Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 8 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 81 to 100 of 159

Thread: Ultimate Team - Fifa 19

  1. #81 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Nu din cauza echipei ai mâncat bătaie, am jucat și eu câteva meciuri pe online și am lag pe comenzi.
    Am observat aseara...

  2. #82 SP
    Senior Member nina's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    Mie mi se pare mult mai greu in Squad Battles, cred ca peste 30% din infrangeri sunt de la AI Legendary. Joc 4-1-3-2 defensive in Battles si castig destul de chinuit, rar inscriu 5 goluri pe Legendary. Daca joc o rotatie pe zi si toate din w/e pe world class, prind elite 3.

    La w/e league nu mai sunt pachete la reward-uri, pica o serie de jucatori din care alegi si sunt toti untradable? Nu am jucat deloc pana acum.

    joc pe legendary doar daca echipa e slaba gen bronze/silver sau daca e gold conteaza sa aibe sub 79 ovr si nu sa aibe vedete care pot face diferenta sau portar prea bun si desigur team chem slab de tot gen 40-50 ca anumiti jucatori vor fi pe minus la atribute si acolo poti face diferenta
    atac unde sunt lenti rau ca eu am pe depay 98 pace,traore if 98pace si martial 99 pace
    mi-a dat numai echipe full gold in ultimul timp si cu 100chem ceea ce mi se pare exagerat
    in nu stiu ce runda cea mai slaba din cele 4 avea 85 ovr team cu 54 chem si celelalte 3 81+ team ovr cu 100 chem si aveau bronz subs
    conteaza mult si ce echipe iti da

  3. #83 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Ce va alegeti azi la rewarduri? Eu merg pe Option 2.

  4. #84 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Am ales opțiunea pentru Untradeble, am păstrat și pachetele de la Squad și am se le aștept și pe cele de la Champions și le deschid pe toate.

    Ma gândesc ca săptămâna viitoare anunță jucătorul lunii și o să am nevoie pentru sbc.

  5. #85 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Am cazut in rank II, desi asera aveam vreo 21000 puncte. Am luat pachetele tradable si au picat Promes si Mkhitaryan, obtin mai mult de 39k

    ---------- Post added 11-10-2018 at 21:40 ----------

    Nu mai pot edita, daca aveti squad pe EPL, vi-l recomand pe Mkhitaryan, are 4 goluri in 2 meciuri.

  6. #86 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Numai pocnitori în 16 Pachete.

  7. #87 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Am ramas fara casca aseara
    V-am urmat sfatul si mi-am facut si eu a doua echipa pentru fitness recovery.
    Am jucat doua meciuri in Div Rivals.
    Primul meci, cu echipa buna, am pierdut cu 2-1 dupa ce am condus cu 1-0.
    Al doilea meci, cu a doua echipa pentru fitness recovery, am batut cu 5-0.
    Echipa a doua e facuta din ce am gasit prin club, nu am cumparat nimic. Majoritatea fiind untradeables.

  8. #88 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Pune un print screen să o vedem și noi.

  9. #89 SP
    Senior Member Mihail's Avatar



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #90 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Pai nu este chiar așa de rea.

  11. #91 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Chiar deloc. Mi se pare ca se misca mult mai bine la mijloc fata de cei din prima echipa

    ---------- Post added 12-10-2018 at 11:32 ----------

    Asta e tutorialul pentru free kicks:

  12. #92 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Astia sunt nebuni cu SBC-ul pt POTM Hazard, cred ca m-ar costa peste 250k.

  13. #93 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Wooow, ce lag in Weekend League. Am jucat 1 meci si mi-a ajuns. E imposibil de jucat. Poate o sa incerc la noapte 2-3 meciuri, dar daca e tot asa, la revedere weekend league. Ma multumesc cu squad battles si div rivals


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #94 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    Astia sunt nebuni cu SBC-ul pt POTM Hazard, cred ca m-ar costa peste 250k.
    Peste 600k vrei să spui, ținând cont că cel normal costă 600k și cel inform 900k eu zic ca se merită, nu se merită să te apuci de el acum, Pique și Sergio Busquets au dispărut de pe piață, plus că lumea bideaza în draci, o să strâng coinsii și îl fac la sfârșitul lunii. Când se umple și piața iar de jucătorii.

  15. #95 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Am jucatori pt primele 2, nu ma asteptam sa fie mai mult, dar da, la cum am bubuit preturile, nu e de facut acum.

  16. #96 SP
    Senior Member nina's Avatar
    mi-am facut ambele sbc cu hybrid pentru rare mega pack,mi-am scos 40k profit
    ce pacat ca navas pret maxim are doar 24k,nu era pe piata si l-am vandut in 2 sec la 24k
    cam de rahat rare mega pack tinand cont ca e al 3 lea pack ca valoare conform acestui site
    https://www.fifauteam.com/fifa-19-packs-ultimate-team/


    am 137k in contul principal si echipele sunt la fel pe ambele conturi,acelasi chem style,elite 1 cu 100-200 puncte avans pe secundar si elite 2 pe principal la 800 de puncte de elite,merge treaba bine
    pe una nu am buffon dar vad ca a crescut buffon de la 24-27k la 40k

    https://www.easports.com/fifa/ultima...a5Wzz:FFA19XBO


    l-am vandut pe buffon ca nu e mare diferenta intre el si anthony lopes ca gk,tot asa iau golurile offline si online
    am 179k

  17. #97 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Pai ai nevoie de jucători cu Overall de 88 și 87 pentru Hazard POTM.

  18. #98 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Cam astia sunt cei mai ieftini jucatori cu rating mare
    img_3869.jpg


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #99 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Sunt preturile pe xbox


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #100 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Au revenit jucatorii extinct in pachete (pentru cei care vor sa-l faca pe Hazard).
    PS: eu l-am folosit pe Hazard 93 in Weekend League si nu imi place. Poate nu merge cu stilul meu de joc...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 8 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimate Team - Fifa 17 By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 1562 Last Post: 21-09-2018, 15:26
  2. Ultimate Team (Fifa 15) By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 7701 Last Post: 30-10-2015, 19:19
  3. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  4. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  5. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts