Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 10 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast
Results 121 to 140 of 190

Thread: Black Friday 2017

  1. #121 SP
    Member bdevil's Avatar
    Las si eu astea aici. Cine crede ca a facut afacere de Black Friday, sa urmareasca preturile inainte de BF.
    Attached Images Attached Images masini_spalat_after_bf.jpg masini_spalat_before_bf.jpg

  2. #122 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    De BF chiar se pacalesc multi. Nu se pacalesc cei care stiu ce produs vor si stiu cu cat s-a vandut pana atunci. Din pacate, tind sa cred ca majoritatea se pacalesc de pseudo reucerile bagate de unele magazine, prin prisma faptului ca iti pot vinde un produs si mai scump de BF, decat costa in afara de BF (Pret BF: 1500, redus de la 2500 - Pret in afara BF 1400 sau 1500).
    Da, sunt si reduceri cu adevarat, dar le cam numeri pe degete (aka. Xbox 600 ron, S7 1500, I7 etc.) Eu am luat espressorul de era la eMag cu 999, cica redus de la 2800. Pretul lui aseara inainte de BF era 1500 si a mai fost si 1300 cu alte ocazii. In jur de 300 de lei fiind reducerea reala, am zis ca e ok sa il iau.
    Asteptam si de la AVStore sa imi faca o surpriza placuta, dar nu. Au avut de vreo 2 saptamani "BF cu asigurare". Daca luai ceva si era redus de BF, iti returnau diferenta de pret. Eu am luat sapt trecuta un Home Cinema la 4600 si am tot sperat ca il vor reduce. Au redus destul de la firma respectiva, mai putin cel cumparat de mine. Sunt sigur ca s-au uitat oamenii sa vada cati au cumparat si ce, sa fie siguri ca returneaza cat mai putini bani. Pana la urma nu prea aveam de unde il lua mai ieftin asa ca a fost riscul/speranta mea.

  3. #123 SP
    Member bdevil's Avatar
    Eu sincer mi-am comandat VR-ul pt Playstation care avea pret decent, un pret care va ajunge standard in magazine in cateva luni zic eu, deci nu e o mare afacere, doar l-am luat in avans la un pret decent. Am mai luat o geaca la 99 RON, Geographical Norway care era pe la 479 RON pretul umflat la eMag, pretul normal al ei fiind intre 200 si 300 RON in functie de adaosul fiecarui magazin. In fine ... o porcarie si anul asta. Macar le-a functionat site-ul ok.

  4. #124 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Nu cred ca va fi pret standard la pachetul respectiv 1400 in viitorul apropiat. Oare este PS VR v2?

  5. #125 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Asta ma intreb si eu, daca e cea cu "hdr fix" si cu casca audio integrata. Am citit ca artwork-ul de pe cutie ar fi altfel dar nu imi dau seama din poze. Sunt interesat si eu de un ps vr la 249 lire ~ 1400 lei (cu gt sport inclus).

  6. #126 SP
    Member gabytro's Avatar
    La Psvr nu vei gasi oferta mai buna in urmatoarele 6 luni minim. Ai facut treaba buna. Si pana la urma, umflate sau nu, daca preturile reduse te au ajutat sa faci o economie reala..e foarte bine.
    Sigur ca sunt si tepe, dar sa fim seriosi, orice om cu cap face putine sapaturi cand isi cumpara ceva (nu doar de BF), astfel incat stie ce sa aleaga si chiar daca suntem departe de USA si ce ar trebui sa fie, totusi pe multi ne ajuta.

  7. #127 SP
    Junior Member Para Deus's Avatar
    In afara subiectului, pentru care imi cer scuze de la moderatori dar... nu stiu cum s-a reusit un salt temporar eu nscriind aceste randuri la 15:26

  8. #128 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Probabil ai forumul setat pe uk time, +2h.

  9. #129 SP
    PS Games Trader sindweller's Avatar

  10. #130 SP
    qdx
    Junior Member qdx's Avatar
    ps4 pro in stoc la emag

  11. #131 SP
    Junior Member mateimatthew's Avatar
    https://www.emag.ro/fossil-ceas-argi.../pd/D8KCSKBBM/

    Nu stiu daca este locul potrivit,dar daca si-a achizitonat cineva acest ceas si nu este multumit de el/s-a razgandit,as dori sa il iau eu.(Am vazut ca mai sunt oameni care au renuntat la PS4 pro,asa ca am zis sa-mi incerc norocul la acest ceas).Multumesc!

  12. #132 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Am avut de toate mai putin acest ceas.

    Cine vede acest mesaj mai tarziu si doreste un PS PRO de la emag sa imi dea PM
    Userul Ramon a primit mesaj de la mine ca poate sa isi comanda si asta a si facut.

    O seara buna

  13. #133 SP
    Member lucas22010's Avatar
    Quote Originally Posted by bdevil View Post
    VR-ul pt Playstation care avea pret decent
    gandeste-te ca daca worldwide pretul totusi va scadea, la noi nu se va intampla asta. motive sunt destule: inflatie in crestere, cursul eur/usd/leu, dragnea si legile lui, instabilitatea ue, mama omida si cererea de electronice din china...
    lasand astea la o parte, l-am luat si eu

  14. #134 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Eu am prins xbox one si dupa ce am mai luat ce aveam nevoie, m-am reintors la el si inca era pe stoc. Am intrat intr-adevar inca din prima clipa. Am avut o experienta ok fata de alti ani cand deschideam si era totul vandut. Ps pro a fost chiar o perioada lunga in stoc dar nu m-a interesat. Am luat si oled-ul. Apropo, ce parere aveti despre el? Nu prea gasesc review uri in engleza, care ar fi numele modelui in state?

  15. #135 SP
    Member bdevil's Avatar
    Quote Originally Posted by gabytro View Post
    La Psvr nu vei gasi oferta mai buna in urmatoarele 6 luni minim. Ai facut treaba buna. Si pana la urma, umflate sau nu, daca preturile reduse te au ajutat sa faci o economie reala..e foarte bine.
    Sigur ca sunt si tepe, dar sa fim seriosi, orice om cu cap face putine sapaturi cand isi cumpara ceva (nu doar de BF), astfel incat stie ce sa aleaga si chiar daca suntem departe de USA si ce ar trebui sa fie, totusi pe multi ne ajuta.
    Sunt curios ce versiune au avut la vanzare, CUH-ZVR1 sau CUH-ZVR2. Daca afla cineva, dati-ne de stire.

  16. #136 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Oled-ul este din nou in stoc...

  17. #137 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Produsele vandute cel mai rapid

    Consola Microsoft Xbox ONE, 500 GB, neagra, 500 de bucati la 599,99 de lei care s-au vandut in 53 secunde
    Telefon iPhone 7, 32GB, 4G Jet Black, 252 bucati la 2.299 lei care s-au vandut in 1 min si 42 secunde
    Televizor LED Nei, 81 cm, HD, 1.000 de bucati la 399,99 de lei care s-au vandut intr-un minut si 44 secunde
    Anvelope Orium 601, 185/65 R15 88T, 896 de bucati la 99,99 lei in 5 minute si 21 de secunde.

    https://www.wall-street.ro/articol/e...ailerului.html

  18. #138 SP
    Member Clau23's Avatar
    Am prins si eu un tv Samsung 55MU6202. Credeti ca merita? Sa fie ca si calitate peste LG 43UH668v?(asta este tv_ul pe care il am momentan)
    Chiar am nevoie de o parere sau doua.
    Merci.

  19. #139 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Clau23: fiind de la eMag, ai 30 de zile timp in care poti sa-l testezi linistit si sa-l compari cu cel vechi. Iti place, il pastrezi. Nu, il dai inapoi si se va bucura altcineva de pretul pt. desigilate

    razvanrazy: deci la 20 de secunde totusi nu am fost prea lent. Dar m-a invins sistemul. Curios lucru, in topul acela nu vad S7, care a disparut primul din oferta...

  20. #140 SP
    Admin MonkY's Avatar
    A prins careva super oferta la icoane?!?

    img_3377.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 10 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 ... LastLast

Similar Threads

  1. PS4 Pro Black Friday 2017 By Ramon in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 32 Last Post: 21-11-2017, 23:14
  2. Black Friday 2016 By cimaron in forum Console Club
    Replies: 365 Last Post: 26-11-2016, 05:36
  3. Black Friday 2015 By Prototype93D in forum Console Club
    Replies: 632 Last Post: 06-02-2016, 18:20
  4. Black Friday 2014 By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 610 Last Post: 05-12-2014, 23:53
  5. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts