Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 84

Thread: The Crew 2

  1. #21 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ok, aparent e un catch - nu functioneaza la orice. Eu am facut asa - mai aveam vreo 2400, am vrut sa-mi pun un livery pe o masina care costa 2700, mergea sa dau buy, iar cand i-am dat mi-a pus vreo 5 milioane in cont. Dar aparent imediat dupa iti da eroare de la server (prima oara am crezut ca e de la altceva, dar acum vad ca mereu cand fac asta primesc eroarea). So yeah, not working

    Oricum, imi place jocul, dupa ce am terminat toate cursele (barcile si avioanele sunt meh), mi-am luat frumos Mustangul, m-am dus in NY, mi-am pus waypoint in Las Vegas si i-am dat blana

  2. #22 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Daca are cineva un cod in plus pe PC please share, mersi.

  3. #23 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Sunt singurul pe care îl deranjează faptul ca nu este poliție pe stradă, mi-se pare cam aiurea.

    Sent from my CLT-L09 using Tapatalk

  4. #24 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si eu sunt curios de politie. Oare o sa fie in jocul full sau au scos-o de tot? Stiu ca in primul era foarte enervanta la un moment dat, dar parca au reparat-o pe parcurs.

  5. #25 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Daca nu e acum ma indoiesc ca o sa fie in varianta finala. Probabil ca e destul de tricky de implementat, avand in vedere cate tipuri de vehicule poti avea si cum ai scapa super simplu de politie schimbandu-te in avion sau barca. Ma indoiesc ca o s-o aiba prea curand, poate la anu'

  6. #26 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Un moment superb surprins ieri prin Chicago. Controlul este absolut fenomenal si este teribil de distractiv sa te plimbi printre blocuri, iar lumina soarelui la rasarit arata absolut superb.

    Mai e putin si apare x


  7. #27 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Year 1 free updates


  8. #28 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    That's Game as a service right there. Sa se mai planga lumea de el si acuma.

    ---------- Post added 08-06-2018 at 00:19 ----------

    Video facut in closed beta cu video capture mode-ul din joc. Pretty fcking cool.


  9. #29 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Cine a jucat closed beta, sistemul de progresie cum este la jocul asta? In videul postat de Razvan, am vazut parti pe raritate, sper sa fie numai de costumizare, si nu cum e in need for speed. Mar tenta jocul numai sa ma joc co-op cu un prieten, dar presimt ca o nu o sa fie totul frumos dupa lansare, sa vedem ce zice lumea in reviews.

  10. #30 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Foarte tare video ala. Nici nu stiam de acest tool din joc. Oare cum se putea accesa? Tot din replays?

  11. #31 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Habar nu aveam ca exista unul
    Cat despre progresie, iti cade/gasesti loot care e de fapt performance parts deci similar cu NFS. Nici eu nu eram mare fan al sistemului astuia dar nu am simtit cine stie ce corvoada. Pica chestii si le echipezi in loc sa le cumperi si aia e.

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk

  12. #32 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Mi-se pare aiurea că îți pică ceva pentru o mașină și le poți folosi la toate mașinile, odată ce ai maxim pe una practic le faci pe toate din moment ce le poți muta pe o altă mașină.

    Sent from my CLT-L09 using Tapatalk

  13. #33 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Lol, ce sistem lame , in fine, o sa incerc open beta si ma voi lamuri atunci.

  14. #34 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Mi-se pare aiurea că îți pică ceva pentru o mașină și le poți folosi la toate mașinile, odată ce ai maxim pe una practic le faci pe toate din moment ce le poți muta pe o altă mașină.

    Sent from my CLT-L09 using Tapatalk
    Pai pielea mea, voiai sa o iei de fiecare data de la zero atunci cand schimbai pe una din cele 123912361412 de masini, 131728371 avioane, 1938001 barci si 39080023131 motociclete? . Ai fi luat-o razna. Mi se pare ok asa, e mai user-friendly.

  15. #35 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    @egle-eye Normal că este mai ok să faci pentru fiecare mașină în parte, așa o să îți piară cheful să mai joci dacă nu ai pentru ce, dacă asta este user friendly e praf.

    Sent from my CLT-L09 using Tapatalk

  16. #36 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    E foarte casual asa, ar fi trebuit sa faca in felu urmator, primesti ceva currency la curse in functie de locul castigat in cursa, Si banii castigati ii poti cheltui pe orice upgrade vrei la masina ta, nu toata lumea vrea sa faca upgrade la fiecare masina pe care o va detine, de obicei lumea are cateva preferate si tot pe alea o vor folosi. Ma rog mie imi place mai mult ideea asta la un joc de racing, asa cu sistemul actual mi se pare ca e prea mult RNG la mijloc.

  17. #37 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai nu te obliga nimeni sa faci upgrade daca nu vrei. Ai gasit o placuta misto de frana? Poti s-o pui ORIUNDE VREI sau NICAIERI. How is that not friendly? Total freedom. Si ce te face sa crezi ca nu ai pentru ce sa joci? Joci ca sa... joci, plm. Nu e ca si cum o sa ajungi prea repede sa ai TOT.

  18. #38 SP
    Member bdevil's Avatar
    L-am deschis si eu de open beta, dar frame-uri la greu in meniu iar in primele minute de condus truck-ul nu urca mai sus de viteza 1. Sunt si non Crew2 player ... am iesit din el fara nicio remuscare la modul in care se misca.

  19. #39 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Nu e rau jocul dar reteta Ubisoft ma oboseste. Harta mare, 'nspe mii de chestii de facut de umplutura incat te plictisesc. Grafica nu e cine stie ce, cam ca primul joc, e ok, merge, controlul masinilor pare ok dar nu m-a convins. L-am oprit cand am vazut ca primesti loot. Nu accept asa ceva, nu e MMO, e un joc de curse si nu mi se pare normal acest lucru. Nu stiu daca se bazeaza in mare parte pe componenta online, daca singleplayer e solid poate ii dau o sansa cand vad vreo reducere. Nu e must buy. Depinde ce zic review-urile.

  20. #40 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Asta cu loot-ul nu ma deranjeaza, adica plm, e exact acelasi lucru cu a primi performance parts ca reward la sfarsitul cursei, doar ca aici iti dropeaza si le vezi pe jos . Si nu stiu ce nspe mii de chestii de umplutura ai vazut care sa difere de alte open world racing games gen Horizon sau NFS.

    In schimb ce ma deranjeaza e AI-ul care pare un pic... dubios. Efectul ala de slingshot e cam prea accentuat si de multe ori am impresia ca AI-ul pur si simplu sfideaza legile fizicii. Gen, eu aterizez cu barca pe apa si sunt incetinit, evident, dar AI-ul cand aterizeaza isi pastreaza velocitatea si se duce tare linistit. Se simte cam PREA unfair si evident ca triseaza, chiar daca cheating AI e painea in arcade racing games.

    I'll keep playing it sa vad ce iese, mai ales ca vin imediat din Horizon 3 unde controlul mi se pare mult mai prost (dar nu la fel de prost ca in primul The Crew unde era absolut groaznic).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Crew By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 309 Last Post: 19-06-2019, 18:43
  2. Comunitate - THE CREW By Patrunjelu in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 7 Last Post: 11-01-2016, 22:38

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts