Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 40 of 63

Thread: Wolfenstein II: The New Colossus

  1. #21 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Wolfenstein: The New Colossus Has Already Been Beaten In Under Eighty Minutes

    LEJER!

  2. #22 SP
    Junior Member atacz's Avatar
    awsome game!!

  3. #23 SP
    495
    Member 495's Avatar
    E de departe cel mai bun joc pe care l-am jucat in ultimii ani! Povestea, cutscene-urile si voice acting-ul e la nivelul lui TLOU! I sh!t you not!

  4. #24 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  5. #25 SP
    495
    Member 495's Avatar
    pune spoiler dude.

  6. #26 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Ce, nu știai cum arată Hitler.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  7. #27 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Acest joc este o capodopera si nu ar trebui ratat de nici un gamer.

  8. #28 SP
    Junior Member dreamcatcher80's Avatar
    Tre' să îl fi jucat și pe precedentul că să înțeleg ceva din povestea ăstuia sau nu e neapărat necesar?

    Trimis de pe al meu Nexus 7 folosind Tapatalk

  9. #29 SP
    495
    Member 495's Avatar
    daca vrei sa il joci si il ai deja go for it! si primul e un joc foarte reusit!

    daca nu, ai la inceputul jocului un filmulet cu ce s-a intamplat in primul joc, in mare.

    sunt legaturi mari, anya e insarcinata in TNC, majoritatea grupului e deja impreuna, alegerea pe care o faci la inceputul jocului iar are legatura cu primul.

    dar si cu toate astea, ia si joaca TNC, ca e goty material!

  10. #30 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    si sa le joci ai pe primele ca merita
    Old Blood
    New Order
    New Colosus

  11. #31 SP
    Member Frankie.'s Avatar
    Cam da.Din cate am inteles este continuarea .Oricum jocul are cutscenuri gen previously.Dar merita sa le joci si pe primele doua mai ales ca le gasesti ieftin si oricum is printre cele mai bune singleplayer fps.

  12. #32 SP
    Junior Member dreamcatcher80's Avatar
    Mulțumesc, bine că vine iarna și am timp de jocuri!

    Trimis de pe al meu Nexus 7 folosind Tapatalk

  13. #33 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Mda, germani corecti politic prosti ca intotdeauna de astfel, care isi distrug si isi cenzureaza propria istorie.

    Cenzurat zvastica, cenzurat mustata lui Hitler, cenzurat sange (sau colorat in verde) mai lipsea sa-l numeasca Alftred Hodelfritz.
    Pana si intr-un joc de strategie nevinovat ca Hearts of Iron 4 l-au cenzurat, de parca gata, incita fanaticii neonazi la revolte:




    Mie chiar imi place ca l-a bagat pe Hitler in sfarsit intr-un joc Wolfenstein. Ar fi misto sa fie el bossul final.

  14. #34 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Ca parca nu a fost al lor
    Sunt chiar haiosi

  15. #35 SP
    495
    Member 495's Avatar
    incerc sa think outside the box si sa zic ca nu e al lor. oamenii aia nu mai traiesc, au trecut 70+ ani de atunci, tara e cu totul altfel acum, plina de imigranti si oamenii de acum nu se regasesc in imaginea creata in jocuri. dar tara, limba, cetatenia inca e folosita si bagata in fata ca fiind a asa-zisilor "bad guys".

    pe de alta parte era SI mai bine daca ignorau fenomenul si il lasau sa treaca neobservat, neatragand atentie asupra cenzurii, respectiv a jocurilor.

  16. #36 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Nemtii oricum devin incet incet o natie de loozeri, pe cale de disparitie. Cum sa cenzurezi asa ceva intr-un joc esti nebun? Germanistan se va numi in curand tara aia plina de prosti.

  17. #37 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Numai tâmpenii ai scris...

  18. #38 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Scuzama de acuma'n colo o sa scriu numai chestii serioase ca sa iti fie pe plac.

  19. #39 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Adevarul este ca ai dat cu bata-n balta

    eu vad in treaba aia cu cenzuratul o chestie de principii, nu de oameni prosti cam ce faceau aseara sibienii vis a vis de treaba cu halloween-ul in Romania.. protestau

    in alta ordine de idei nu cred ca o sa faca cineva de pe forum platina la acest joc (poate doar daca se mai imbuneaza creatorii si baga un patch pt a mai usura lucrurile)

  20. #40 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    de ce? e foarte greu?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 12-06-2017, 07:43
  2. Wolfenstein: The New Order By darkpaul13 in forum Console Club
    Replies: 170 Last Post: 05-04-2017, 23:04
  3. Replies: 0 Last Post: 09-04-2014, 02:06

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts