Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 15 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast
Results 121 to 140 of 284

Thread: Anthem

  1. #121 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    Este irelevant cat costa itemul X sau Y atata vreme cat nu ofera un avantaj in joc si nu te forteaza nimeni sa-l cumperi ...
    Perfect adevarat! In plus daca iti place sa arati...nu stiu cum...piret, extraterestru, etc...si chiar iti doresti asta nu te opreste nimeni sa nu cumperi acel skin. Pe mine ma deranjeaza pachetele care aduc bonus gen extra ammo, extra life, super speed etc... si care nu vor exista in Anthem.

  2. #122 SP
    Member tudort's Avatar
    L-am precomandat pentru PS4 de la eMag. Sper să merite. Am doi prieteni pe care i-am rugat să-l cumpere să jucăm împreună. Dintre cei de pe acest forum , este cineva dispus să facă echipă ?

    Sent from my Nokia 8 Sirocco using Tapatalk

  3. #123 SP
    Cons. Mercedes-Benz djleo666's Avatar
    Da, pe Xbox

  4. #124 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Leo, poate-l iau eu si jucam. Tovarasii cu care joc in mod normal nu sunt fani atat de SF si cu ei voi juca doar Division 2. Deci basically count on me

  5. #125 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Io l-am primit gratuit cu placa video dar pe PC

  6. #126 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Meniuri dubioase rau.
    Poveste neglijabila.
    Loading screen-uri unde nu te-ai astepta in 2019.
    Social space enervant.

    But damn, partile unde te bati cu inamici sunt super distractive, ai atatea abilitati in arsenal incat e o placere sa tot bubui si sa explodezi in jurul tau, iar armele se simt foarte bine. E ca Andromeda, unde singurul plus era combatul, doar ca asta e si mai haotic (in a good way).
    Imi place so far, dar simt ca, la fel ca Destiny sau Division, o sa ajunga unde trebuie cam intr-un an. S-ar putea sa-l cumpar

  7. #127 SP
    Member morphine's Avatar
    Subscriu la ce s-a mai zis până acum și aș mai adăuga că mi se pare ciudat sa nu poți da loot la ALL. Exact cum era la destiny de nu puteai da sell la toate skinurile deodată.
    Sunt eu mai bătut în cap sau nu poți fugi in social space ? Parca merg in reluare. Timp pierdut aiurea. Mi-aș fi dorit să fie puțin mai intuitiv și mai....șlefuit. îmi dă senzația de joc neterminat. Prima oara am vrut sa joc in free play și m-a dat afara că a picat serverul. Prima misiune mi s-a părut f enervanta, mai ales pentru un demo. A trebuit să caut pe YouTube cum sa trec mai departe.

    O combinație între destiny și Anthem ar fi fost și mai cool.

  8. #128 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Cum adica loot la all? Ti le looteaza automat. La sfarsit alegi doar la ce sa dai dismantle.

  9. #129 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Mi-e mi-se pare cam gol jocul, am înțeles ca nu va avea pvp și ceva în genul Raidului cum este la Destiny. Prefer să aștept pentru Division 2.

  10. #130 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    https://www.trueachievements.com/n36...hy-list-leaked

    Dupa cum arata trofeele pare o experienta foarte ok in solo ceea ce ma multumeste pe deplin

  11. #131 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  12. #132 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Finally si achievementurile cu gamerscore...
    https://www.xboxachievements.com/gam.../achievements/

    O intrebare pentru cei care au jucat demo de la un achievement hunter trist si batran ca mine, vad ca sunt 15mii de achievementuri cu challenges (e.g. Complete 12 Interceptor Gear I Challenges), sunt greu de facut?
    Au implementat asa ceva in Demo sau nu au fost challenges deloc?

  13. #133 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Is usoare. Toate sau majoritatea is pasive, le faci fara sa vrei in timp ce joci si folosesti clasa respectiva.

  14. #134 SP
    Junior Member fylipdan's Avatar
    Am jucat demo si pe PC si pe PS4 Pro. Pare un joc distractiv, mai ales cu prieteni.
    Deocamdata as merge pe varianta de PC. Am umblat la setari pana l-am dus la 60 FPS, si parca altfel se simte jocul, chiar daca nu se vede extraordinar.
    Sper sa vina si pe PS4 cu setari pentru a alege ori grafica ori FPS.
    O sa il cumpar cand intra la reducere.

  15. #135 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post



    Jocul nu arata ca in videoclipul postat de Razvan. Acela-i un colaj de minciuni, in realitate jocul arata mai saracacios, iar multe elemente din grafica initiala, s-au pierdut pe parcurs. Personajele sunt fade, lipsite de expresivitate, vegetatia luxurianta a disparut, zborul cu Javelinul nu mai prezinta acele particularitati prezente in trailer (frecarea de aer, senzatia ca zbori cu adevarat impins de niste propulsoare, efectul de blurare a mediului inconjurator in timpul zborului), acum zborul este redat ca o miscare lina in spatiu. Va las sa vedeti si singuri diferentele la grafica dintre trailer si ceea ce ni se livreaza la final. Eu imi iau gandul de la Anthem si privesc cu incredere spre The Division 2.



  16. #136 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Care si cum o sa cumparati jocul ? vreun doritor pt versiunea Legion of Dawn? o sa va faceti abonament premier , basic pt reducerea aia de 10% ? ce varianta alegeti ?

  17. #137 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

    Anthem

    Ce anume ofera acea versiune astfel incat sa merite diferenta de pret? Tine cont se faptul ca toate dlc-urile vor fi gratuite.

    Eu deja l-am luat pentru Xbox. A facut si preload, cred - 36GB.

  18. #138 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Ce anume ofera acea versiune astfel incat sa merite diferenta de pret? Tine cont se faptul ca toate dlc-urile vor fi gratuite.

    Eu deja l-am luat pentru Xbox. A facut si preload, cred - 36GB.
    Stiu si eu! Parca ii vad peste cateva luni cu expansion pass-uri, in caz ca MTX urile nu merg. Pt 20eur primesti skin-urile alea +extra, parca m-ar incanta mai mult sau chiar abinamentul ala premier la 100eur imi surade. Nu am jucat bf5 ul nu am jucat Unravel si Mirors edge: C si cred ca in 2019 tot or sa mai scoata ei ceva si poate chiar o sa economisesc per total.

  19. #139 SP
    Member IsNotMe's Avatar


    N-are nimeni intentia sa joace Anthem pana la urma ? doar eu sunt... hyped!

  20. #140 SP
    Weo
    Junior Member Weo's Avatar
    Stai linisti nu o sa fii singurul care o sa il joace , hyped too (in ultima vreme prea multi vor doar sa critice jocurile, in loc sa se distreze si sa experimenteze/simta jocul)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 15 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts