Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 20 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast
Results 141 to 160 of 387

Thread: Battlefield V

  1. #141 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    O sa vanda skin-uri la orice(atat separat cat si bundle), starter packs si probabil kit unlocks.

  2. #142 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Eu unul sunt mega ofticat cu bf1 , pai am platit jocul day one, premium pass day one si .. trebuie sa mai cumpar ( preorder ) noul BFV ca sa am arme noi.. iar ei dau gratis toate DLC-urile de ceva vreme si eu in contul premium pass nu am toate armele disponibile desi am cumparat tot pt acest joc ( inclusiv deluxe edition ) .. cica DICE tine cu fanii sai si d-aia..

  3. #143 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Pai noua ne-au luat deja banii, acuma trebuie sa atraga clienti noi...Dice tine cu fanii care au cumparat jocul luna trecuta sau cand au inceput sa bage dlc-urile gratis.

  4. #144 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Pai ideea este ca DICE a reusit sa se opuna Premium Pass ( pe care cica-l impunea EA ) , astfel acum nu mai splituieste comunitatea.. ar fi ceva ca jocul sa fie un mega fail ca vanzari.

  5. #145 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Si eu cand spuneam ca nu mi se pare ok sa le dea moca (chiar si dupa ceva timp) sau la pret de nimic alora care cumpara Revolution fata de cei care au platit pre-order, first day, collector's, etc voi nimic Asta e tactica lor in ultimii ani. Aduna cat aduna la inceput, apoi mai strang "maruntis" de pe urma celor care au ajuns tarziu la petrecere. Dar stiu, noi am platit, am avut access cu mult timp inainte, etc. I know the story. Thank you EA, very cool!

    Apoi te mai si pun sa faci toate prostiile pe harti ca sa dai unlock la nu stiu ce arme pe care le vezi la Jackfrags sau Westie si te gandesti, "clar, ce, eu sunt mai prostovan?, arma aia e super OP, o fac si eu". Si uite asa mai bagi ore in jocul lor. Pana una alta, EA a bagat bani CACALAU in curul streamerilor cu renume ca sa promoveze BF V. Ca sa va faceti o idee, Ninja ala, idolul copiilor si al Fornite-rilor de pretutindeni cere cam 10K pentru shoutout pe stream (promovare) si de la 20-30K in sus pentru a te binecuvanta cu prezenta lui in jocul tau. Deci va dati seama pe la ce sume se ajunge cu toata tarasenia.

    Ma intreb, oare, jocul sa fie chiar asa slabut de trebuie sa ii bage pe astia la inaintare?

  6. #146 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Ma intreb, oare, jocul sa fie chiar asa slabut de trebuie sa ii bage pe astia la inaintare?
    Posibil, sau poate are mai mult legatura cu reactia fanilor de dupa primul trailer, simt nevoia sa compenseze; mie nu imi place ce vad, seamana prea mult cu BF1. Erau baieti destepti daca scoateau un BF modern sau Bad company, si abia apoi ww2, dar probabil a fost mai usor sa continue in aceasta directie, decat sa construiasca un alt joc de la zero

  7. #147 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Ma intreb, oare, jocul sa fie chiar asa slabut de trebuie sa ii bage pe astia la inaintare?
    E un fel de marketing, papagalii aia atrag multi "clienti".


    Quote Originally Posted by Zero View Post
    Erau baieti destepti daca scoateau un BF modern sau Bad company, si abia apoi ww2, dar probabil a fost mai usor sa continue in aceasta directie, decat sa construiasca alt joc de la zero
    Arata mai bine decat Bf1, si mie imi place ca au continuat in ordine cronologica chiar daca nu e "historically accurate". Singurul lucru care nu prea imi convine sunt accesoriile cosmetice si ca nu au avut curaj sa le arate in alpha.

  8. #148 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    @BizZare Asta da, stiu ca oamenii au reach si pot sa atraga vanzari, insa ma surprinde aceasta mutare pentru ca nu au mai facut asta pana acum, desi Twitch e de ceva vreme pe piata.

    Daca era un nou BC, pentru mine, era perfect. Asa, mai am ceva de asteptat.

  9. #149 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Huoo modern warfare huoo.


  10. #150 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  11. #151 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Bf1 v Bf5 Alpha

  12. #152 SP
    Banned Alex Khan's Avatar

  13. #153 SP
    Member danielconst90's Avatar
    Avem parte si de o veste nu chiar pe placul nostru. Recent EA a dezvaluit ca celebrul mod al jocului Battlefield V , modul Grand Operations, nu va fi disponibil la lansarea din Octombrie. De fapt in acest mod si a fost prezentat jocul . In esenta este un mod mult mai complex si amplu al modului Operations din Battlefield 1.
    Chiar EA declara ca modul Grand Op. este experienta suprema in multiplayer.
    La scurt timp dupa lansare vom avea parima experienta cu acest mod, iar in lunile ce vom urma , alte experiente cu alte campuri de lupta neexplorate din Al Doilea Razboi Mondial. Acest mod a fost prezentat la E3 si a foat primit cu bratele deschide, multa lume laudandu-l.
    Multe informatii nu sunt in legatura cu planul celor de la Dice, poate ceva harti aditionale cu evenimente reale din al Doilea Razboi Mondial. Si nici nu stim exact ce inseamna “ la scurt timp” dar un lucru stim sigur : Nici modul Grand Op , nici Battle Royale nu vor putea fi jucate din data de 19 Octombrie.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #154 SP
    Member Mishy's Avatar
    Tot ce imi doresc la lanasre este ca multiplayerul sa fie jucabil, sa nu avem probleme cu conexiunea la servere, lag, hit registration, etc. Avem Conquest pana dau drumul la Grand Operations. Va dati seama ca o sa fie probleme daca baga atatea moduri de la lanasre, asa ca e mai bine sa fie adaugate pe parcurs.

  15. #155 SP
    Member danielconst90's Avatar
    Dar ca sa nu ne lase chiar atat de amar gustul, ne uimim ca Battlefield V ar putea avea suport crossplatform. Acum haideti sa nu naval toti in “hype train” vorba americanului modern, deoarece nu este nimic 100% sigur


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #156 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Sper ca nu.

  17. #157 SP
    Member danielconst90's Avatar
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    Sper ca nu.
    La ce pozitie are sony fata de crossplatform.. nu ma indoiesc sa fie doar o idee


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #158 SP
    Member westy9009's Avatar
    Nu vreau sa fiu " gica contra" ...sau ala plin de hate ...dar totusi daca vreau sa joc un Operations .in Octombrie ..trebuie sa "stick it" to B1 ?? Offf EA,EA cum o dai tu cu mucin'n fasole la orice aspect ...si cum obligi tu pe sfantul DICE sa scoata un joc incomplet.

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk

  19. #159 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    https://twitter.com/Battlefield/stat...91284472926208


  20. #160 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by danielconst90 View Post


    BF4.. Cel mai bun din serie
    sper ca V sa fie o combinatie buna , altfel o sa astept anul viitor cu nerabdare.. umbla vorba ca o sa vina bad company 3

    ---------- Post added 28-07-2018 at 09:33 ----------

    Quote Originally Posted by Mishy View Post
    Tot ce imi doresc la lanasre este ca multiplayerul sa fie jucabil, sa nu avem probleme cu conexiunea la servere, lag, hit registration, etc. Avem Conquest pana dau drumul la Grand Operations. Va dati seama ca o sa fie probleme daca baga atatea moduri de la lanasre, asa ca e mai bine sa fie adaugate pe parcurs.
    din alpha am inteles ca sunetul este la pamant, exact cum a fost BF1 la lansare, nu aveai nici un feedback...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 20 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts