Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 15 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 284

Thread: Anthem

  1. #1 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar

    Anthem

    BioWare's Project Dylan has been revealed as Anthem in a mysterious teaser.


    Si cam atat, prea zgarciti sa dea niste detalii
    Attached Images Attached Images anthem.jpg

  2. #2 SP
    Member Popae36's Avatar
    Va fi prezentat maine la conferinta e3 MICROSOFT!

  3. #3 SP
    Member MAGNUS2's Avatar
    @Popae36 yup, release window: early 2018, pe PS4, PC si xbox

  4. #4 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda...dupa Mass Effect Andromeda, trebuie sa fie ceva extra super mega genial, ca sa ma faca sa-l incerc chiar si gratuit.

  5. #5 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Anthem - Gameplay (E3 2017)


    Jocul arata bine si pare promitator, acum sa vedem care va fi varianta finala

  6. #6 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    I smell downgrade incoming.

    Sent from my HTC One M8s using Tapatalk

  7. #7 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Exact. Desi ziceau clar la inceput ca este in-game, rulat pe un X1X, e fizic imposibil sa arate asa, mai ales in 4K. Iluminarea este fenomenala, iar motion blur-ul si efectele de particule si exploziile arata superb. Nivelul grafic este absolut incredibil si chiar nu cred ca suntem inca acolo.

    Ideea pare foarte misto, inclusiv faza cu 4 player co-op, la fel si locatia, dar dupa Mass Effect care a fost un fiasco total, inclusiv dpdv grafic, chiar nu cred, sincer, ca o asa grafica pe o harta open world, duce in 4K, inclusiv pe consola lor de dev kit, care are dublu hardware.

  8. #8 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    chiar nu cred, sincer, ca o asa grafica pe o harta open world, duce in 4K, inclusiv pe consola lor de dev kit, care are dublu hardware.
    Chief, devkit-ul are dublu doar RAM-ul, atat...

  9. #9 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Eu nu inteleg ce gen de joc este, este un altfel de Destiny ?!

  10. #10 SP
    Admin MonkY's Avatar
    E raspunsul EA/Bioware la Destiny (si nu numai). Ei ii spun "shared-world action-RPG". Dar serios acum, la cum arata, cum se misca, mai conteaza ce fel de joc e? Trebuie sa fie un tipar anume ca sa ne placa?

  11. #11 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    pai sincer daca e ca destiny , degeaba-i misto ca si grafica, prefeream sa arate asa si sa fie ceva RPG maxim co-op , open world

    din ce am vazut in clip zicea unul din protagonisti, hai sa nu facem grota asta , sa-l asteptam si pe X caci are nevoie de xp.. pai , e cah.. joc de grinding (Farming) , ca sa iti pice o arma .. un costum.

  12. #12 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pai si tu cam ce ai vrea sa-ti pice? Sau vrei neaparat un joc in care sa salvezi printesa?

  13. #13 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    pai mda, as fi vrut grafica aia cu mediul ala si cu un story misto de gen Dead Space, erau misto halucinatiile lui Isac transpuse peste story (ce misto ar fi un dead space 4 ) in care sa traiesti ceva si sa ramai cu o experienta misto, nu sa stai la palavre farmand cateva locatii de pe o harta.

    ma rog, sa vedem clar in ce directie vrea jocul sa fie, poate ca este un altfel de wildlands..

  14. #14 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pe mine nu m-ar deranja un fel de Division cu grafica aia

  15. #15 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    pai sincer daca e ca destiny , degeaba-i misto ca si grafica, prefeream sa arate asa si sa fie ceva RPG maxim co-op , open world

    din ce am vazut in clip zicea unul din protagonisti, hai sa nu facem grota asta , sa-l asteptam si pe X caci are nevoie de xp.. pai , e cah.. joc de grinding (Farming) , ca sa iti pice o arma .. un costum.
    Exact ce ai descris tu imi doresc eu sa fie

  16. #16 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    E foarte simplu, o sa fie o copie a jocurilor care au tot fost menționate. Acum singura întrebare e dacă le va reuși sau dacă vor da fail ca toți ceilalți in funcție de cum implementează rețeta.

  17. #17 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Fail? Ca vanzari sau ca durata de viata?

    Se va vinde sigur, dar fara multiplayer nu cred ca va dura mult. Il aseman cu wildlands, co op 4 players, lume mare, interesanta si cam atat.

  18. #18 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Fara PvP vrei sa zici?

  19. #19 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Jocul asta arata "to good to be true". Mi-a lasat o impresie frumoasa e putin spus, dar pot sa pariez ca videoul ala nu rula pe o consola nici in ruptul capului. Ma astept la un dowgrade masiv la lansare, sper sa ma insel, insa nu cred.

  20. #20 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Day one!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 15 1 2 3 11 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts