo pe teren:





  10. #170 SP
    Junior Member dreamcatcher80's Avatar
    Sunt din ce in ce mai convins că jocul asta a devenit un pay to win. Am făcut două SBC Totw, cei mai slabi jucători au picat Adebayor și încă unul de la Ajax.

    Trimis de pe al meu Nexus 7 folosind Tapatalk

  11. #171 SP
    Member bdevil's Avatar
    Si eu am cheltuit 25.000 de coinsi pe un mega pachet din care nici 2.000 nu am scos inapoi. Pentru o experienta pozitiva si benefica, ce castigati, bagati in jucatori, cumparati-i si bucurati-va de joc. Eu de doua editii FIFA n-am avut un IF, un portocaliu sau albastru. Si nici nu voi baga bani in asa ceva.

  12. #172 SP
    Junior Member dreamcatcher80's Avatar
    Eu majoritatea pachetelor le_am făcut din sbc. Am făcut o grămadă și nu mi-a picat aproape nimic. M-am cam plictisit nu-i deloc fun sa tot deschizi degeaba. Nu mai zic că alea de icons sunt imposibil de făcut.

    Trimis de pe al meu Nexus 7 folosind Tapatalk

  13. #173 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Eu unu nu am bagat nici un ban si nici nu am cumparat nici un pachet iar cu banii strânși mi-am facut echipa bunicică
    Pana acum am strâns cam 1,5 M coins majoritatea banilor provenind din wekeend league si squad batlle (gold 1-2 si elite2-3)

  14. #174 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by dreamcatcher80 View Post
    Sunt din ce in ce mai convins că jocul asta a devenit un pay to win. Am făcut două SBC Totw, cei mai slabi jucători au picat Adebayor și încă unul de la Ajax.

    Trimis de pe al meu Nexus 7 folosind Tapatalk
    Pai normal ca e pay yo win tu ce ai crezut? Asa e de multi ani incoace.

  15. #175 SP
    Junior Member dreamcatcher80's Avatar
    Credeam că le mai scăpa ceva și pe alaturi la hrăpăreții ăștia de la EA.

    Trimis de pe al meu Nexus 7 folosind Tapatalk

  16. #176 SP
    Junior Member gabyr6's Avatar
    Salut, am cumparat de curand fifa 18 pe xbox one si cand joc online sunt anumite meciuri in care parca se misca jucatori cu incetinitorul apesi pe buton si parca dureaza ceva pana se misca jucatorul, exista o rezolvare pentru lagul asta ?

  17. #177 SP
    Junior Member dreamcatcher80's Avatar
    Nu exista, așa face EA jocul mai "challenging". Cu asta si cu "kick off boost"...

    Trimis de pe al meu Nexus 7 folosind Tapatalk

  18. #178 SP
    Member Lazarica's Avatar
    Va salut, vrea cineva sa faca boost la un trofeu la Fifa 18 pe PS4 ? Mai exact "Online Friendly Season" se face in maxim 10 minute.

    Daca vrea cineva boosting partener PSN-ul este : Lazariqa

    Multumesc

  19. #179 SP
    Junior Member alinutu000's Avatar
    Salutare. Am luat si eu jocul recent pe xbox one x si am terminat "The Journey". Exista posibilitatea sa reiau de la inceput the journey ca sa aleg alte cluburi? Dk da, cum? Ms anticipat

  20. #180 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Pai ai acolo in meniu "start new journey" langa butonul de continue.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 12 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts