Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 26

Thread: Rogue Warrior

  1. #1 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar

    Rogue Warrior

    Nimeni nu vorbeste prea mult despre acest joc. Stiu ca a fost anuntat initial prin 2006 ca un stealth/action destul de dur. Totul a ramas in aer pana in 2009, la E3, cand a fost prezentat un trailer (vezi mai jos) si anuntata data de lansare pentru 31 octombrie. Mie unul mi se pare destul de interesant jocul, cu toate ca pare a fi un Sam Fisher mai barbar si cu ceva mai multa barba, iar vocea personajului fiind a lui Mickey Rourke.

    Rogue Warrior Video Game, E3 09: Debut Trailer | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com@@AMEPARAM@@src="http://www.gametrailers.com/remote_wrap.php?mid=50272"@@AMEPARAM@@50272

  2. #2 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Dupa ce ai postat Wallpaperele m-am intrebat "Rogue what?". Am cautat pe GameTrailers si am gasit video-ul de mai sus, dar nu m-a impresionat. Astept ceva gameplay concret deoarece pana acum nu vad nimic deosebit la acest joc.

  3. #3 SP
    Banned Overlord73's Avatar
    cred ca va fi un just another bulls*it.e o opinie personala...nu o luati in nume de rau.

  4. #4 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Daca intrati pe site-ul oficial, o sa gasiti "Kill Moves". Destul de dure daca va avea si gore-ul ridicat.

  5. #5 SP
    Member cobain's Avatar
    Jocul nu arata rau. Iar acele "Kill Moves" are bloodie. Pana la mai multe date despre joc, din ce am vazut pana acum, imi place ideea si cred ca se va merita.

  6. #6 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Personajul principal, nu este fictiv (multam ffocus pentru info)

    http://www.dickmarcinko.com/Bio.aspx

  7. #7 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Liniste deplina si jocul se lanseaza saptamana asta.


  8. #8 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Pe siteul oficial Bethesda apare "in developement". Care e data de lansare? Nu gasesc nimic....

  9. #9 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    27.11.2009

  10. #10 SP
    Member kane86's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Pe siteul oficial Bethesda apare "in developement". Care e data de lansare? Nu gasesc nimic....
    Pe 27 noiembrie apare. Rogue Warrior for Xbox 360 - Rogue Warrior Xbox 360 Game - Rogue Warrior Xbox 360 Video Game

    Plot: Playing as Richard "Demo ****" Marcinko as you go behind the iron curtain to disrupt a suspected North Korean ballistic missile program.

    Suna a film de la ProTV (Teroare in avion, Teroare pe vapor, Teroare in tren etc. )

    Totusi gameplay-ul pare interesant. Poate apare un demo.

  11. #11 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Jocul este facut dupa caz real cu personaj real. Dar totusi, nici macar o reclama mica. O prezentare la E3 si bezna.

  12. #12 SP
    Senior Member Nash's Avatar


    Un gameplay facut de unu care il joaca nu tocmai "religios".

  13. #13 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    That was fast ! ( if you know what i mean ! )

  14. #14 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Chiar imi place sigur il voi juca cat mai rapid dupa ce se lanseazaThx Dj Mo!

  15. #15 SP
    Senior Member Nash's Avatar


    A doua parte.De data asta ceva mai lunga.

    Din cate am inteles de pe alte forumuri de la cei care l-au jucat deja se pare ca AI-ul,grafica si sunetul sunt tembele rau.

  16. #16 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    eu, din ce vad in filmele astea, arata oribil dpdv grafic. si parca nici faptu ca e FPS nu il avantajeaza. mai bine il faceau pe tot 3rd person shooter.

  17. #17 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by skorch View Post
    YouTube- Rogue Warrior PC Gameplay 1920x1080 Win7 HD Maxed out settings

    Un gameplay facut de unu care il joaca nu tocmai "religios".
    "****, no!" - "mother****ers were waiting for us" - "light out, ****er".

  18. #18 SP
    Member Catallin's Avatar
    E in genul Raven Squad. Nu stiu daca ati vazut jocul ala dar daca nu ati avut "onoarea" nici sa nu il atingeti. Poate pe youtube sa vedeti un clip si in ce stil vorbesc aia. Oamenii vorbesc sa atace ditamai baza plina cu oameni si vorbesc de parca s-ar duce la plimbare, e caterinca rau. Mie mi se pare ca jocurile astea puteau avea succes daca apareau pe vremea lui PS1.

  19. #19 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by skorch View Post
    YouTube- Rogue Warrior PC Gameplay 1920x1080 Win7 HD Maxed out settings Part 2 Action

    A doua parte.De data asta ceva mai lunga.

    Din cate am inteles de pe alte forumuri de la cei care l-au jucat deja se pare ca AI-ul,grafica si sunetul sunt tembele rau.

    Nici macar eu la betie nu injur atat. E nervos tare nenea asta!

  20. #20 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Pai stilul Mickey Rourke. Asa vorbeste omul si in filme

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 2 1 2 LastLast

Similar Threads

  1. Assassin's Creed Rogue By darkpaul13 in forum Console Club
    Replies: 88 Last Post: 10-09-2018, 19:49
  2. Rogue Trooper Trailer By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 0 Last Post: 12-12-2008, 01:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts