Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 99

Thread: Doom Eternal

  1. #21 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ia-l pe PC, e foarte bine optimizat și mai ieftin, am lăsat și un link pe topicul dedicat jocurilor cu preturi bune pentru PC.

    PS: Am înțeles că și pe console rulează foarte bine, dar prețul mi se pare prea mare

    LE: 190 de lei vs 310...
    LLE: văd că varianta fizica e 280
    https://www.instant-gaming.com...doo...r=gamer-4fe64b

  2. #22 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Da, vazusem linkul si am mai luat de pe IG, deci stiu ca sunt ok. Cam scump intr-adevar, parca nu demult erau toate 259 sau 269 la lansare, acum toate sunt 300+.

    Mersi de recomandare, cred ca voi merge pe PC.

  3. #23 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Eu inca astept sa vina...altex mi a trimis mail ca intarzie 7-10 zile,emag...sufletul...well,back to nioh.

  4. #24 SP
    Member Mishy's Avatar
    Eu l-am cumparat de pe CDkeys cu 180 pentru PC. Jocul ruleaza excelent(il joc pe un laptop cu toate setarile pe High, nu pot mai mult de atat) si abia astept sa mai am timp sa il joc, e foarte addictive.

  5. #25 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    E joc pe un laptop de prin 2016 cu setarile pe low si e incredibil ce bine arata modelele si texturile. Ca FPS ma tine pe la 40.

  6. #26 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    L-am inceput azi pe Xbox One X... e demential, ID Software is back baby!!

  7. #27 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Pe PC in 2k am ~ 300 fps si in 5k am ~ 60 fps - totul setat pe ultra nightmare

  8. #28 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    La ce optimizat este , te doare capul ! priviti FPS-urile din colt , diferenta de 50fps-uri in acelasi cadru si in non combat! fara G-Sync cred ca ... nu mai zic nimic ! Totul pe UltraNightmare si 3440x1440 ! Imi place mult jocul , puteau sa mai lucreze in schimb pe ici pe colo, la texturile alea a la ...PS3 !
    Attached Images Attached Images 20200321191014_1.jpg 20200321191027_1.jpg 20200321190912_1.jpg 20200321190911_1.jpg

  9. #29 SP
    Banned memwarrior's Avatar
    Cica jocul e de mare succes!
    Dupa atatea lansari nereusite ale lui Bethesda din ultimii ani.

  10. #30 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    Pe PC in 2k am ~ 300 fps si in 5k am ~ 60 fps - totul setat pe ultra nightmare
    Voiam sa te intreb ce PC ai dar mi-e teama sa aflu

  11. #31 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Vezi pe topicul PC Specs

  12. #32 SP
    Banned asperas's Avatar
    Exasperant platformingul in Doom Eternal! Am luat varianta digital deluxe ed (preorder) insa jocul nu ma prea incanta momentan( dif ultra nightmare misiunea 4 )! blood punch hmm mdea damage 0%! Hahaha rip and tears what..!!

  13. #33 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Punch-ul normal da 0 dmg, blood punch ii dezintegreaza, doar ca nu ai de unde sa stii daca ai un blood punch incarcat sau nu.

  14. #34 SP
    Banned asperas's Avatar
    pe ce dif il joci? E Doom ori este Mario

  15. #35 SP
    Member Mishy's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Punch-ul normal da 0 dmg, blood punch ii dezintegreaza, doar ca nu ai de unde sa stii daca ai un blood punch incarcat sau nu.
    Nici eu nu am stiut cum functioneaza dar am gasit asta... "After a glory kill, your next melee strike is supercharged."

  16. #36 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Chiar si pe dificultate mica jocul e challenging, pentru ca armele au munitie limitata si nu se gaseste, e special facut sa folosesti drujba si sa nu poti sa o pastrezi pentru inamicii puternici

    later: practic supercharged e mandatory pentru a putea supravietuii

  17. #37 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Am jucat aseara vreo 5ore la el , pe la 1-2cand m-am bagat la somn inca ma mai luptam cu Marauder-ul ala si cautam strategii in subconstient ! Atat de mult m-am prins ! Iar in combinatie cu ambientul asta :
    (03:35) = addictive / Mind****ed ! Cum sa nu-ti placa !

  18. #38 SP
    Member SeCeX's Avatar
    A pus cineva mana pe collectors ? Mi au anulat astia de la emag comanda...

  19. #39 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    Chiar si pe dificultate mica jocul e challenging, pentru ca armele au munitie limitata si nu se gaseste, e special facut sa folosesti drujba si sa nu poti sa o pastrezi pentru inamicii puternici

    later: practic supercharged e mandatory pentru a putea supravietuii
    Fiecare encounter e un puzzle in jocul asta, nu e doar mindless shooting, ceea ce il face foooaarte misto. Trebuie sa stii cu ce si in cine sa tragi, burning enemies dau armura, glory kills dau HP, etc. Daca mai pui si upgrade-urile si challenge-urile la socoteala, deja iese un puzzle foarte bun

  20. #40 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Doom, Doom 2, Wolfenstein 3d By TheQuen in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 2 Last Post: 28-11-2013, 22:02
  2. Doom 4 nu se va numi Doom 4 By Mika in forum Console News
    Replies: 3 Last Post: 01-08-2008, 19:34

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts