Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 20 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast
Results 141 to 160 of 387

Thread: Sekiro: Shadows Die Twice

  1. #141 SP
    Member Mishy's Avatar
    Da, acum il incerc, doar 4 faze Primele 2 le pot face perfect, trebuie sa ma obisnuiesc si cu celelalte.

  2. #142 SP
    Member SeCeX's Avatar
    si eu m am chinuit la el, cand scoate sulita vezi ca poti sa blochezi in mare parte cam tot ce face, sa dai dodge la overhead slam la dreapta si mikiri cand face thrust , si sa te pregatesti sa faci lightning reversal la ultima si sa nu te panichezi sa alergi ca descreieratu', eu asa am facut si m a facut praf , spor sa ai .

  3. #143 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Luni imi ajunge si mie ( a durat cam mult emag aproape 1 săpt)
    Im super hype
    Ma duc sa donez sânge apoi medical
    Sa vedem daca chiar e asa greu (casual gamer)
    Cei mai tari ăștia de la from sf

  4. #144 SP
    Member Wagram's Avatar
    Apropo de "easy mode".



    ---------- Post added 01-04-2019 at 12:54 ----------

    Şi bonus.

  5. #145 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Am vazut si eu aseara, Jesus

  6. #146 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Nu mi se pare ok sa folosesti un om cu dizabilitati ca sa ceri un easy mode, de acord.

    Iar pentru tipul din clip, jos palaria. Asta nu ma face insa nici pe mine si nici pe cei cateva alte milioane care nu au dreptul sa se bucure de acest joc sa fim nici mai buni nici mai prosti.

    Am inteles cum functioneaza FS, nu vor sa-mi ia banii, nici o problema. Mergem mai departe.

    PS: In continuare la mai bine de o saptamana sau cat a trecut, sunteti doar 2 useri aici pe CG care ati terminat jocul.
    Superb joc ce sa zic, pacat ca toti cei care fac concurs de dat like la like cand mai trageti cate o flegma catre mine il vad doar pe youtube.
    Nu ca le este imposibil sa se bucure de joc (ca si mine), ci doar 'n-au chef'.

  7. #147 SP
    Member Mishy's Avatar
    Cum pana mea un om cu dizabilitati fizice poate juca acest joc si nu se plange ca e prea greu iar tu doar asta faci de cateva pagini incoace?

  8. #148 SP
    Member VictusG's Avatar
    Quote Originally Posted by Mishy View Post
    Cum pana mea un om cu dizabilitati fizice poate juca acest joc si nu se plange ca e prea greu iar tu doar asta faci de cateva pagini incoace?
    Pai e simplu, e dizabilitat, sta acasa, are timp

  9. #149 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Am inteles cum functioneaza FS, nu vor sa-mi ia banii, nici o problema. Mergem mai departe.
    Nu cred ca au nevoie de banii tai, deja sunt in top vanzari peste tot. E evident de ce developerii fac jocul asa cum vor ei: e pasiunea lor si viziunea lor despre cum ar trebui jucat. Nici *insert famous artist here* nu a ascultat de gurile rele, ci a creat ceea ce el a considerat estetic.



    Nu stiu ce lucrezi tu, dar eu ma simt mult mai implinit cand dezvolt ceva asa cum cred eu ca e mai bine, nu asa cum imi impune cineva. Sigur, de multe ori trebuie sa implementezi intocmai ce vrea clientul, dar daca poti face ce vrei tu si sa castigi bine in continuare, de ce sa te lasi constrans de unii si de altii?

  10. #150 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Poate sunt doritori. Sekiro la 209.9 lei de Noaptea Alba a Reducerilor.

    https://mediagalaxy.ro/sekiro-shadow.../JOCPS4SEKIRO/

  11. #151 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Povestim si noi de sekiro ?that would be fun

  12. #152 SP
    Member Mishy's Avatar
    Revenind, am reusit in sfarsit sa-l termin, ultimul boss cred ca este unul dintre cei mai grei bossi dintr-un joc From Software, probabil doar Orphan of Kos e la fel de greu, as posta video dar e un spoiler destul de major pentru cei care inca nu au ajuns aici. Mai petrec putin timp sa ma ocup de bossii aceia optionali si ma apuc de NG+.

  13. #153 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Quote Originally Posted by Media Galaxy View Post
    Poate sunt doritori. Sekiro la 209.9 lei de Noaptea Alba a Reducerilor.

    https://mediagalaxy.ro/sekiro-shadow.../JOCPS4SEKIRO/
    Cu scuzele de rigoare, inainte sa plec de la birou m-am grabit sa va las link catre promotie, dar din greseala nu a fost cel de search, cu ambele editii, ci era link direct catre varianta de PS4.

    Personal, am ambele console (plus PC).

  14. #154 SP
    Member aleksandrel's Avatar
    Daca a terminat cineva jocul pe ps4 si doreste sa il vanda sunt intresat sa il cumpar. Azi am vazut ca a avut pret bun la Media galaxy dar nu mai este oferta. Ms

  15. #155 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  16. #156 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Asta mergea ieri

  17. #157 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Propun ca userul Media Galaxy să nu mai posteze nimic pe acest forum. E cel mai cinstit așa (pentru el mai ales). Sau cu voia lui Monky să-și aleagă un nou alias necunoscut nouă. Cum spunea și Dant3, facerea de bine nu e recomandată aici.

    De ce s-a dus discuția în direcția PS4 vs X1 mă depășește, dar cu siguranță se pare că există mult timp liber și încrâncenare (irosite aiurea evident)

    De acord că suntem off-topic cu toții pe acest thread. Restul e Can-Can.

  18. #158 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Lipsesc si eu un pic si gata, razboi? Pai, e corect? War without me?!?
    Serios, hai sa trecem peste discutia asta care nu aduce absolut nimic bun...
    Uite, imi cer eu scuze in locul celor care au sarit calul.
    Si imi cer scuze si pentru ca din motive de sanatate am fugit din tara pt. o operatie, si nu am avut sa ma joc (sau sa mor, mai bine zis) ca Sekiro.
    Daca doreste cineva, ii pot dona codul meu de review...

    Peace! Life is too short to make war!

  19. #159 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Insanatosire usoara! Ne bucuram sa te avem inapoi puternic si gata de joaca.

  20. #160 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Merci, dar inca nu am scapat. Mai am joi o operatie si bat si ultimul boss!
    Pentru a nu fi off-topic: eu am suferit rau la Bloodborne, Dark Souls & Co. Dar m-a ajutat enorm jucand in co-op. Mortile frustrante s-au transformat in caterinca, fail-urile in mantre de grup (insert beer in here).
    Intrebare: Sekiro merge co-op?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 20 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 18 ... LastLast

Similar Threads

  1. Let it Die By OEE in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 8 Last Post: 04-12-2017, 07:57
  2. 7 Days to Die By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 07-04-2016, 20:12
  3. Zombie Apocalypse 2: Never Die Alone By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 27-10-2011, 23:43
  4. Orcs Must Die anuntat By erik95 in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 28-02-2011, 15:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts