Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 8 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 61 to 80 of 159

Thread: Ultimate Team - Fifa 19

  1. #61 SP
    Senior Member nina's Avatar
    am 2 conturi de level 80 si 83,mi-am cumparat acele boost coins si am dat quit la online friendlies dar ma limiteaza la 15-16 disconections

    am jucat si eu ultimate team in ultimile zile si faci coins usor,cel putin fata de alti ani doar jucand
    am jucat 37 de meciuri la squad battles si am facut 68.000,elite 1 super usor ca am vazut ca pe la 45-49.000 iti trebuie elite 1
    o sa joc pe 2 conturi ca o sa fac elite 1 la sb si iau 30k+2 mega pack(poate pica si ceva jucatori scumpi)
    la rivals in 8 meciuri 4w 3d 1l mi-am facut 4800 de puncte ca nu-mi trebuie sa joc mai mult,rank3 pe 8 meciuri toata saptamana la rivals si sa iau 32k imi ajunge,saptamana trecuta a fost 4030 puncte pentru rank3

    o sa scot pe saptamana 124k si 4xmega pack doar ca o sa fie plictisitor sa joc undeva la 60-64 de meciuri de sb +rivals inca 16,asta e joc undeva la 80 de meciuri dar macar scot lejer 150k,mie greu sa cred ca nu va pica macar un jucator de 10k in 4 mega pack

    daca as juca rivals sa fac rank1 cred ca mi-ar trebui lejer 40 de meciuri si apoi wl si acolo sunt destule meciuri,tot pe la 70-80 de meciuri as ajunge

    pentru mine e mai bine sa joc mai putin online si mai mult offline ca nu ma enervez deloc



    pe contul principal am echipa asta+57k
    https://www.easports.com/fifa/ultima...UIVHe:FFA19XBO
    pe contul secundar am deja pe hunter si shadow kimpembe,marquinho,rabiot,tolliso,depay,incerc s-o copiez in mare

    am boost inca vreo 45-44 de meciuri,pana atunci folosesc lopes,mendy77,sidibe si acei loan griezmann cam,mbappe/thauvin rm,neymar lm

    azi aveam sub 20k,mi-am luat premiile de la sb cele 30k si 2xmega pack si am ajuns la 95k,prinsesem vardy si filipe luis care erau 15k fiecare,mi-am cumparat un martial


    fata de alti ani unde nu strangeam mare lucru,macar acum pot face si eu o echipa de 1 mil de coins in cateva luni
    pe varane il pot aduce intr-o saptamana,pe griezmann in 2 saptamani si mbappe in 4 saptamani la preturile de acum

  2. #62 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Este super ok că se dau reward uri bune anul ăsta și chiar pică din când în când jucători buni.

  3. #63 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Îl am pe mbappe și nu știu ce sa fac l-am prins la 350k acum e la 420k sa îl vând acum sau nu, ce ziceți?

  4. #64 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Joacă cu el, dacă nu ai pe Ligue 1 îl vinzi și îți cumperi echivalentul lui pe liga, pe care ai echipă.

  5. #65 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Am echipa buna cu el și încă câțiva, dar îmi e sa mu scadă zilele astea prețul foarte tare la el ca ma mult ca sigur o sa aibă IF.

  6. #66 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Pai vindel și păstrează coinsii, îl cumperi mai târziu, și eu cred ca iese la ToTW.

  7. #67 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    A dat 4 goluri in meciul cu OL, sigur o sa fie in ToTW. Probabil toti asteapta acum sa ii scada pretul.

  8. #68 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Nu îmi vine sa cred cum in 2 zile au explodat prețurile la jucatori. Dacă vând echipa actuala fac 200k plus...

  9. #69 SP
    Senior Member nina's Avatar
    au schimbat facaletii premiile la rivals,parca era rank 3 32k si acum e 24k
    daca saptamana trecuta a fost min 4000 si un pic pentru rank3,saptaman asta cred ca sub 2000 esti rank3
    in schimb lumea joaca acum squad battles si imi fac astia viata grea ca s-ar putea sa nu mai obtin elite1 atat de usor

    ---------- Post added 10-10-2018 at 01:23 ----------

    am dat quit la cele 5 meciuri de recomandare sa nu pierd timpul cu ele si m-a dat in div7 si nu div10
    in rivals cu cat esti mai sus in divizie cu atat premiile la rank sunt mai mari,nu stiam de ce am 24k la rank3 pe un cont si la celalalt 30 sau 32k

  10. #70 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Not really. Din ce am inteles pe Twitter, in Div Rivals, premiile sunt mai mici in Div 2 ca in Div 3.
    Pe de alta parte EA a dezvaluit rewardurile pentru Weekend League. La Silver 3 si Silver 2 primesti 2 player pick rated max 84. De la Silver 1 in sus player picks nu au valoare maxima.

  11. #71 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Ai link-ul ca aș vrea să citesc și eu, ca sunt curios ce va da la player pick.

  12. #72 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    https://tinyurl.com/y7vsoxhg


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #73 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    @Nina eu cred că este mult mai ușor Anul ăsta să ajungi Elite 1 în Squad Battle, săptămâna trecută am ajuns Elite 1 cu vreo 10k puncte avans și mai aveam vreo 5 meciuri de jucat la care am renunțat, anul trecut jucam până la ultimul meci să îmi fac un avans de 3-4k.

    ---------- Post added 10-10-2018 at 11:06 ----------

    Quote Originally Posted by Mihail View Post
    https://tinyurl.com/y7vsoxhg


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Să înțeleg că până în Silver 2 primești unul de maxim 84 și de la Silver 1 poți primi unul de 86?

  14. #74 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Da. De la Silver 1 poti sa primesti orice jucator care e in current ToTW, chiar si 93, sau mai sus.

    ---------- Post added 10-10-2018 at 11:17 ----------

    Am facut niste modificari aseara pentru ca m-au disperat meciurile de acum 2 zile. Reusisem extraordinara performanta de a pierde 5 meciuri la rand in Div Rivals asa ca am decis sa schimb toata partea stanga a echipei. Asa am jucat aseara si am castigat 4 meciuri din 4.
    Perisic e fenomenal. Imi place foarte mult si Immobile, dar sunt indecis aici. Sa il iau pe Immobile, Icardi sau Mandzukic IF 86? Momentan il las pe Dalbert LB. Nu ma da pe spate, dar nici rau nu e. Acolo o sa fie Alex Sandro dupa ce ma decid in privinta ST-ului. I-am vandut pe Dembele si Lemar si alti vreo 80 de jucatori gold non rare(aveam vreo 300 gold non rare)



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #75 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Cata pasiune si jocuri de culise aici , pacat ca nu mai sunt pasionat de fifa , DELOC

  16. #76 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    @Nina eu cred că este mult mai ușor Anul ăsta să ajungi Elite 1 în Squad Battle, săptămâna trecută am ajuns Elite 1 cu vreo 10k puncte avans și mai aveam vreo 5 meciuri de jucat la care am renunțat, anul trecut jucam până la ultimul meci să îmi fac un avans de 3-4k.


    Să înțeleg că până în Silver 2 primești unul de maxim 84 și de la Silver 1 poți primi unul de 86?
    Mie mi se pare mult mai greu in Squad Battles, cred ca peste 30% din infrangeri sunt de la AI Legendary. Joc 4-1-3-2 defensive in Battles si castig destul de chinuit, rar inscriu 5 goluri pe Legendary. Daca joc o rotatie pe zi si toate din w/e pe world class, prind elite 3.

    La w/e league nu mai sunt pachete la reward-uri, pica o serie de jucatori din care alegi si sunt toti untradable? Nu am jucat deloc pana acum.

  17. #77 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Mă refer la Rank, este mult mai ușor să crești în elite 1, la gameplay eu plimb mingia in fața careului până prind un culoar și apoi fac Time shooting cu Finneese, joc pe Legendary, din 4 meciuri câștig 3 și unul îl pierd când intră scriptul, fac aia un schimb de pase și întotdeauna trag din afara careului și gol.

    ---------- Post added 10-10-2018 at 14:01 ----------

    Pică și pachete dar primești și un player pick untradeble din totw.

  18. #78 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    ToTW4
    https://tinyurl.com/yaj6h5x2

    Sunt cativa jucatori interesanti acolo. Eu am pus ochii pe Immobile 88

  19. #79 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nu din cauza echipei ai mâncat bătaie, am jucat și eu câteva meciuri pe online și am lag pe comenzi.

  20. #80 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    am reușit acest gol aseara, într-un meci online.

    https://www.reddit.com/r/FIFA/commen...t_spectacular/

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 8 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimate Team - Fifa 17 By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 1562 Last Post: 21-09-2018, 15:26
  2. Ultimate Team (Fifa 15) By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 7701 Last Post: 30-10-2015, 19:19
  3. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  4. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  5. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts