Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 20 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast
Results 201 to 220 of 387

Thread: Battlefield V

  1. #201 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    foarte bine , vreau sa joc RDR2 pana atunci

  2. #202 SP
    Member westy9009's Avatar
    Si asa imi parea rau ca nu am petrecut destul in B1

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  3. #203 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  4. #204 SP
    Member cipvas's Avatar
    Mi se pare mie sau la min 5,10 zice "fara premium Pass"?

  5. #205 SP
    Member Mishy's Avatar
    ^Nu ti se pare, nu o sa aiba premium pass

  6. #206 SP
    Member SepticEye's Avatar
    A incercat careva beta pe 4k tv HDr? Nu imi tine minte setarea HDR, tot timpul cand intru la setari , se reseteaza la 1, default.

  7. #207 SP
    Member westy9009's Avatar
    Nu am posibilitatea sa il joc ... nu am acces la consola weekendul asta .... Dar urmaresc cu interes .... pareri ale celor care sunt in BEta ? ... Merita ... nu merita .... este peste B1 .. nu este ?

  8. #208 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Ca si gameplay se simte ca e diferit, si pe fiecare clasa ai nevoie de cateva meciuri be acomodare.

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk

  9. #209 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Durează mult prea mult pana te lasa sa dai respawn...

  10. #210 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Foarte dubioase cateva decizii de design gen negare clase. Degeaba joci medic cu smg slabe cand oricine poate face revive in squad, atat ca dureaza 2 sec mai mult.Degeaba joci cu support cand ai cate o statie ammo la fiecare steag la care mergi, apesi un buton si ai ammo full instant, inclusiv grenade si rachete fara sa mai stai dupa ammo box. PLus mecanica medkit portabil care iti permite sa faci un heal full. Am jucat doar Assaault ca doar are cea mai buna arma si are scule bune anti tank gen rocket launcher care nu necesita crouch.

    Inca o chestie care ma roade e sensitivity fix pe tank. Degeaba pui la maxim ca tureta are o viteza de intoarcere super slow. Nah, realism, pff

  11. #211 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by SepticEye View Post
    A incercat careva beta pe 4k tv HDr? Nu imi tine minte setarea HDR, tot timpul cand intru la setari , se reseteaza la 1, default.
    nu cred ca merge hdr-ul in Beta, cum nu merge nici sunetul.. in schimb am vazut ca au adaugat la sunet optiunea de 3D audio ( bine ca n-am cumparat degeaba platinum.. )

    jocul e misto si 90% infanterie, vechiculele sunt la misto pe harta.

    Imi place jocul , squadul are doar 4 membri acum..daca nu ai un squad cu care sa joci , jocul devine repede plictisitor si este total diferit de BF1 , grafica este foarte aproape de un PC , inclusiv atunci cand ninge si ploua.

  12. #212 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    nu cred ca merge hdr-ul in Beta, cum nu merge nici sunetul.. in schimb am vazut ca au adaugat la sunet optiunea de 3D audio ( bine ca n-am cumparat degeaba platinum.. )
    Merge in HDR ca imi detecteaza tv-ul insa nu e setabil.

  13. #213 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Scriu aceste randuri cu controller-ul lasat jos langa mine, nu mai rezistam sa joc si ultimele 3 minute din runda. Am incercat cam tot ce tine de gamemodes. Mi se pare...fad. Nu stiu daca pur si simplu mi s-a luat mie de formula, sau nu este jocul ceea ce trebuie pentru mine. Nu mi se pare ca arata in vreun mare fel, ba chiar are momente cand cand arata destul de urat, desi nu credeam ca se poate, ca doar vorbim de Frostbite. Jaggies, draw distance slab, texture pop in-uri cu DUIUMUL. Pana si in meniu cand te uiti la clase, sunt imagini pixelate in background sau screen flickering. Poate nu mai duce Pro-ul meu Cred ca trebuie sa revin pe PCMR, ca nu mai tine treaba.

    Se simte diferit de BF1, ceva mai multa "greutate" in el, dar parca nu reuseste sa iti capteze atentia cu nimic. Zapada aia din Narvik te orbeste uneori, zici ca e lanterna din BF3 care lumina mai tare ca soarele. Cand te apropii de ceva margine, saci de nisip, etc si vrei sa tragi, iti sare arma super aiurea, nu poti sa tragi neam. Greu cu team revive, dar na, asa e cand joci cu randomi. Timp mare de respawn, dar asa te obliga sa fii atent si sa mori mai putin. War tapes is still the sh!t, macar aici nu se simte vreun "downgrade".

    Da...nu stiu. Chiar e ciudat sa zic asta, dar nu ma face deloc sa vreau sa il cumpar, ceea ce e o premiera pentru un joc BF (in cazul meu). Mai lasam la dospit.

  14. #214 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar

  15. #215 SP
    Member Otman's Avatar

  16. #216 SP
    Member enemigo's Avatar
    Mi se pare mie sau sunt culorile ciudate cumva? Parca ar fi ceva enhanced contrast. Am disableuit din options filetrele alea dar tot nu ajuta mult.

  17. #217 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    "Dezactivat" e cuvantul pe care il cauti.

  18. #218 SP
    Member enemigo's Avatar
    Ma rog, back on topic. Par cumva rainbow colors.

  19. #219 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Nu-mi place ca nu dau mai multe detalii despre Campanie/War Stories, parca dau de la ei din buzunar. Am inteles ca vor fi 5 capitole dintre care unul Post Launch, comparativ cu 7 in Battlefield 1.
    Sper sa nu fie o campanie de 5 ore... intrucat pentru mine cam asta e primordiala. Stiu, sunt 1 ciudat din 1000 .

    Referitor la MP Beta, mi se pare ok sa critici daca nu-ti place, comentariile userilor de aici de pe forum mi s-au parut 100% corecte si absolut decente, dar daca te uiti pe youtube te astepti sa ia nota 1.
    Ma bucur totusi ca, cu ocazia acestui beta am avut motiv intemeiat sa dau unsubscribe furiosului ala de AngryJoe. De mult mi se pare ca a luat-o la deal cu plugusorul, dar acum... sa critici jumatate de ora meniul ca nu-ti place tie fontul... hai la revedere. Sa faca in continuare movie reviews ca oricum si-a trasnformat canalul in shaorma cu de toate.
    Cum am ajuns atat de hateri oare... ?

  20. #220 SP
    Senior Member nina's Avatar
    am testat 5 min beta si i-am dat delete ca atat de mult mi-a placut
    am jucat pe clasa assault si de cate ori apasam sa trag fiindca era automat chiar daca tineam 1 sec mi se ducea arma in sus si trageam ca la nunta
    o fi mai greu de controlat sau trebuia sa fac eu modificare la sensibilitate?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 20 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts