Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 8 FirstFirst ... 6 7 8
Results 141 to 159 of 159

Thread: Ultimate Team - Fifa 19

  1. #141 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Nu faci nimic greșit, jocul este programat prost, să vei în Weekend Legue când ai vreo 10 înfrângeri la rând. Rewardurile alea sunt o glumă numai ciurucuri pică.

  2. #142 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Mie mi-au picat Roberto Carlos si Salah. Astia sigur nu sunt ciurucuri.


    Eu sunt jucator mediu de FIFA, am jucat pana acum in trei WL, o data am terminat pe silver nu stiu cat si de 2 ori pe gold 3. 10 infrangeri la rand nu am avut nici in WL si nici in Division Rivals (divizia 5).

  3. #143 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Nu faci nimic greșit, jocul este programat prost, să vei în Weekend Legue când ai vreo 10 înfrângeri la rând. Rewardurile alea sunt o glumă numai ciurucuri pică.
    Atunci sa-i sparg, ca la inceput nu era asa, era chiar decent jocul. Reward-urile de la w/e league n-au fost extraordinare nici pt mine, dar au compensat cele de la division rivals.
    In champions daca nu termini minim elite sa primesti pack-uri cu totw players, nu cred ca merita sa joci, poate doar pt mentinerea rank-ul in rivals.

  4. #144 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Am terminat w/e league, am jucat doar meciurile in care aveam 5 bare la conexiune, si tot a fost lag . Totusi, mi s-a parut alt joc fata de division rivals, sunt in continuare fazele de care ma plangeam mai sus, dar nu in proportie atat de mare, am pierdut/luat goluri si pe jocul meu prost.
    Fac miliardul de dolari pe an din microtranzactii, dar conexiunea tot proasta e.

    Am terminat Gold 1, e cel mai bun placement de pana acum in fifa 19. Mai aveam nevoie de o victorie pentru elite 3 si un meci ramas, am intors de la 3-0, m-a egalat in prelungiri si am pierdut la penalty-uri dupa o serie de 8 sau 9 lovituri.

    Daca intr-un update viitor ar repara problemele de conexiune si ar face mici tweak-uri la defending chiar nu ar fi un fifa prost. Also, ar trebui sa scoata din w/e league reluarile, ca nu fac altceva decat sa sporeasca gradul de toxicitate, sa pedepseasca afk-ul mai repede, si sa dezactiveze script-urile care boosteaza echipa mai slaba.

  5. #145 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Cum să dezactiveze scriptul pentru echipele mai slabe, de acolo își i-au ei bani.

  6. #146 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Sa-l scoata din competitiv, nu ma intereseaza ce fac in restul modurilor online, pack-uri se vor cumpara in continuare. E stupid sa ai 1-0 in min 88 cu 14 suturi pe poarta si sa-ti bubuie adversarul o foarfeca din corner cu o echipa de rating 82, in conditiile in care a avut 3 suturi tot meciul si niciunul pe poarta.

  7. #147 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    dar asa se intampla si in fotbalul real, stiai? Vorba aia: ocaziile se razbuna sau 2-0 este cel mai periculos scor.

  8. #148 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Siiiiiiiiiiiii
    Attached Images Attached Images siiiiiiiiiii.jpg

  9. #149 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Nice. Cu cat l-ai luat?

    Ps: am facut si eu cateva modificari in echipa. In game joc 4231 si 433(4).



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #150 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    2 mil 1 suta 91 de mii.

  11. #151 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by Mihail View Post
    Nice. Cu cat l-ai luat?

    Ps: am facut si eu cateva modificari in echipa. In game joc 4231 si 433(4).


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Cum ti se par Robertson IF si De Gea? Sunt singurele schimbari pe care vreau sa le mai fac in aparare, pe De Gea l-am incercat in varianta loan si nu mi s-a parut cu mult mai bun fata de Ederson.

  12. #152 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Robertson cred ca e cel mai bun LB pe care l-am folosit pana acum. E foarte agil si bun in aparare. Paseaza foarte bine. L-am avut si pe Alex Sandro IF si Robertson mi se pare mult mai bun. Driblez mult cu LB si RB si pasez mult cu ei folosind through pass. De Gea imi place. Doi portari mi se par foarte buni in Fifa 19: Courtois si De Gea. De Gea mi se pare mai bun. Courtois face meciuri incredibile, dar face cateodata niste greseli stupide. Nu l-am incercat pe Ederson, deci nu pot sa fac diferenta intre cei doi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #153 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Ceva interesant in pachetele de azi?

  14. #154 SP
    Junior Member facetheace-'s Avatar
    Imi poate spune si mie cineva , va rog frumos , cum pot revendica premiile de la w/e ? Imi arata rank-ul pe care am terminat , dar n-am primit nimic , nici macar punctele pentru calificare.

  15. #155 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Joia se dau premiile de la Division Rivals si Weekend League. Tot atunci primesti si punctele obtinute.

  16. #156 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Ce echipa/echipe aveti in acest moment? Eu am echipele astea pe care le folosesc. Folosesc 3 echipe pentru fitness si pentru ca ma plictisesc sa joc doar cu o singura echipa.
    Attached Images Attached Images 8c59747d-c5a6-4de8-83fc-641dd98f4789.jpg

  17. #157 SP
    Junior Member facetheace-'s Avatar
    Multumesc.Aveam impresia ca premiile se dau imediat dupa terminarea compeitiei

  18. #158 SP
    Member bdevil's Avatar

  19. #159 SP
    Member bdevil's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 8 FirstFirst ... 6 7 8

Similar Threads

  1. Ultimate Team - Fifa 17 By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 1562 Last Post: 21-09-2018, 15:26
  2. Ultimate Team (Fifa 15) By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 7701 Last Post: 30-10-2015, 19:19
  3. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  4. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  5. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts