Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 46

Thread: RAGE 2

  1. #21 SP
    Member awaytokill's Avatar
    Si mie mi se pare ca seamana cu Bulletstorm in unele momente.Mie mi-au placut cateva aspecte din primul Rage(acel Wingstick mi s-a parut foarte tare), dar nu a fost un joc memorabil.Rage 2 insa pare un joc distractiv si daca se duc spre directia asta de open world gen Mad Max, atunci clar o sa fie un joc bun.Abia astept sa-l incerc.
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    ^ exact, nu imi aduc aminte de primul RAGE dar RAGE 2 imi aduce aminte de Bulletstorm care a fost distractiv.

  2. #22 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eu deja sunt pregatit!
    Attached Images Attached Images patriot_rage2.jpg

  3. #23 SP
    Junior Member randomguy's Avatar

  4. #24 SP
    Member danielconst90's Avatar

    RAGE 2

    Stim deja ca Rage 2 nu va fi chiar un joc tipic, va fi putin...altceva...va fi un game live service mai degraba si de aceea este de inteles de ce cei de la id Software au ales sa nu aibe multiplayer traditional. Va contine un mod social ce va fi integrat in joc , dar nu va fi chiar un multiplayer in adevaratul sens al cuvantului. Cat despre microtranzactii, inca este incert. E posibil sa da dar totodata e posibil sa nu....
    In vara viitoare vedem ce iese din aceasta combinatie, id Software + Just Cause studio Avalanche.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #25 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    pai are momente de MAd Max prin joc, d-aia se simte mana Avalanche prin gameplay

  6. #26 SP
    Member Otman's Avatar
    Awesome


  7. #27 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  8. #28 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar

  9. #29 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Se arunca cineva la Collector's edition? e foarte ****ed up capu' ala , pareri?

  10. #30 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Am eu precomanda la Emag. Sper sa si livreze, nu cum au făcut la Sekiro CE.

  11. #31 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Siii ,vrei sa il agati pe perete? Serios ma intreb ce as face cu el

  12. #32 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    ''Bethesda also clarified more details on Rage 2's resolution and FPS across all version. The PS4 edition runs at 1080p/30FPS, while the Xbox One edition is 900p/30FPS. If you have a PS4 Pro or Xbox One X, you can expect 1080p/60FPS on either system.''

    https://www.gamespot.com/articles/ra.../1100-6466663/

    Probabil este o presupunere din partea celor de la Gamestop in legatura cu Pro/X, nu imi amintesc sa existe vreun joc aparut in era Pro/X care sa nu sara de 1080p.

  13. #33 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai o sa sara, cel mai probabil la 2k upscaled/30fps pe PS4 Pro si 4K/30fps pe X1X.

    Se refera strict la faptul ca va exista optiunea de 60fps daca vrem, dar in 1080p.

  14. #34 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Imi doresc atat de mult, dar atat de mult ca jocul asta sa nu fie fail... n-as suporta sa vad iar note de 6 si 7 la inca in joc pentru care am dezvoltat atata hype... cred ca pur si simplu mi-ar pune capac.

    BTW: User score-ul de pe metacritic a devenit mai rau decat cancerul, indifferent daca un joc este de nota 9 sau 10, user score va contine note de 0, de 1, de 3.
    Stiu ca nu trebuie tinut cont de rubrica aia, dar e deranjant e ca un miros de 'oo' nespalate intr-o sala de concert simfonic, stii ca e acolo si te afecteaza.

  15. #35 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    N-am vazut de mult timp asa launch trailer prost, dar meh, e doar un trailer:


  16. #36 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  17. #37 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Wait for sale clar

  18. #38 SP
    Member Frankie.'s Avatar
    Jocul a iesit mort la nastere.
    Nu-l recomand.
    Prea sec. Nu are nimic interesant.
    Primul e mult mai bun decat aceasta MIZERIE.

  19. #39 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by Frankie. View Post
    Jocul a iesit mort la nastere.
    Nu-l recomand.
    Prea sec. Nu are nimic interesant.
    Primul e mult mai bun decat aceasta MIZERIE.
    Prost, un joc foarte prost asa este.
    Ma gandeam ca am imbatranit eu si ca a venit vremea sa ma las, efectiv nu mi s-a intamplat de niste ani buni sa nu pot efectiv sa termin un joc.

    Am crezut ca sunt bolnav ori ca pur si simplu mi-a disparut placerea, cu fiecare ora petrecuta in joc simteam cum fac ceva la creier.

  20. #40 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Ma faceti sa regret cei 160 de lei dati pe el. O sa il incerc imediat ce termin Days Gone, daca nu imi place sa il vand acum, cat inca mai are cat de cat pret.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Rage By Nash in forum Console Club
    Replies: 217 Last Post: 14-05-2018, 18:23
  2. Rage By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 10-10-2011, 22:32
  3. RAGE Videos By Bobby in forum Videos
    Replies: 25 Last Post: 11-08-2011, 19:57
  4. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 20:19
  5. Rage amanat pe Octombrie By Chris in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 10-06-2011, 11:28

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts