Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 20 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 ... LastLast
Results 301 to 320 of 387

Thread: Battlefield V

  1. #301 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    In 4 Dec apare primul Update până atunci trebuie să suportăm *** asta. Parcă nici un BF nu a fost asa dezechilibrat ca asta.

  2. #302 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Toate au avut probleme la lansare...mai mari sau mai mici. Am vorbit cu cei de la Dice si au spus ca nu lanseaza nici un patch pana nu mi ajunge si mie jocul

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  3. #303 SP
    Member westy9009's Avatar
    Tocmai ce am bagat 3 conquest'uri ..sunt mega Lame ( ori au schimbat astia mult la joc ..ori a trecut mult timp de la B1- 3 saptamani)...oricum ..care este faza cu Squad ? In B1 puteam sa schimb squad ...pentru respawn " and so on " in cazul in care se carau toti ..aici ?

    Primul joc a fost ok insa urmatoarele 2 am fost fara squad ..deci respawn numai in porumb

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  4. #304 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Options button > squads

  5. #305 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Ce se intampla cu Battlefield Companion aplicatia + site-ul nu arata statusul , rangul , progres era foarte utila treaba aia

    Trimis de pe al meu SM-N9005 folosind Tapatalk

  6. #306 SP
    Member westy9009's Avatar
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    Options button > squads
    Merci ...au dus optiunea la mama dracu

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  7. #307 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Doar eu pățesc ca atunci cand primesc revive, odata ce am controlul soldatului îmi arunca grenada singur! Plus, ce au stricat operations, grand operations e o prostie, mix aiurea de hărți și moduri si niciodata nu stii daca câștigi. De ex la stadiul breakthrough jocul continua chiar dacă atacatorii nu au reușit să captureze obiectivele. Se trece la runda următoare oricum. Pff. Si lipsește narativa faina din BF1. Inapoi la conquest pana mai adauga conținut.

  8. #308 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Partea ok la Grand Operation este ca ti se aduna kilurile pe cele 3 zile si ajungi cu ceva sume la finalul celor 3 zile , practic nu conteaza ce se intampla in cele 2 zile daca capturezi sau nu, daca pui bombe sau nu.. important este ce se intampla in a 3-a zi unde in functie de daca ai atacat ok sau aparat ok devi atacator sau aparator sau depinde de ce harti se joaca termini prin Conquest sau Frontline.. e cumva o shaorma , dar nu e chiar rau sa joci mai multe moduri astfel.

  9. #309 SP
    Member SepticEye's Avatar
    E playlist de harti si moduri, ma asteptam sa vina cu ceva mai bun decat BF1.

  10. #310 SP
    Member Mishy's Avatar
    Exista vreun pluton pe PS4 cu jucatori de aici?

  11. #311 SP
    Member westy9009's Avatar
    si eu caut

  12. #312 SP
    Junior Member Mosteaca's Avatar
    Si mie mi-ar place sa joc in pluton, adaugati va rog PSN ID - MosTeaca. intru de obicei pe la 19:00, 20:00.

  13. #313 SP
    Member cristian77's Avatar
    si eu as vrea sa joc cu romani, intru dimineata si seara, ID: tata_si_ale

  14. #314 SP
    Member westy9009's Avatar
    ID: blizzardius - De obicei intru in timpul saptamanii - dupa ora 20:00 si in Weekend

  15. #315 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Pentru fratii mei cei de toate zilele cu mai mult skill decat subsemnatul, intrebare:
    Nu sunt un jucator foarte slab cand folosesc arme 'normale', dar cum ***zeii masii ati facut achievementul/trofeul ala cu omorat 10 inamici cu secondary weapon intr-o singura ca nu pot sa trag cu pistoalele alea cu apa nici mort si mi-e ca raman cu 970/1000 Gamerscore din cauza la mizeria asta... ?
    Any tip despre un anume mod de joc unde stau astia mai adunati? Vreo harta anume? Am incercat Domination am zis ca sunt mai grupati dar pana trag cu prastia dupa ei se termina runda, iar in Conquest nu-i prinzi cu pistolul...
    Nu pot sa ma bucur de joc pana nu-mi iau achievementu asta din minte, si e penibil sa nu pot sa fac completion 100% din cauza lui.

  16. #316 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Joaca cu medic fie cu revolverul ,fie cu M1911 si cu multe grenazi cu fum , de preferat pe un Grand Operation ca aparator
    M1911 e preferatul meu , mi se pare un trofeu usor totusi , sper sa apuc pana pe 4 decembrie sa joc si eu Campania ..

  17. #317 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Sarumana', o sa incerc.
    De ce spui de 4 decembrie ca imi scapa acum ce se intampla pe 4?

  18. #318 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Da e mai usor decat crezi trofeul. L-am facut in primul meu meci pe care l-am jucat in bf v, in conquest cu clasa recon dupa ce am vazut ca nu fac killuri cu sniperul. Eram pe Arras intre B si E la casele alea si sm facut un kilstreak de 14 cu 1911 sau ce pistol e default la recon.

    Mai greu mi se pare sa faci legit 5 stationary kills cu avionul.

  19. #319 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Sunteti voi mai buni decat mine ca eu trag cu pistolul ala numai dupa pasari, pana ii iau aluia juma de viata ma vede, ma scuipa si ma si injura in propria localizare...
    Am reusit 8 pe Rotterdam si a explodat unu toata harta cand sa fac al 9-lea kill, dupa care n-am mai reusit nimic timp de 5 minute de nervi.

  20. #320 SP
    Member westy9009's Avatar
    Vs B1 ...in asta zici ca sunt toti codati .pe ps4 ..jur ...ori eu mega praf ...cei drept am lasat b1 parcat in ultima luna dar parca de la deseori in primii 5 ...acum maxim 12 ,13 la scoreboard..deja devine super frustrant .

    Ontopic > cu ce arme jucati pe Assault/Support ?

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 20 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts