Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5 6 7 8 LastLast
Results 121 to 140 of 141

Thread: FIFA 19

  1. #121 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    ^ ai prea mult timp liber

    invidios?

  2. #122 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Quote Originally Posted by Mihail View Post
    Numai tepe sau precomenzi.

    Sau angajati EA.

  3. #123 SP
    Member Giogio's Avatar
    Quote Originally Posted by Mihail View Post
    Numai tepe sau precomenzi.
    Dacă îți iei de la cine trebuie îți garantez că nu sunt tepe. Au vândut băieții de la ea o grămadă


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #124 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Pe 24 erau numai tepe. Am luat si eu de la angajatii EA in trecut si a fost ok.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #125 SP
    Member Giogio's Avatar
    Și acum poți face același lucru... E ok.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  6. #126 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar

  7. #127 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Mi se pare cel mai slab Fifa, pe generația asta de console. Aproape că îmi pare rău ca l-am cumpărat.

    Grafica este sinistră
    Animațiile noi nu le-am identificat
    Centrările sunt jenante
    Comentariul ori nu m-am prins eu ori în ultimate team este același
    Champions League este irelevant pentru ultimate team
    Pasele sunt oribile și ping-pong passing este omniprezent și la fel de eficient ca în orice alt an.

    Din păcate nu există un alt joc de fotbal, cumparat masiv, pentru a putea să te joci online liniștit. În Fifa găsesc instant adversari. În PES 2019, pe care l-am cumpărat de asemenea, caut minute bune și sunt șanse la fel de bune să am lag imens.

    Lipsa de competiție în zona simulatoarelor de fotbal se vede cel mai rău în Fifa 2019.

    Cred că e realist să spun că următorul simulator de fotbal de la EA care va merita va fi pe next-gen. Până atunci vor fi doar multe facelifturi care vor avea rolul să atingă target ul financiar cu ajutorul ultimate team.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #128 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Mie grafica mi se pare beton. Eu joc pe 4K HDR. Centrarile nu sunt OP, ca sa intre fiecare centrare in gol.

    Care next-gen? Eu stiam ca PS4 este next-gen.

  9. #129 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Daca joci modul "Carieră" într-un campionat puternic, termini pe unul din primele 4 locuri, automat te califici in modul Champions League? Sau modul Champions League se poate juca doar separat?

  10. #130 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Te califici in CL. Eu am inceput cu Liverpool cariera si te intreaba la inceput daca vrei sa participi in competitiile europene din primul sezon. Am vazut ca grupele din CL sunt fix cele de anul asta din realitate, mai putin echipele care nu sunt in Fifa 19, ce au fost inlocuite in CL cu altele.

  11. #131 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Quote Originally Posted by PS4&PS3 View Post
    Mie grafica mi se pare beton. Eu joc pe 4K HDR. Centrarile nu sunt OP, ca sa intre fiecare centrare in gol.

    Care next-gen? Eu stiam ca PS4 este next-gen.
    Current gen vrei sa spui. A apărut de 5 ani


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #132 SP
    Member Giogio's Avatar
    Se referea la faptul că o evoluție din punct de vedere grafic se va mai vedea cu ochiul liber și vom exclama cu toții " da domne este ceva nou", poate abia pe viitoarele console care vor apărea în anii care vor urma... Logic oarecum ca FIFA să fie genul de joc axat pe ultimate team fiindcă de acolo vin banii și acolo se investește o grămadă de la jucător la jucător. E singurul mod pentru care mai merită să joci. UEFA a fost un mic bonus pentru acei nostalgici care mai alegeau pes doar pentru aceste licențe.
    Jocul are aceeași mecanică doar că e normal să nu mai fie atât de op. FIFA 18 puteai să marchezi din orice unghi și situație, mai bine într-un fel că nu mai e chiar atât de simplu...
    Și sunt oarecum fericit și pentru reluările care pot fi oprite fiindcă încă există copii cretini care pentru un gol de toată jena lasă celebrarea și golul până la sfârșit. Sunt de acord să lăsăm un replay la o execuție spectaculoasă în rest foarte bine că au oprit treaba asta...
    FIFA nu-i nici un sport electronic dar nici un joc de ghici. Încă mai există algoritm la greu bazat pe script și nu cred că va dispărea treaba asta prea curând, un alt marketing pentru toți cei care sunt slabi și vor să înțeleagă și ei mecanica jocului și vor să joace ultimate și să aibe o șansă...



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #133 SP
    Member omega's Avatar
    Pentru cei care au jucat online fifa 18 si sunt de parere ca apararea a fost efectiv facuta praf, cum vi se pare fifa 19 la capitolul asta ? Se mai dau goluri ca la pinball ?

  14. #134 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Fara probleme. E doar o idee mai lent


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #135 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Este la fel de proastă ca la 18, se învârt aia cu mingia in careu de zici ca sunt Neymar toti.

  16. #136 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Deci la început eram cam nemulțumit că nu imi ieșea nimic dar dupa aproape 200 meciuri si cateva tutoriale am început să mă descurc cat de cat
    Ce pot spune e ca au schimbat multe fata de edițiile precedente ca tot ne vaitam ca sunt schimbari mici de la an la an
    Apărarea si portarul sunt mult îmbunătățite fata de anul trecut
    Suturile nu mai intra asa usor decat daca folositi r1 si time finish iar la ultimate team imi place ce au făcut cu weekend league si division rival

    Fata de 1

  17. #137 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Am jucat cateva meciuri pe Fifa 19 Demo... Daca'mi ies 2/10 suturi pe poarta e ok... (power shot, finessed shot, driven low shot etc) (mai ales ca nu inteleg deloc cum functioneaza chestia cu double tap, early shoot si cred ca d'aia gresesc mereu)... pe Fifa 18 dadeam gol mult mai usor cu orice jucator. Acum cu Ronaldo sa joc si tot fail peste fail..

  18. #138 SP
    Junior Member dreamcatcher80's Avatar
    In teorie timed shooting functioneaza asa; apesi pe sut o data si mai apesi a doua oara atunci cand piciorul e aproape sa atinga mingea. Low driven din 18 are alta combinatie de butoane(B+Rb+Lb). Cel mai ok intra finesurile daca ai pozitia si unghiul potrivit. In careu e mai greu, Ai autoblocking face legea.
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    Am jucat cateva meciuri pe Fifa 19 Demo... Daca'mi ies 2/10 suturi pe poarta e ok... (power shot, finessed shot, driven low shot etc) (mai ales ca nu inteleg deloc cum functioneaza chestia cu double tap, early shoot si cred ca d'aia gresesc mereu)... pe Fifa 18 dadeam gol mult mai usor cu orice jucator. Acum cu Ronaldo sa joc si tot fail peste fail..
    Trimis de pe al meu LG-H870 folosind Tapatalk

  19. #139 SP
    Member Sepy's Avatar
    Am dat de o problema ce ma enerveaza foarte tare !! .... nu pot schimba ora la care sa se joace meciul :-( imi seteaza jocul automat si nu pot schimba ... exista vreo solutie ? aveti si voi problema asta ?

  20. #140 SP
    Member florent's Avatar
    Aveam impresia ca se poate juca UCL online dar nu gasesc pe Xbox One decat offline. Nu exista modul online ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5 6 7 8 LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts