Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 159

Thread: Ultimate Team - Fifa 19

  1. #21 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Imi place Lucas Leiva IF. L-am avut si eu si se misca foarte bine.

  2. #22 SP
    Junior Member dreamcatcher80's Avatar
    Da, și sper sa ii crească prețul odată cu icon SBC. Pentru un IF de 85 19k mi se pare foarte puțin. Cred că merge ca investment.

    Trimis de pe al meu Nexus 7 folosind Tapatalk

  3. #23 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Am vazut ca se vand jucatori UCL. Eu stiam ca sunt untradable.

  4. #24 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Cei din packul de aseara sunt treadable. V-a cazut cineva bun? Mie in UCL 3 pack mi-a cazut Dembele 85. Ceilalti doi sunt niste necunoscuti


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    ---------- Post added 03-10-2018 at 17:29 ----------

    Un mic update in echipa dupa SBC-urile de aseara. Aveti vreo sugestie de formatie sau daca ar fi indicat sa inlocuiesc pe cineva?




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  5. #25 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    4-4-2 joc și eu dar parcă îmi vine să schimb formația, LM și RM se poziționează foarte prost, la Squad Battle ma scoate din sărite în ce fel joacă AI pe Legendary, au o succesiune de 6-8 pase și finalizează din afara careului cu un șut bombă. Au stricat AI anul ăsta, anul trecut mai aveai cum să combini câteva pase în careu, anul asta se bagă cu cursul în poartă și nu ai cu cine să pasezi.

  6. #26 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Man, e un trick in squad battles anul asta.
    Nu apasa sprint cand ataci. Deloc. Goluri dai cu finesse.
    Merg foarte bine un-doiurile
    In minutul 76, AI se transforma in Superman.
    Daca vrei, ma poti adauga pe PS4: purrplepeanutRO

    ---------- Post added 04-10-2018 at 10:12 ----------

    Au aparut Division Rivals rewards. Ce ati ales? Ce v-a picat?

  7. #27 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Am terminat cu Rank 1 în Divizia a 5-a, am început din a 6-a.

  8. #28 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Ce ai ales? Option 3?

  9. #29 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Prim opțiune o să aleg când ajung acasă, aș vrea să le vând dacă nu pică ceva bun.

    Reward ul îl primești pe cel din divizia în care ai început campania, chiar dacă promovezi.

  10. #30 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Am vazut. Eu am terminat rank 3, div 5. Tot asa, aseara am promovat din Div 6.

  11. #31 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Am făcut și punctele pentru week-end, o să fie un week-end plin de draci, nu mă aștept să câștig foarte multe meciuri.

  12. #32 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Nu ma bag weekendul asta la WL. Am niste invitati si nu voi avea timp. Sunt curios: punctele raman la fel dupa WL sau se reseteaza? Acum am vreo 1500


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #33 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nu se resetează, vinerea trecută când sa resetat Rivals, am rămas cu același număr de puncte în următorul.

  14. #34 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Si doar cei cate au atins 2000 points si au folosit tokenul pentru WL? O iau de la zero? Well. Nicee

  15. #35 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    L-a incercat cineva pe Fred? Toti spun pe internet ca e o bestie la mijloc, dar parca n-as da 35-40k pe un jucator care in cateva luni mai valoreaza cat doua cepe.

  16. #36 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Bănuiesc ca da, doar că odată ce ai atins 2000 numai acumulezi altele.

  17. #37 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    L-a incercat cineva pe Fred? Toti spun pe internet ca e o bestie la mijloc, dar parca n-as da 35-40k pe un jucator care in cateva luni mai valoreaza cat doua cepe.
    Cam toti o sa valoreze cat doua cepe in cateva luni )))) Dar iti poti scoate banii daca iti faci treaba cu ei

  18. #38 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Aseara a mers bine in Div Rivals. Am avut 4 victorii si 1 infrangere. Am folosit echipa de mai jos.
    Ca instructions am avut full backs on stay back while attack si ST's - Get in behind si Stay central.
    Attached Images Attached Images 442.jpg

  19. #39 SP
    Member M4nU370's Avatar
    Quote Originally Posted by Mihail View Post
    Aseara a mers bine in Div Rivals. Am avut 4 victorii si 1 infrangere. Am folosit echipa de mai jos.
    Ca instructions am avut full backs on stay back while attack si ST's - Get in behind si Stay central.
    Arata bine echipa. Apropo de asta, voi ce tactica folositi + formatie + instructiuni ?

    Trimis de pe al meu SM-G960F folosind Tapatalk

  20. #40 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Multumesc
    Eu am doua tactici: Balanced in majoritatea timpului, LB, RB on stay back si ST on get in behind si stay central. La defence am drop back (dar aici mai schimb in functie de cum joaca adversarul) si offence am possesion.
    Am observat ca foarte multi joaca pe press after possesion lost si se ingramadesc pe tine cu 4-5 jucatori in orice zona. Ii rezolvi imediat cu drop back si possesion, pui un wide formation si gata.
    A doua tactica o am pe defence si trece in 4231 (asta numai in cazul in care trebuie sa ma apar) - aici CDM's trec pe stay back si ei si tin un ST pe get in behind deoarece se creeaza spatii mari pe atac si pot sa-l lansez cu pase lungi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimate Team - Fifa 17 By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 1562 Last Post: 21-09-2018, 15:26
  2. Ultimate Team (Fifa 15) By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 7701 Last Post: 30-10-2015, 19:19
  3. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  4. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  5. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts