Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 61

Thread: Call of Duty: Black Ops 4

  1. #1 SP
    Banned Alex Khan's Avatar

    Call of Duty: Black Ops 4

    De data asta, nu va fi futurist.
    Ci axat pe vremurile noastre...........tot pe principiul "boots on the ground"

    Era de asteptat avand in vedere ca anul asta ii este randul lui Treyarch.
    http://vgculturehq.com/call-of-duty-...ntendo-switch/

  2. #2 SP
    Member Mishy's Avatar
    Dupa ultimul joc din serie la care am avut ca fraierul asteptari mari, nimic nu ma mai poate face sa cumpar vreodata un CoD.

  3. #3 SP
    Junior Member mhn3a's Avatar
    Quote Originally Posted by Alex Khan View Post
    De data asta, nu va fi futurist.
    Ci axat pe vremurile noastre...........tot pe principiul "boots on the ground"

    Era de asteptat avand in vedere ca anul asta ii este randul lui Treyarch.
    http://vgculturehq.com/call-of-duty-...ntendo-switch/
    De cand asteptam un Black Ops cu ,,boots on the ground” Parca nici nu mai avea sentimentul ala de CoD Black Ops 3-ul.

  4. #4 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Noi detalii dezvaluite despre Black Ops 4 (care va fi setat pe razboiul rece clasic) si despre un MODERN WARFARE 2 REMASTER (poate cu ocazia asta repara si multiplayer-ul).

    https://www.dreamteamfc.com/c/gaming...ailer-release/


    Cred ca partea cu atacarea Washingtonului in MW2 Remaster va arata senzational!

  5. #5 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  6. #6 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    posibil timed exclusive la DLC's ptr Xbox


    https://www.dexerto.com/news/david-v...lusivity/45700

  7. #7 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Cam neasteptat de devreme dezvaluirea asta+teaser fiindca inainte aflam primele informatii despre CoD mai din aprilie-mai.


    Pai, sper sa se intoarca la clasicul razboi rece si sa scoata o poveste buna fiindca ultimul Black Ops 3 a supt-o la toate capitolele (ce mi-a placut la el a fost controlul robotilor, protezele si atat, ca in rest mi s-a parut o parodie care mai mult o dadea in supranatural).


    Si daca ar fi la fel de bun ca Black Ops 2 ar fi perfect.
    Cred ca a fost ultimul joc din serie care a avut o poveste buna si un antagonist excelent.

  8. #8 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    No campaign in Call of Duty: Black Ops 4. That’s the current word on the street.


    https://www.vg247.com/2018/04/17/bla...battle-royale/

  9. #9 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Nu as lua de bun ce scrijelesc baietii aceia pe fituica de site.

  10. #10 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    https://www.xboxachievements.com/new...oky-Image.html

    Subscriu la primul comment din acel articol...

  11. #11 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Nu stiu de ce am avut curiozitatea sa dau click pe link-ul live de prezentare pe IGN, but....wow. Astia sunt dusi, nu exista urma de indoiala. Daca asta nu e sfarsitul CoD, nu stiu care e.

    Pana si oamenii de acolo erau consternati.

  12. #12 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    Multiplayer :



    Battle Royale :



    Zambies :



  13. #13 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu in sfarsit sunt interesat de un CoD. Nu am mai fost de la MW3 incoace.

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk

  14. #14 SP
    495
    Member 495's Avatar
    RIP


  15. #15 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Da, fara campanie m-au pierdut si pe mine.
    Arata foarte tare ce-am vazut mai sus, dar este inadmisibil si sa vaduvesti o comunitate intreaga de lucrul care ti-a construit acea comunitate in the first place.
    Asta nu inseamna ca nu va fi un joc bun, pentru cei care oricum dadeau skip la campanie.

  16. #16 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Eu unul nu inteleg de ce ii mai pun Black Ops in titlu daca nu mai are nicio legatura cu primele jocuri din serie.

  17. #17 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Cu scuzele de rigoare, imi puteti explica si mie ca unui retard ce inseamna Battle Royale asta este ceva in genul PUGB?
    Adica eu daca nu sunt bun la MP rezist 5 minute si asta a fost tot modul lor revolutionar pentru mine?

    LE: Da am citit pe internet si m-am lamurit. Asta-i treaba mergem inainte si speram la mai bine.

  18. #18 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Sunt curios de cum o sa fie Battle Royale in acest COD , poate o sa fie bun cine stie , in rest tot un cod este, totusi un COD mai fad daca o sa scoata si campania din joc.

  19. #19 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Incearca si ei sa prinda niste vant cu trenul BR, oricum nu vor lua fata unor jocuri dedicate BR, cum sunt Fornite BR si PUBG. Pacat ca si BF probabil se va preta la d-astea..

  20. #20 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Oricum n-au mai scos o poveste reusita de la Modern Warfare 3 si Black Ops 2 incoace, cand aveau personaje interesante ca Price si Woods si antagonisti credibili ca Makarov sau Menendez (povestea din Black Ops 2 de exemplu cred ca am rejucat-o de 3-4 ori!)
    Din 2013 schimbau anual personajele si oricum au cam epuizat toate subiectele de razboi modern. Povestea din Black Ops 3 de exemplu a fost o mizerie totala, iar la povestile din Ghost, Advanced Warfare si Infinite Warfare am cam adormit de plictisitoare ce erau.
    Povestea din WW2 a avut ceva momente captivante, dar personajele nu prea au atras interes fata de personajele din jocurile CoD old-gen.


    E o strategie de marketing foarte buna ce au facut ei renuntand la povestea single-player care era o bataie de cap in plus si costisitoare, stiind ca jocuri care au doar multiplayer precum Overwatch si PUBG a avut succes imens, iar Royal Battle e acum de viitor.
    Probabil ca din trailer pare o mizerie de plagiat infect cu tematica futurista dupa PUBG, dar se va vinde cu siguranta. Asta e, nu vor mai cumpara jocul cei care jucau pentru poveste Single-Player si oricum cheltuiau milioane de dolari degeaba pe actori vocali si productie.
    Acum se axeaza mai mult pe Zombies si Multiplayer fiindca astea le aduc cei mai multi bani.
    Mai baga si niste loot-boxes si microtranzactii care sa le aduca un extra-profit si aia e.


    Probabil ca Treyarch se vor opri la asta pentru ca le va aduce zeci de milioane de dolari profit in urmatorii 2-3 ani sau ramane de vazut daca Infinity Wars si Sledgehammer vor mai face jocuri care sa includa poveste single-player (e putin probabil sa renunte in totalitate).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty: Black Ops III By tbe in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 14 Last Post: 05-08-2017, 08:58
  2. Call of Duty: Black Ops 2 By Ionut Laurentiu in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 20-10-2014, 00:26
  3. Call of Duty: Black Ops By Nash in forum Console Club
    Replies: 1721 Last Post: 11-08-2012, 14:15
  4. Replies: 0 Last Post: 02-05-2012, 12:07
  5. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 17:59

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts