Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 20 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast
Results 181 to 200 of 387

Thread: Battlefield V

  1. #181 SP
    Member danielconst90's Avatar
    Quote Originally Posted by Alex Khan View Post
    Gamescom incepe pe 21 august si se termina pe 25 august.
    Inca n-au zis nimic daca vor arata ceva.
    Asa stiam eu ceva de 25...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  2. #182 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Pai voi din ce ați văzut până acum vă întrebați dacă merită bani? Îl cumpăr day one.

  3. #183 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Pai voi din ce ați văzut până acum vă întrebați dacă merită bani? Îl cumpăr day one.
    Eu i-am dat precomanda, in speranta ca poate ma aleg cu un BF1 reskin cu WW2 care sa fie jucabil, mai ales ca au scos season pass si loot boxes.
    Si pentru ca vreau sa ma plimb cu un Tiger sau Panzer pe motor grafic Frostbite 3

  4. #184 SP
    Senior Member Khufu's Avatar



    Fresh video, Official Gamescom Trailer – Devastation of Rotterdam.

  5. #185 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Omg omg. I think it moved.

  6. #186 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Daca era asta primul trailer, isi faceau un mare serviciu. Asa, fac damage control. Precomenzile sunt slabe, fata de RDR si ce mai iese in perioada aia, so...e cam groasa pentru ei. Trebuie sa isi dea silinta.

    Pe la inceput in clip, este o portiune de harta ce pare un amestec de culori din Operation Metro (BF 3) cu layout de cladiri din Amiens (BF 1). Sa vedem ce o iesi. Spre sfarsit pare niste Battle Royale, asa ca pentru toti gamerii care se respecta (not).

  7. #187 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Eu unul sunt destul de hyped, dar este ceva care ma oboseste la toate trailerele Battlefield V si anume ca nu exista 3 secunde de imagine cat de cat statica, sau macar putina continuitate intr-o scena, se face prea repede trecerea este prea alert modul in care deruleaza si schimba scenele, nici nu apuc sa-mi dau seama ce vad pe ecran ca pac, imi schimba cadrul... trebuie sa vad de 5 ori trailerul ca sa simt ca l-am rumegat cum trebuie.
    Oricum, hyped!

  8. #188 SP
    Member westy9009's Avatar
    hai ca parca ne-am revenit .... Oare de ce nu au inceput ei cu trailerul asta

  9. #189 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Eu unul sunt destul de hyped, dar este ceva care ma oboseste la toate trailerele Battlefield V si anume ca nu exista 3 secunde de imagine cat de cat statica, sau macar putina continuitate intr-o scena, se face prea repede trecerea este prea alert modul in care deruleaza si schimba scenele, nici nu apuc sa-mi dau seama ce vad pe ecran ca pac, imi schimba cadrul... trebuie sa vad de 5 ori trailerul ca sa simt ca l-am rumegat cum trebuie.
    Oricum, hyped!


    Pai este facut asa special si asta din 2 motive.

    1. ADHD, multi au asa ceva, nu se pot concentra pe ceva mai mult de 5 secunde. Si CoD e la fel. Main audience sunt pusti de liceu si facultate.

    2. Creeaza hype prin faptul ca toti Youtuberii se apuca sa disece trailer-ul, fac video-uri....free promotion. Plus ca ii ajuta si pe ei la numarul de views, daca o singura persoana se uita de mai multe ori sa inteleaga ce naiba se intampla in trailer pentru ca scenariul este facut de Michael Bay intr-o noapte plina de cocaina si Adderall.

  10. #190 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Eu unul simt trailerul asta ca un nou DLC pt BF1
    Sper sa-mi placa mult noul BFV altfel.. tot pe BF4 o sa o ard pana la anul cand sper sa vina cu un BF modern..

  11. #191 SP
    Banned skyrim's Avatar
    Daca tot au spus ca campania single-player va include fronturi de batalii ceva mai necunoscute maselor gen Norvegia, sunt sanse sa fie si ceva despre Romania in al doilea razboi mondial?

  12. #192 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Nu cred ca suntem atat de importanti.. Norvegia este o tara bogata acum
    Sunt tare curios daca o sa ma prinda modul BR .

  13. #193 SP
    Banned skyrim's Avatar

  14. #194 SP
    Member danielconst90's Avatar
    Dice anunta Open beta pentru Battlefield V. Acesta incepe pe 4 septembrie pentru cei ce fac preorder, ulterior pe 6 septembrie la toti. Se va putea face preload la joc pe 3 septembrie 11:00 AM RO.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #195 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Ma asteptam sa-l dea in august cand e luna moarta.. but .. il dau cand vine spiderman..astia isi bat singuri cuie pe bune.

  16. #196 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nu prea are importanță ce joc se lansează, lumea o să joace beta pentru că tine doar câteva zile, jocul îl poți relua după, în August lumea pleacă în concedii, ar fi o lună proastă, ma așteptam undeva la sfârșitul lui Septembrie când încep școlile, pe mine mă prinde acest beta în concediu și îmi pare rău că nu o să îl apuc.

  17. #197 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    deci ti-era mai bine in august

    jocul are precomezi slabe sper sa nu vad servere goale..in ziua lansarii , mai ales ca or sa vina multe jocuri printre care si RDR2

  18. #198 SP
    Member Mishy's Avatar
    Battlefield V - The Company Trailer


  19. #199 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Jocul n-are precomenzi slabe, are precomenzi mai putine decat se așteptau ei si mai slabe fata de COD (oare nu asa a fost tot timpul?). Parca vad ca o fi genul de situație ca si la Tomb Raider, care vanduse vreo 7 milioane de bucăți, dar Square Enix se plangea ca a vandut "slab comparativ cu așteptările". Cu siguranță vor fi pline serverele la lansare.

  20. #200 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    https://www.usgamer.net/articles/bat...ed-to-november
    Amanat pana in 20 noiembrie.
    Sunt curios daca il vom vedea la 12 deals of christmas

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 20 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts