Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 10 FirstFirst ... 7 8 9 10 LastLast
Results 161 to 180 of 190

Thread: Black Friday 2017

  1. #161 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    legat de PS VR .... aceeasi situatie si pentru cele de la f64. Versiunea CUH-ZVR1

  2. #162 SP
    Junior Member Marian_x's Avatar
    Salut CeReaLK, am trimis eu un pm.
    Multumesc

    Trimis de pe al meu HUAWEI NXT-L29 folosind Tapatalk

  3. #163 SP
    Member Ramon's Avatar
    Are careva o comanda in plus la Xbox One S eMag 599 lei? Dau la schimb o comanda pe care o am in plus la PS4 Pro 1399 lei. Astept PM.

  4. #164 SP
    Member Chazy90's Avatar
    Quote Originally Posted by bdevil View Post
    Mi-a venit si mie VR-ul de la eMag, confirm ca e prima versiune CUH-ZVR1, fara manual in engleza sau romana, mi-a venit doar in ceha, slovena, turca si orice altceva. Dar l-am descarcat de pe net, l-am instalat si e ok.
    La mine la fel. Si nici nu se ofera garantia prin Depanero, ci Brooker SRL paca.

  5. #165 SP
    Member Hider141's Avatar
    A fost vandut direct de eMag, sau de alt magazin, prin platforma eMag? Sunt destul de sigur ca garantia aia e apa de ploaie, cum e la 99% dintre produsele aduse neoficial in tara.

    Si din cate stiu legislatia interzice comercializarea produselor fara sa fie insotite de manual de utilizare/instructiuni in limba romana. Daca ii reclamati la ANPC pentru motivul asta sunt sanse foarte mari sa fie amendati.

  6. #166 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Pfuai ce ma enervează BF-ul asta la eMAG. Am comandat si eu vineri la prima ora Xbox-ul ala cu 600 lei si dupa câteva minute o periuța de dinti electrica. Periuța a ajuns deja insa comanda la consolă are acelasi status de atunci dimineața. Si mai si spune eMAG pe FB ca se livrează in ordinea plasării comenzilor. Vrăjeli, sunt comenzi plasate mult dupa a mea care au fost livrate.

  7. #167 SP
    Junior Member MCVlad's Avatar
    Subscriu, asemanator este si cazul meu. Unii au primit mai repede produsele daca au optat sa fie ridicate prin curier, altii care au comandat ca si mine, cu livrare in showroom, deja au ridicat produsele. Statusul este in continuare, ''Comanda plasata''.

    Cred ca procesarea comenzilor se face la intamplare.

  8. #168 SP
    Member Alex_P's Avatar
    Probabil. Mie mi-au ajuns la posta comenzile de balck friday sambata pe la 11, iar luni am dat alta comanda, care a ajuns acum 10 mine, de aceasta data prin curier.

  9. #169 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Subscriu si eu. Si problema nu e doar cu comenzile de BF. Eu am facut si dupa, si are acelasi status, de "comanda plasata". Eu mai ii las azi, si daca nu se schimba nimic, anulez comenzile si gata. eMag a devenit un fel de "cumperi la noroc"...

  10. #170 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Heh, apropo de comenzile cu status "Comanda plasata", este posibil sa mai aveti de asteptat. Si eu sunt sunt in aceeasi cu o comanda plasata vineri iar cand le-am dat telefon ieri mi s-a raspuns ca trebuie sa astept cel putin 12 zile pentru livrare.

  11. #171 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Bine mai, dar același produs comandat in aceeași zi, la aceeași ora alții l-au primit deja. Eu de ce pana mea sa aștept? Las-o-n morții ei de comandă plasată... Noroc ca e prețul foarte bun la Xbox ca altfel anulam.

  12. #172 SP
    Member popteodor's Avatar
    For info, azi a ajuns si la Cluj PS VR-ul comandat de BF de la emag.
    Comanda a fost pusa pe la 16:00, pe AWB nu apare nici un status decat predat la curier inca din 19.11.2017.

  13. #173 SP
    Junior Member mariusart78's Avatar
    Mda, si eu am un PS4 Pro luat pe la 7:05 dimineata vineri si care este in comanda plasata. Pana la urma asta e, pretul a fost bun, astept.

  14. #174 SP
    Member Clau23's Avatar
    Mai are cineva o comanda pt ps4 pro in plus?
    Eu am reusit sa iau unul. Dar am un prieten care vrea si el 1.

  15. #175 SP
    Junior Member Marian_x's Avatar
    Quote Originally Posted by CeReaLK View Post
    Daca este cineva interesat.




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Din pacate nu pot conversa prin PM deoarece ai inbox-ul full. Daca poti insista la call center ca vor raspunde intr un final.
    Multumesc pentru amabilitate.

    Trimis de pe al meu HUAWEI NXT-L29 folosind Tapatalk

  16. #176 SP
    Member renatoman's Avatar
    si eu sunt interesat de un ps4 pro luat de black friday, daca vrea cineva sa renunte..

  17. #177 SP
    Member Ramon's Avatar
    Am eu unul, dar caut la schimb Xbox One S (599 lei).

  18. #178 SP
    Member Inuhanyou's Avatar
    Da-i omului comanda ca si tu ai fost ajutat sa prinzi consola si nu ti-a cerut nimeni nimic.
    Dar asa e romanul.

  19. #179 SP
    Member Ramon's Avatar
    O sa o dau oricui daca nu gasesc.

  20. #180 SP
    Member Inuhanyou's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 10 FirstFirst ... 7 8 9 10 LastLast

Similar Threads

  1. PS4 Pro Black Friday 2017 By Ramon in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 32 Last Post: 21-11-2017, 23:14
  2. Black Friday 2016 By cimaron in forum Console Club
    Replies: 365 Last Post: 26-11-2016, 05:36
  3. Black Friday 2015 By Prototype93D in forum Console Club
    Replies: 632 Last Post: 06-02-2016, 18:20
  4. Black Friday 2014 By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 610 Last Post: 05-12-2014, 23:53
  5. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts