Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 20 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 ... LastLast
Results 221 to 240 of 387

Thread: Battlefield V

  1. #221 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by enemigo View Post
    Am disableuit din options...
    Am ras cu lacrimi, comentariul asta mi-a făcut ziua mai frumoasa. Merci

  2. #222 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    E in aer jocul, nu mi a placut beta ul si nu are legatura cu faptul ca avem femei sau soldati cu dizabilitati pe front, ca nu pot scrie white man in chat(desi...wow) sau cu marketingul de rahat, nu are legatura nici cu faptul ca EA e lepra industriei care distruge francize dupa bunul plac.

    Are legatura cu faptul ca nimic nu merge bine in joc, ca au luat un joc bun (BF1), au trantit un alt skin, au luat tot ce era bun in BF1, au aruncat la gunoi si au venit cu altceva total deplasat si mediocru.

    Voi zice pass, imi voi umple timpul cu Spider-man si RDR2, desi imi e dor de un shooter nou, astept, rejoc ce am sau incerc la concurenta

  3. #223 SP
    Member westy9009's Avatar
    Wow ....asa rau este ??..din ultimele postari ale celor din OB ...se pare ca jocul este mult sub asteptari ..

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  4. #224 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Da, testat si de mine dar nu mai mult de 15 minute. L-am lasat instalat ca poate ma mai ating de el, dar nici vorba... Nu am ai jucat asa cum se cuvine un Battlefield de la BF3. Oi fi eu prea batran pt asa ceva, nu stiu, dar nu ma mai atrage. Arata bine, se misca bine dar ceva ma face sa stau departe de el. Aveam pe lista BF1 sa il iau cu tot cu season pass, dar daca tot asa e ca V, atunci nu stiu ce sa zic.

  5. #225 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Mie BF V (chiar si Beta) imi place mai mult ca BF 1 in ceea ce priveste comportamentul armelor, atmosfera, ideile noi. Era prea mult hazard acolo si nu aveai „feedback” de cele mai multe ori. Nu iti dadeai seama daca nimereai tinta, auzeai sunetul acela doar cand il omorai pe inamic. Ceea ce ma deranjeaza la BF V este faptul ca tinta este (in continuare) prea asistata. Stiu ca se poate dezactiva, dar daca joci impotriva unor oameni care folosesc „assist” nu prea ai sanse. Imi doream ceva in genul lui Rainbow Six Siege. Asa scapam de jumatate din pustimea dezgustata ca BFV nu e COD, dar care strica experienta de joc pana isi dau seama de lucrul asta.
    Eu d-abia astept jocul.

    Ce lucruri au scos din BFV care erau in BF1 si erau bune? ca eu nu imi dau seama. Faptul ca au eliminat Season Pass e cel mai bun lucru

  6. #226 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by nina View Post
    am testat 5 min beta si i-am dat delete ca atat de mult mi-a placut
    am jucat pe clasa assault si de cate ori apasam sa trag fiindca era automat chiar daca tineam 1 sec mi se ducea arma in sus si trageam ca la nunta
    o fi mai greu de controlat sau trebuia sa fac eu modificare la sensibilitate?
    Trebuie sa-ti faci upgrade la arma, iar acolo ai si stabilitate verticala/orizontala , imprastierea golantelor.. tras cu tinta la ochi si altele depinde in functie de ce alegi , daca jucai cu medicul era mai ok arma aia.

    ---------- Post added 11-09-2018 at 10:06 ----------

    Quote Originally Posted by Zero View Post
    Are legatura cu faptul ca nimic nu merge bine in joc, ca au luat un joc bun (BF1), au trantit un alt skin, au luat tot ce era bun in BF1, au aruncat la gunoi si au venit cu altceva total deplasat si mediocru.
    problema e ca au schimbat si nu au terminat.. jocul e bun , ai incercat un beta test care defapt este un alfa +

    ---------- Post added 11-09-2018 at 10:07 ----------

    Quote Originally Posted by Darthstone View Post
    Aveam pe lista BF1 sa il iau cu tot cu season pass, dar daca tot asa e ca V, atunci nu stiu ce sa zic.
    BF1 e diferit si in primul rand terminat, in ceea ce priveste partea de soft, BF V cred ca o sa fie gata prin ianuarie / februarie ca si soft ( eu sper sa ne faca o bucurie si sa termine cu majoritatea bugurilor pana in noiembrie.. )

  7. #227 SP
    Banned white man's Avatar
    Cei de la EA ar trebui sa puna mana pe o carte de istorie fiindca n-au participat soldati negri si soldati femei, mai ales asiatice, in operatiunile din Norvegia. De fapt, intreg jocul n-are nicio legatura cu WW2 pentru cine a jucat Battlefield 1942.

  8. #228 SP
    Member Mishy's Avatar
    ^Alex_Khan ai revenit printre noi?

  9. #229 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Ma asteptam la venicule mai bune, desi avioanele si tancurile sunt usor de manevrat sunt mult prea slabe impotriva infanteriei.

    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    BF V cred ca o sa fie gata prin ianuarie / februarie ca si soft ( eu sper sa ne faca o bucurie si sa termine cu majoritatea bugurilor pana in noiembrie.. )
    Clar, mai au de lucrat la el.

  10. #230 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar

    I got lucky

    Trimis de pe al meu Huawei P20 folosind Tapatalk

  11. #231 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Un pansament bine venit pentru mine dupa dezamagirea provocata de black ops 4:


  12. #232 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar

  13. #233 SP
    Junior Member Orlov's Avatar
    Acest joc este o glumă, nu există IMAGINI ISTORICE în el, și pentru asta apreciez seria câmpului de luptă.

  14. #234 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by Orlov View Post
    Acest joc este o glumă, nu există IMAGINI ISTORICE în el, și pentru asta apreciez seria câmpului de luptă.
    E parerea ta, proasta, dar e a ta si ti-o respect.

  15. #235 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Nu stiu de unde s-a intiparit chestia asta cu fila de istorie intr-un joc MP.. BF inseaman sa lupti in echipa sa tragi cu pretenii si sa castigi meciul , iar prin asta obti ceva fun sau stres

  16. #236 SP
    Member SepticEye's Avatar
    WOw, rechini EA! Fii atent cum folosesc accesul la BF5 pentru a-si umfla buzunarele:

    Data oficiala lansare e 20 Nov.

    Insa te poti juca jocul full pe 9Nov daca ai Origin Access Premier care costa £14.99 pe luna sau £89.99 pe an. Deci cu 11 zile inainte de restul.
    Daca ai Origin Access basic te poti juca pe 9Nov dar numai pentru 10 ore.
    Daca ai facut preorder la editia Deluxe te poti juca pe 15 NOV
    Daca ai editia standard te joci pe 20Nov

    Plm, joc cu 3 date diferite de lansare.Daca stai sa te gandesti ca jocul o sa fie jucabil doar peste cateva luni de patch-uri eu zic sa asteptati!

  17. #237 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Pentru console este foarte simplu , 15 noiembrie deluxe, 20 noiembrie editia normala , aia cu 10 ore este la misto.

  18. #238 SP
    Member cj_quest's Avatar
    Lansarea jocului e atata de complicata incat au lansat si un ghid.
    Attached Images Attached Images screen-shot-2018-10-29-16.19.05.png

  19. #239 SP
    Member SepticEye's Avatar
    https://www.cdkeys.com/xbox-live/gam...RoCMy8QAvD_BwE

    Deluxe la doar £45 digital download.

  20. #240 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Trailer-ul cu hartile cu care se va lansa jocul !

    Hmm.. nu stiu ce sa zic ! sunt impartit intre a da banii pe COD sau BF5 , ceva de genul 60/40 in favoarea COD-ului ! Voi de ce parere sunteti ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 20 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts