Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 12 of 12

Thread: NBA 2K18

  1. #1 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar

    Thumbs up NBA 2K18

    Cel mai important simulator de baschet al anului, NBA 2K18, readuce seria in atentia tuturor iubitorilor acestui sport, cu autenticitate fara egal si multe imbunatatiri fata de variantele anterioare.

    Creati-va propriul jucator in modul MyPlayer si scrieti-va propria poveste. Alcatuieste echipa de vis in MyTEAM, preluati conducerea ligii sau dovediti ca sunteti cel mai bun dintre cei mai buni jucatori, in meciuri extrem de competitive impotriva jucatorilor din intreaga lume.

    NBA 2K18 va continua traditia francizei ca "standard de aur al simularii de baschet" (Sports Gamers Online), cu un realism de neegalat si gameplay autentic NBA.

    - Creeaza-ti jucatorul in MyPLAYER si urmeaza propria cariera NBA in MyCAREER.

    - Alcatuieste o echipa de staruri in MyTeam, cu noi tipuri de card.

    - MyLEAGUE si MyGM – Preia controlul asupra unei francize NBA sau a intregii ligi.



    2k a lansat ieri trailer-ul de la "Run The Neighborhood" practic au bagat toate modurile jocului intr-un "cartier". Multi zic ca seamana foarte mult cu GTA, dar mie mi se pare impresionant ce au reusit sa faca. Nu stiu daca sunt foarte multi iubitori de NBA pe aici. Am sa las mai jos un SS cu data de la Prelude pentru cine doreste sa il incerce gratis.

    Aici este un video creat de mine in 2K17 ca sa vedeti diferentele:

    Attached Images Attached Images nba-2k18-prelude-release-date-596x600.jpg

  2. #2 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Rămâne salvat jucătorul tau de la 2k16 sau trebuie sa iei de la 0?

    Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk

  3. #3 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Trebuie sa o iei de la capat in fiecare an, ca in FIFA UT.

  4. #4 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Trebuie sa o iei de la capat in fiecare an, ca in FIFA UT.
    Am inteles,merci.

    Trimis de pe al meu SM-A510F folosind Tapatalk

  5. #5 SP
    Junior Member DeliriumHimens's Avatar
    Stiu ca romanii sunt mari jucatori de Fifa (joc pt copii care nu vor realism, ci doar simplitate), dar intreb totusi. E cineva pe aici care joaca Nba 2k18? Eu il joc de cativa ani si ar fi interesant sa facem o echipa de romani.

  6. #6 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Eu n-as juca cu tine doar datorita remarcii cu fifa... fiecare joaca ce vrea.

    Joc nba 2k18 des, sunt pe la lvl 87 cu my player, pe la sfarsitul sezonului cu lakers in my gm si trag tare la my team, dar e modul care ma atrage cel mai putin.

  7. #7 SP
    Junior Member DeliriumHimens's Avatar
    Remarca legata de Fifa era o parere de rau ca, in rest, nu`s decat f putini care joaca Nba. In fine, eu joc mult playground si cariera. Pt. cei interesati gamertag DeliriumHimens

  8. #8 SP
    Junior Member randomguy's Avatar
    si eu am luat jocul,dar nu prea am jucat,67-68 parca in my player

  9. #9 SP
    495
    Member 495's Avatar
    se creste greu tare la my player, doar bara aia cu progresul pana la 100% cat dureaza, pe urma trebuie foarte multe VC... se vede clar cum micro tranzactiile au nenorocit jocul.

    ma chinui la un trofeu de ceva timp, ala sa am "2 consecutive breakthrough games", nu reusesc sa ies de doua ori la rand omul meciului orice as face, tot timpul e unul cu 30pts, 15 rebounds in echipa adversa in al 2-lea meci...

  10. #10 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    @495
    Pe ce pozitie joci ? Daca esti PG (PointGuard) poti sa ceri ISO si e usor sa faci defender-ul 1v1. Iti recomand sa pui si dificultatea pe Pro.

    Eu am 89 Ovr dar am luat pauza de la joc, baietii de la 2K sunt absolut cretini. Nu sunt in stare sa rezolve problema cu lag-ul sau cu Low Frame Rate-ul, pentru ca aparent pe PS4 Pro nu e lag.

  11. #11 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Is SG, slashing bla bla. Nu-s eu ala cu mingea... lonzo o aduce de fiecare data.

    Aceeasi chestie, ies player of the game, toate bune, al 2-lea meci am double double cu 28 pct, 11 assists si iese kemba walker player of the game cu 18 pct si 5 assists... fuuuuuuuuuuuck!

  12. #12 SP
    Member hibrid13's Avatar
    Si mie mi se pare ca evoluezi foarte greu cu MyPlayer. Asta daca nu le bagi bani in portofel pentru VC. Dar si cu VC si tot trebuie sa cresti CAP limit-ul la un moment dat.
    Ok. Am inteles ca trebuie sa fie mai greu, sa simti ca muncesti pentru level, dar mi-a cam taiat din pofta evolutia asta greoaie.
    Daca mai intru si pe online si iar e discrepanta aia de frame rate intre momentul comenzii si cum se misca jucatorul, atunci e clar...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 26-12-2011, 09:25

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts