Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 41 to 60 of 61

Thread: Call of Duty: Black Ops 4

  1. #41 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Nici un thread de Call of Duty nu a mai fost atat de gol si de trist... cel putin nu in ultimii ani si pe buna dreptate.
    O ora, trei ore sau sapte ore, buna sau proasta, campania aia trebuia sa ramana acolo, pentru nostalgici... nu deranja pe nimeni.
    Daca vroiai sa joci Multiplayer exclusiv, jucai, daca vroiai sa joci o versiune mai proasta de DeadRising, jucai... nu te tinea nimeni de trigger.
    Dati cu piatra daca vreti, dar asta e parerea mea. Cu tot contentul din lume, o fi foarte bun nu neg, un Call of Duty fara campanie este un joc trist.

  2. #42 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Trist daca stam sa ne gandim ca avem story in jocuri sportive, dar nu intr-un shooter.

  3. #43 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Doamne cata lamentare pentru campania asta de doi lei din COD. Baietii și-au făcut probabil calcule si au decis ca nu merita investiția in campanie pentru procentul ala mic de oameni care o juca. E clar ca nu sunteți in publicul țintă, nu mai plângeți atat dupa alea 5 ore de pac pac, nu ati pierdut nimic.

  4. #44 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Exact, sunt „N” jocuri cu campanie mult mai buna decat orice COD.

    Modul de joc Blackout e superb - incercati-l ca e foarte tare solo/duo sau quad

  5. #45 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Este foarte misto Blackout agreed, dar pentru mine campania era importanta, oricat de scurta ar fi fost. Era... call of duty.
    Aveti dreptate, totul a fost din motive financiare, sper sa vanda suficient de prost incat sa revina cu campanie in urmatorul titlu.

  6. #46 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Pt. jucatorii Blackops4 <3 https://www.reddit.com/r/Blackops4/c...ash_fixes_and/

    ---------- Post added 17-10-2018 at 01:12 ----------

    Bonus:

  7. #47 SP
    Member gabytro's Avatar
    Cel mai prost joc facut vreodata. Nu joc shootere non stop dar nici nu e prima data. De 8 ori am incercat sa joc blackout si am murit in fix 30 de secunde. Deci daca esti praf sau zeu pt ei nu conteaza ii baga pe toti la un loc.
    E prima data cand vad asa ceva.
    Deci pt cine doreste am unul de vanzare

  8. #48 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Man, e battle royale. Nu mai sari si tu unde sare toată turma. Du-te intr-o zona mai izolata, aduna chestii si apoi vaneaza-i de la distanță. Cel putin pana te obișnuiești. Nici eu nu's cine stie ce zeu, dar reușesc aproape tot timpul sa rămân printre ultimii 10-15 cu cel putin 3-4 kill-uri. Am si castigat un meci la Solo. Am avut aseara 8 kill-uri intr-un meci, locul 2. E cel mai bine facut Battle Royale. Nici sa nu mai aud de PUBG, poate doar modul third person daca ar fi si aici.

  9. #49 SP
    Member gabytro's Avatar
    Crede ma ca asa fac! La pugb eram
    Fix la fel cum esti si tu. Reuseam sa si castig uneori. In fine. Mai incerc

  10. #50 SP
    Member Darkhawk's Avatar
    Joaca cineva zombie? Caut pe cineva pentru blood of the dead main easter egg.

  11. #51 SP
    Banned heroes3's Avatar
    La cat interes e pentru joc, se pare ca nu.
    Toti sunt plecati prin Vestul Salbatic acum.

    Jocurile cu soldatii cyborgi si zombies sunt deja suprasaturate pe piata actuala, temele respective prea uzate in ultimii 10 ani.
    A fost o proasta miscare din partea Treyarch sa faca inca un joc CoD futurist in perioada asta.
    Daca il ai pe consola, eu zic sa-l vinzi si sa-ti cumperi Red Dead Redemption 2 sa fii in ton cu trendul.


    Oricum Activision o sa lanseze un alt CoD anul viitor si o sa fie randul celor de la Infinity Ward despre care se aude ca vor scoate un Modern Warfare 2 Remastered si un Modern Warfare 4 cu campanie single-player cu tematica amplasata in prezent si battle royale la pachet.
    Asa spun unele surse clickbait.

  12. #52 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by heroes3 View Post
    Infinity Ward despre care se aude ca vor scoate un Modern Warfare 2 Remastered si un Modern Warfare 4 cu campanie single-player cu tematica amplasata in prezent si battle royale la pachet.
    Asa spun unele surse clickbait.
    Sa te auda cel de sus ca sa pot sa ma joc o noua campanie de Modern Warfare pana mor cu spume la gura!!!

  13. #53 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    YEEEEEEEEEEEEEES!
    Citez pt. modul #Blackout (singurul care ma intereseaza);


    On December 10, we’re setting the stage with several hotly-anticipated updates to the core Blackout experience for all platforms, including our new Armor repair system, audio improvements, SDM and Spitfire weapon balancing, and seasonal changes across the entire map.


    Let's goooooo!







  14. #54 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Cine vrea sa incerce modul Blackout este free pana pe 24 ianuarie, pentru toate platformele.

  15. #55 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Bai nu stiu cum fac astia si unde baga mana si in ce anume, dar le iese, cu toate ca isi iau la maciuci si la hate an de an fara exceptie (inclusiv de la mine pentru modul numit BO4 ca nu este joc full, este un mod)...

    "The NPD Group has revealed that the Call of Duty franchise has now been the best-selling franchise for 10 years in a row in North America."
    https://www.xboxachievements.com/new...in-the-US.html

  16. #56 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    I LOVE THIS GAME! Let's gooooo! <3 #BIGUPDATE! Operation Grand Heist! baby, baby, baby!

  17. #57 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    LOL ... developed in Las Vegas

  18. #58 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Ahahahah!



  19. #59 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Alcatraz Trailer



    Harta noua

  20. #60 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Operation Apocalypse Z Trailer


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty: Black Ops III By tbe in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 14 Last Post: 05-08-2017, 08:58
  2. Call of Duty: Black Ops 2 By Ionut Laurentiu in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 20-10-2014, 00:26
  3. Call of Duty: Black Ops By Nash in forum Console Club
    Replies: 1721 Last Post: 11-08-2012, 14:15
  4. Replies: 0 Last Post: 02-05-2012, 12:07
  5. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 17:59

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts