Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 20 of 56

Thread: Dirt Rally

  1. #1 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar

  2. #2 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Early Access = cancerul gamingului. This kind of stuff should stop.

  3. #3 SP
    Junior Member DjBaros's Avatar
    Slab.Am avut ocazia sa dau o tura.Controlul e varza.Dar e real.Recuperarea timpului este foarte grea.Gen intr-un championship recuperezi foarte foarte greu.

  4. #4 SP
    Junior Member dmxgordon's Avatar
    Quote Originally Posted by DjBaros View Post
    Slab.Am avut ocazia sa dau o tura.Controlul e varza.Dar e real.Recuperarea timpului este foarte grea.Gen intr-un championship recuperezi foarte foarte greu.
    Controlul e varza dar e real? Cum vine asta?

    Controlul este bun, este un sim de raliu foarte ok realizat.

  5. #5 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar

    Rally Has Been Rated for the Xbox One and PS4

    DiRT Rally Has Been Rated for the Xbox One and PS4 - OnlySP

    Cu toate ca era clar ca vine este totusi o veste buna

  6. #6 SP
    Junior Member dmxgordon's Avatar
    Asa-i. Ramane totusi de vazut cine are si cu ce sa il joace. Momentan, volanele de la Logitech imi par nejustificat de scumpe, avand in vedere ca nu e nici o diferenta intre acestea si batranul G27, in afara de cateva butoane mai mult sau mai putin utile.

  7. #7 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar

    DiRT Rally hits consoles on April 5


  8. #8 SP
    Senior Member Zero's Avatar


    Ar trebui mutat threadul.

  9. #9 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Aha, deci s-au trezit baietii de la Codemasters ca lumea vroia defapt un proper rally game si nu Dirt kakana si ce prostii au mai scos in ultimii ani, bine. Sa vina

  10. #10 SP
    Member felixanu's Avatar
    Oare mai bun ca Dirt 3? WRC 5 mi se pare ca arata mai bine ca asta

  11. #11 SP
    Senior Member Zero's Avatar

    Dirt Rally

    1. Da
    2. Deloc

  12. #12 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Ce frumusete. Preorder. Nu se poate altfel


  13. #13 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Not bad, poate il iau si eu. Astept sa vad cat content are si cum e controlul, dar pare promitator

  14. #14 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Au astia de la Codemasters darul de a face un joc sa para o mizerie, din trailer. Am avut placerea sa joc Dirt Rally pe pc, si se vede/misca extraordinar (ca sa nu mai zic de sunetul motoarelor, superb). Sunt constient de faptul ca nu va arata la fel pe console, dar cu siguranta va arata mai bine ca in trailer

  15. #15 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Eurogamer spune ca arata exact la fel pe console ca si versiunea PC. Mie personal mi se pare un pas in spate fata de ceea ce au facut in trecut, Dirt 2 de exemplu a fost un benchmark in materie de grafica cand a aparut. Nu contest ca se controleaza extraordinar, dar totusi e 2016, iar daca ma uit atent vad niste texturi de PS2 p-acolo.

  16. #16 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Vor sa atinga 1080P si 60 de FPS-uri pe PS4 900P pe Xbox. Probabil ca cele 60 de FPS-uri cantaresc destul de mult.

    Dar pentru mine nu este o problema. De la Colin McRae Rally astept un joc de raliu bun. De 10 ani. Asa ca grafica pentru mine trece in plan secund.

  17. #17 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Da, im momentu de fata, la ce criza de astfel de jocuri cat de cat bune este, nici eu nu ma mai uit asa mult la grafica. Vreau doar sa aibe multe trasee point-to-point clasice de raliu in el si sa se controleze fain, astea sunt principalele lucruri care ma intereseaza.
    Tin minte parca, jocul asta initial a fost scos cu putin content pe PC sa testeze piata astia de la Codemasters daca vezi doamne mai e interesata lumea de astfel de jocuri. Interesul a fost si a inceput sa se vanda, dupa care au inceput sa mai audauge content si se pare ca acum vor sa-l porteze si pe console, deasta nici nu are asa faina grafica fiindca nu a fost gandit ca un AAA game initial. Poate ma insel dar eu asa tin minte.

  18. #18 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Jocul a stat destul de mult in early access pe steam, oamenii au avut un buget foarte mic pentru jocul asta, nici nu se compara cu banii pe care i-au bagat in Dirt 2 si 3. Au renuntat la tot product placement-ul, la tot ce tine de Ken Block si restul prostioarelor care erau acolo sa-ti fure ochii si dupa parerea mea a ramas fix esentialul. Si da, initial nu erau planuri sa se lanseze pe console, dar au avut feedback bun si probabil cineva acolo sus le-a dat unda verde.

  19. #19 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    L-am jucat pe PC. La prima curba luata cu viteza direct in copaci am intrat

    10/10

    Dupa asta am realizat ca nu e un joc arcade si chiar trebuie sa controlez masina.

  20. #20 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar


    Grafica curata, simpla si fara artificii. Gameplay-ul pare ok si destul de distractiv.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Rally racing By eagle-eye in forum Auto & Moto
    Replies: 7 Last Post: 13-11-2011, 21:33
  2. Colin McRae Rally: Dirt 2 anuntat By Dj Mo in forum Console News
    Replies: 11 Last Post: 24-11-2008, 10:42

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts