Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 20 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast
Results 121 to 140 of 387

Thread: Battlefield V

  1. #121 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  2. #122 SP
    495
    Member 495's Avatar

  3. #123 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Cum sa te pregatesti pt Battlefield 5.

  4. #124 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    avioanele tot pe stil BF1 sunt , sper sa le nerfuiasca drastic adica sa nu mai avem bomber de genul moromet... easy kills.. boring gameplay..

    poate totusi sa prindem nitel de beta pana o sa vina lansarea.

  5. #125 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Momentan doar scout-ul poate sa marcheze lumea pe harta cu spot flare, asta va face jocul un pic mai dificil inclusiv pt piloti.

  6. #126 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Exista totusi un 3D spoting , adica marchezi locul practic , ca si cum ai spune ca este cineva intr-o pozitie, insa daca tipul pleaca de acolo degeaba este spotata pozitia

  7. #127 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Closed Alpha

  8. #128 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Au inceput cu closed alpha pe platforma unde sunt cei mai putini players... makes sense. Not.

    M-am saturat sa vad harta aia, chiar nu puteau sa bage alta? Ceva cu orase mai mari sau cu desert. Pana la ps4 open beta sper sa o schimbe.

  9. #129 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Sper ca au bagat Closed Alpha doar pe PC din comoditate si nu pt. ca nu au o versiune stabila pt. console. Se pare ca e o si gura harta.

  10. #130 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Sunt curios sa vad ce nr de vanzari o sa aibe acest joc. Foarte multi nu o vor cumpara din cauza la SJW agenda.

  11. #131 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Serios?
    Eu cred ca daca vor avea vanzari slabe la lansare, va fi mai mult din cauza faptului ca se lanseaza in aceeasi luna cu AC, COD si RDR2.

  12. #132 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Sunt destul de multi care s-au alaturat acestui trend de #notmybattlefield. Eu sigur nu o voi lua si nu din cauza ca pot juca cu femei sau nemti negrii, ci pentru ca scrie EA pe cutie, si nu sunt singurul.

  13. #133 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    Eu sigur nu o voi lua si nu din cauza ca pot juca cu femei sau nemti negrii, ci pentru ca scrie EA pe cutie, si nu sunt singurul.
    Dupa parerea mea, acesta este singurul motiv legitim sa nu cumperi un joc decent. Restul mi se par mofturile unor oameni care pur si simplu vor sa se planga de ceva.

  14. #134 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Au ales sa faca closed Alpha pe PC pentru ca asa pot testa infinit mai multe configuratii decat cele 4 console (PS4, PS4 PRO, XBox One, Xbox One X) care domina acum piata. Sunt sigur ca ei au si o mica reticenta sa arate consolistilor ceva, poate pentru ca produsul nu este foarte polishat, chiar si in stadiul asta, si se tem cumva sa nu afecteze vanzarile pe care le estimeaza.

    De vandut vor vinde, degeaba vedeti voi "miscari" de trupe cu hashtag-uri si mai stiu eu ce. Lumea vrea sa joace un joc BF bun si au incredere in DICE ca pot sa il faca bun. EA sunt cei care isi baga coada la lootboxes si mai stiu eu ce, nu la gameplay. Dezbaterile astea de SJW sunt pentru loseri cu prea mult timp liber.

    Sunt tare curios cum vor aborda modul de BR, daca il vor integra in joc sau il vor face free to play, independent de jocul de baza, cel putin la inceput. Au o sansa atat de buna sa il faca FTP si sa atraga oamenii care nu au fost niciodata interesati de serie in universul BF, dar cred ca foamea din EA ii va forta sa il "ascunda" dupa jocul final. Si gresesc enorm, mai ales cand sunt atatea alternative de BR care sunt FTP si se bazeaza doar pe cosmetice cand vine vorba de facut bani (si se fac cu carul). Cred ca toti sunt curiosi sa vada cum ar fi un joc de BR pe Frostbite, cu destruction si toate nebuniile. Lumea ar abandona celelalte jocuri instant (PUBG, H1Z1, astea care se bazeaza pe o grafica realista).

  15. #135 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Eu cu siguranta am sa-l cumpar , dar.. astept noul Bad Company 3 de la anul..cel putin asa umbla vorba, pt ca bf1 este destul de plictisitor iar acest BFV este un derivat din BF1.

  16. #136 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Eu o sa-l cumpar!
    Si voi juca numai cu nazisti sa impusc soldatele feministe cu par roz si brate robotice care n-au ce cauta in acest razboi.............. si niscaiva soldati sovietici.

    Macar atunci cand o sa ma plimb cu Tiger-ul sau cu Messerschmitt pe Frostbite 3 sa am o satisfactie.


    O sa-l cam strice loot-boxes-urile si microtranzactiile si mie ca o sa-l abandonez dupa o saptamana-doua.

  17. #137 SP
    Member westy9009's Avatar
    Quote Originally Posted by Alex Khan View Post
    Eu o sa-l cumpar!
    Si voi juca numai cu nazisti sa impusc soldatele feministe cu par roz si brate robotice care n-au ce cauta in acest razboi.............. si niscaiva soldati sovietici.

    Macar atunci cand o sa ma plimb cu Tiger-ul sau cu Messerschmitt pe Frostbite 3 sa am o satisfactie.


    O sa-l cam strice loot-boxes-urile si microtranzactiile si mie ca o sa-l abandonez dupa o saptamana-doua.
    Pai au anuntat oficial lootbox si microtranzactii?

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  18. #138 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Au spus ca vor fi doar cosmetice.

  19. #139 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Si fara premium pass..

  20. #140 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    O sa fie inlocuite cu alte chestii, nu e totul asa de roz precum pare, vorbim totusi de EA aici.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 20 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts