Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 20 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 LastLast
Results 361 to 380 of 387

Thread: Battlefield V

  1. #361 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by dorin_star View Post
    ... versiune cu asa multe buguri eu nu am vazut.
    Serios?
    De fiecare data cand daram o cladire in BfV am flashback cu Bf4 cum scadea jocul la 10 cadre pe secunda cand se darama ceva in jurul tau.

  2. #362 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Nu vreau sa fiu rautacios dar ne-au cam tras la gingie cu jocul asta . am platit 290 lei la precomanda si dupa nici o luna este la reducere , avand in vedere multitudinea de probleme pe care le are jocul asta am asa un mare sentiment ca am fost luati de fraieri toti care l-am cumparat. Colac peste pupaza dupa ce m-am unplut si in seara asta de nervi dupa numai 2 ore de joc primesc mail de la EA Games cu un chestionar (ce parere am despre joc) i-am dat 0 zero ! am scos jocul din consola este pe olx acum . maine ma duc sa iau RDR 2 ma las de Battlefield chiar daca este jocul meu de suflet ! o seara buna

  3. #363 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar

    Battlefield V

    Eu zic sa ii mai dati o sansa. E cel mai bun BF de pana acum, dar trebuie sa il joci in echipa! Sau sa nu faci pe Rambo. Dupa patch e altceva. Sa dezactivati aim acceleration. Seamana cu Bad company 2 la miscare si fluiditate


    Sent from my iPad using Tapatalk

  4. #364 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Nu e vorba de killuri sau de stilul de joc.Eu am inceput sa joc shootere de cand aveam PS2 sunt obisnuit cu controlerele primul lucru cand ma apuc de un joc este sa dau sensibilitatea intre 90 si 100% si sa dezactivez autoaim.

  5. #365 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Well , Dorine pacat , eu zic sa mai astepti sau sa-l cumperi iar de Craciun sigur o sa aibe discount ceva ,eu unul tot timpul am pierdut banii la BF .. adica pe BF4 am dat pe joc + Premium pass 120euro , pe BF1 tot asa si dupa se vindea revolution cu 40-50euro .. sau toate dlc-urile date gratis.. asta e , ideea e sa-ti placa jocul

  6. #366 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Si mie imi place sa mai fac o pauza din cand in cand, insa nu mai vand jocurile.

  7. #367 SP
    Banned heroes3's Avatar
    Quote Originally Posted by dorin_star View Post
    Nu vreau sa fiu rautacios dar ne-au cam tras la gingie cu jocul asta . am platit 290 lei la precomanda si dupa nici o luna este la reducere , avand in vedere multitudinea de probleme pe care le are jocul asta am asa un mare sentiment ca am fost luati de fraieri toti care l-am cumparat. Colac peste pupaza dupa ce m-am unplut si in seara asta de nervi dupa numai 2 ore de joc primesc mail de la EA Games cu un chestionar (ce parere am despre joc) i-am dat 0 zero ! am scos jocul din consola este pe olx acum . maine ma duc sa iau RDR 2 ma las de Battlefield chiar daca este jocul meu de suflet ! o seara buna
    Foarte bine procedezi.

    Cu cat vor face mai multi refund sau il vor vinde, serverele se vor goli si ii trimiteti in faliment pe zgarciobii de la EA.
    Data viitoare sa scoata un joc finisat, complet cu continut pe masura pretului de 60 dolari, sa fie distractiv, nu frustrant.

    ---------- Post added 08-12-2018 at 14:34 ----------

    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    Eu zic sa ii mai dati o sansa. E cel mai bun BF de pana acum, dar trebuie sa il joci in echipa! Sau sa nu faci pe Rambo. Dupa patch e altceva. Sa dezactivati aim acceleration. Seamana cu Bad company 2 la miscare si fluiditate
    Seamana pe naiba.
    Cat despre jocul in echipa si cooperare, astea nu mai exista de la Battlefield 3 incoace. Tocmai asta e deranjul, ca multi joaca individual si nu coopereaza deloc.
    Se joaca in stil Call of Duty doar pentru kill-uri , progresie si glorie personala (nimanui nu-i mai pasa de squad-uri), asta pentru ca sistemul de gameplay le permite asta.
    Ia sa bage EA un sistem prin care sa te oblige sa cooperezi cu ceilalti si sa inaintezi incet ca sa poti supravietui si sa-ti nimicesti inamicii, sa fie rafale de gloante provenite de la booti, nu doar de la alti jucatori, sa te determine sa cooperezi+ bombardamente de la avioane cu AI.
    Sa vedem care o mai arde ca Rambo.

    ---------- Post added 08-12-2018 at 14:45 ----------




    Apropo, e mirific ce se intampla!

  8. #368 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Am sters anuntul de pe olx il bag la colectie daca o sa imi vina dorul de el peste o luna doua mai joc daca nu asta sta in muzeu degeaba

    Trimis de pe al meu SM-N9005 folosind Tapatalk

  9. #369 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Eu zic sa-i acordați puțin timp înainte să renunțați la el. Cu toate problemele lui, gameplay-ul e solid. Noobii si camperii au luat țeapă cu nerf 1shot kill, supression si TTK brutal. Noi restul ne bucurăm de joc, altii dau copy-paste la instigatori youtube.

  10. #370 SP
    495
    Member 495's Avatar


    patetic!

  11. #371 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    da , e o mare problema avand in vedere ca cele mai faine moduri sunt grand operation si breakthrough , iar in astea cam trebuie sa aperi si deci camparii sunt mega avantajati , se pun langa ceva pietre sau ceva daramaturi cu bipod si MMG cu 200 de gloante pe incarcator si rup tot , chiar nu-i vezi .

    Cu toate astea jocul este cea mai buna experienta Battlefield din serie daca joci in squad si eventual in party.

  12. #372 SP
    495
    Member 495's Avatar
    pot doar sa imi imaginez cat de bun ar fi fost daca vedeam inamicii cum ii vedeam in bf1.

  13. #373 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Am încercat să îl joc și nu mi-se pare așa funn, nu îmi place faptul ca au scos 3D Spoting și nu mai apar nici pe mini map, nu știu ce vor sa facă cei de la DICE dar pana la urma este fast pace shooter nu un survival. Nu îmi place deloc BF3, BF4 și BF1 mi-au plăcut pentru ca era funn asta mai mult te scoate din sărite.

  14. #374 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Trebuie doar sa te adaptezi putin , BF4 are haos total si cativa zei cu elicoptere/avioane/ tancuri ( pe care nu-i vezi deloc pe Hardcore ) , BF1 este prea casual prea mult aim asist si mai toate pana la BFV au 3d spoting , acum ca m-am obisnuit fara cand intru in celelalte nu mai spotez deloc desi imi facusem ceva automatism in a apasa mai intai pt spotare si dupa trageam in inamic ( muream si din cauza asta doarece pierdeam undeva 1secunda pt spotare) ..

    deci cred ca tine de obisnuita , mie a inceput sa-mi placa destul de mult TTK din bfV , cand intru in celelalte si vad cate gloante trebuiesc trase intr-un inamic.. acum e ok, insa trebuiesc rezolvate bugurile si adaugate mai multe harti bune, ce nu-mi place in jocul asta este sniperul , mult prea usor iti iei cap de la toti sniperii.

  15. #375 SP
    Member westy9009's Avatar
    Better and Better - macar in trailere :

  16. #376 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nu știu cum or sa balansesze jocul când una din echipe va veni cu tancul.

    Și elicopterul ăla nu prea are ce cauta în WW2.

  17. #377 SP
    Member Mishy's Avatar
    Vrei sa zici de acel model de elicopter sau de elicoptere in general, pentru ca au fost folosite in razboi.

  18. #378 SP
    Member westy9009's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Nu știu cum or sa balansesze jocul când una din echipe va veni cu tancul.

    Și elicopterul ăla nu prea are ce cauta în WW2.
    Referitor la elicopter (daca nu gresesc ...este un flettner fl 282)....un alt experiment nazist implementat prea tarziu...cand razboiul era cam pe sfarsite ....si ca sa nu uit ca acest elicopter este tatal ...sau chiar bunicul Kamovului rusesc ...nah ...au furat si ei ce au mai gasit dupa punerea la pamant a Berlinului

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  19. #379 SP
    Member Mishy's Avatar
    E prototip
    Attached Images Attached Images xl0ui7jzl3m21.jpg

  20. #380 SP
    Member Mishy's Avatar
    Battlefield V — Official Firestorm Gameplay Trailer


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 20 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts