Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 141

Thread: FIFA 19

  1. #41 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by blondutzu View Post
    nu prea ai ce schimba de la un an la altul.
    ^ asta, atunci nu are rost sa fie scos anual nu? E intr-un fel jaf pe fata pentru ca tu cumperi acelasi produs dar ai jucatorii updatati numai, asta s-ar putea face si cu un simplu update, ar trebui sa apara la un ciclu de 2 sau 3 ani cate o versiune care sa aduca inbunatatiri calumea, cum a fost de exemplu trecerea la frostbite, ca exemplu.

  2. #42 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Pai EA probabil plateste anual niste taxe de licenta, nu? Acum trebuie sa plateasca in plus champions league si europa league. De unde sa isi scoata banii plus profit? Toata lumea vrea moka.

  3. #43 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Tu vorbesti serios? Asa ai scris asta de parca EA ar fi o compania mica indie scot astia sute de millioane de dollari anual numai din F.U.T, nu mai fiti asa de naivi.

  4. #44 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Mie putin imi pasa de EA sau ce fac atata timp cat un joc imi place o sa il joc
    Iar ca sa stiti cei care ziceți că fifa e la fel in fiecare an va înșelați probabil ati jucat putin si de aceea ei au încercat să îl îmbunătățească mereu, poate au si reusit mie unu asa mi sa parut

  5. #45 SP
    Member ymess's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    Tu vorbesti serios? Asa ai scris asta de parca EA ar fi o compania mica indie scot astia sute de millioane de dollari anual numai din F.U.T, nu mai fiti asa de naivi.
    miliarde sa fim mai exacti

  6. #46 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    Tu vorbesti serios? Asa ai scris asta de parca EA ar fi o compania mica indie scot astia sute de millioane de dollari anual numai din F.U.T, nu mai fiti asa de naivi.

    Or scoate sute de milioane anual, nu stiu, dar oricat ar scoate, probabil ca jumatate din bani se duc pe impozite la stat.

    Pana la urma, cumperi un joc daca iti convine. Nu te obliga nimeni sa cumperi un joc.

  7. #47 SP
    Member boggySODMG's Avatar
    As vrea sa joc si eu Ultimate Team dar ... jocul FIFA 19 ma costa cel putin 300 lei + PS Plus pe 1 an de zile 270 lei = 570 lei . Se merita ? Nu prea cred ... desi m-am distrat mult in Ultimate Team cand am jucat la FIFA 13 si FIFA 14.
    Cred ca voi astepta 2 ani sa se ieftineasca si o sa il cumpar cu maxim 100 lei, o sa ma multumesc doar cu Career Mode.
    Ce mi-ar fi placut sa fie PS Plus gratis ... cum era la PS3, nu ?

  8. #48 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    eu zic sa iti iei ps+ ai uitat de jocurile lunare oferite gratis
    iar la fifa e mult mai misto online

  9. #49 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Daca iti plac pacanelel o sa iti placa si fifa

  10. #50 SP
    Member Giogio's Avatar
    Salut. Care va fi diferența dintre FIFA standard , champions edition și ultimate ? Un coleg se contrazice că la standard nu vor fi celebrările și campionatele din europa( champions league , UEFA, super cupa și multe alte licențe preluate anul acesta). Eu i-am spus că n-are nicio legătură și e vorba doar de niște bonusuri și jucatori în plus pentru câteva meciuri la ultimate team plus niște pack-uri.
    Voi ce știți?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #51 SP
    Junior Member dreamcatcher80's Avatar
    Este exact cum zici tu. La cel mai scump ai early acces 3 zile la ultimate team, pachete si loan players, la mediu parca sunt niste pachete si ceva loan players. Dupa parerea mea nu merita nici o versuine mai scumpa. Daca joci ultimate team, de diferenta mai bine iei fifa points, jucatorii sunt mai scumpi la inceput.


    Trimis de pe al meu LG-H870 folosind Tapatalk

  12. #52 SP
    Member Giogio's Avatar
    Salut. Care va fi diferența dintre FIFA standard , champions edition și ultimate ? Un coleg se contrazice că la standard nu vor fi celebrările și campionatele din europa( champions league , UEFA, super cupa și multe alte licențe preluate anul acesta). Eu i-am spus că n-are nicio legătură și e vorba doar de niște bonusuri și jucatori în plus pentru câteva meciuri la ultimate team plus niște pack-uri.
    Voi ce știți?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #53 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Orice editie va avea base game-ul.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #54 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Ai detaliile aici:
    https://www.easports.com/fifa/pre-order-fifa-19/usa
    Attached Images Attached Images fifa19-editii.jpg

  15. #55 SP
    Member Giogio's Avatar
    Faza cu shooting-ul și acel timing mă duce cu gândul la FIFA 2003. Sunt curios cât de greu va fi.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #56 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Demo-ul este online pe PS Store.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #57 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Au bagat CFR Cluj la echipele Rest of the World

  18. #58 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Imi place cum se prezintă până acum fifa 19

  19. #59 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    +1.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #60 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Am citit si eu intr-adevar acum pe goal.com si pe FifaInfinity ca CFR Cluj va fi inclusa, sper din tot sufletul sa se confirme, ar fi un pas imens, nici nu va dati seama acum cat de mare ar fi acest pas pentru noi...
    In acelasi timp, imi vine sa mor ca FIX in anul in care Champions League revine in Fifa iar Europa League este adaugata in joc, echipele romanesti sunt inexistente in cupele europene, ca sa zica toti tristii din tarile vecine ca ne face EA favoruri prin adaugarea CFR-ului, ca nu este in joc pe merit (asa cum ar fi Steaua Rosie Belgrad care s-a calificat in UCL, nu mai vorbesc de Europa League unde s-au dus toti aproape cu cate o echipa macar...)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts