+ Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: BioShock 4

1. #1 SP
    Member Alex Khan's Avatar

BioShock 4

https://www.vg247.com/2018/04/13/bio...name-parkside/

S-a aflat ca un nou joc din seria BioShock se alfa in dezvoltare.
    Nu stiu daca va fi lansat in 2018/2019 sau pe generatia urmatoare de console, adica din 2020 incolo.

Sunt curios ce tematica va avea. Probabil ca de data asta va fi un oras subteran prin anii 80!

2. #2 SP
    Vast Khufu's Avatar
    Eu nu inteleg de ce iti mai bati capul, avand in vedere ca "peste balta" ai scris cam asa:

Console Games care e plin de taranoi consolari care si ala o sa dispara daca nu doneaza nimeni
    So?

3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Eu nu inteleg de ce iti mai bati capul, avand in vedere ca "peste balta" ai scris cam asa:

So?
    So sad... Am rugamintea de a-mi trimite un link, un screenshot. Unde a scris aceste lucruri? Daca sunt adevarate, atunci ma tem ca ne va parasi. Nu vreau sa-l stresseze "consolarii taranoi"

4. #4 SP
    Vast Khufu's Avatar
    Ti-am trimis pe privat. Atasez aici poza.
    Attached Images Attached Images khan.jpg

5. #5 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    De unde stim ca e el? Sorry, dar oricat mi-ar displacea personajul, nu vad inca motiv sa il dam afara. Plus ca chiar daca stim ca el e, incalca regulamentul ca sa fie sanctionat? Asta e, lumea o sa stie ca e un magar mancator de caca si o sa aiba rep prost (oricum are), dar daca nu incalca nicio regula scrisa, nu stiu daca ar fi justificat obiectiv.

6. #6 SP
    Vast Khufu's Avatar
    I-am explicat lui Monky pe privat cum poti stii ca este el. Pe celalalt CG face valuri si se injura cu toti, nu iti trebuie munca de detectiv sa il gasesti dupa postari (stil de exprimare, thread-uri deschise). Este copy paste pe fiecare thread despre jocurile care se regasesc si aici si acolo. Daca ai curiozitatea sa arunci un ochi, iti dau si link-uri.

Aici nu a injurat cum a facut acolo ceea ce este ciudat, pentru ca si aici a fost provocat, dar se pare ca ceilalti baieti l-au atins la corazon. Poate ii este rusine de noi, cine stie. In alta ordine de idei, eu am vrut doar sa semnalez oamenilor cam cine este personajul, in caz ca aveati dubii in legatura cu el. Moderatorii sa decida daca este banat sau nu, I really couldn't care less.

LE: Si acest user a fost banat, chiar acum putin timp. New user pe CG: siktir. Si-a facut la clone, nici el nu cred ca mai tine minte cate are la activ.

LE 2: http://forum.computergames.ro/1-jocu...-facebook.html

Este chiar amuzant.

+ Reply to Thread