+ Reply to Thread
Page 8 of 8 FirstFirst ... 6 7 8
Results 141 to 146 of 146

Thread: Assassin's Creed Odyssey

1. #141 SP
    Member Mishy's Avatar
    Voi cum jucati, Guided sau Exploration mode?

2. #142 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Clar Exploration. Mi se pare misto ideea de a te lasa pe tine sa-ti dai seama unde trebuie sa mergi, dar tot e cam underwhelming pentru ca te pune sa-ti scoti vulturu-drona cand esti aproape de obiectiv si are raze X deci tot mura-n gura iti da.

3. #143 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Da. Nu e mare branza. Si eu ma gandeam sa nu fie prea complicat, dar daca intrebi NPC-ul tot ce poti de questul pe care ti-l da, ai vreo 3 hinturi despre locatie. Singura diferenta pana acum fata de Origins in treaba asta cu Exploration mode este ca prima data cand te duci spre un quest, trebuie sa iti dai tu seama pe harta cam prin ce zona e. Cum zicea si colegul de mai sus, cand ajungi aproape de zona aia, te pune sa scoti drona, deci stii ca ai ajuns bine

4. #144 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

5. #145 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Eu am avansat putin am level 16 , mie-mi place jocul este diferit de Origins , noile abilitati sunt foarte misto iar pe alocuri jocul lasa impresia de o abordare a la Witcher
    Pe timp de noapte arata senzatioanal insa pe timp de zi se vede ca este o rezolutie mai slaba pe un tv mare , per total ca si in Origins este grafica, sunt si buguri si zone unde jocul pare neterminat , dar este destul de jucabil , am intalnit momente cand mergeam cu calul si am avut o pauza deoarece se incarca harta , personajele sunt ok ,poveste ok , joc cu Alexio , combatul destul de bun.

6. #146 SP
    Member clovnusor's Avatar

+ Reply to Thread
Page 8 of 8 FirstFirst ... 6 7 8