Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 57

Thread: Mortal Kombat 11

  1. #21 SP
    Junior Member Antaury97's Avatar
    Salut! Pe site-ul oficial spune ca la Premium Edition este steelbook, credeti ca primim si noi in Ro asa?

    Pe Altex/Media Galaxy/e-Magapare chestia cu Keychain/bottle opener, vreo idee cat de repede se termina stoc-ul? Ar trebui sa fac precomanda de pe acum?


    Multumesc!

  2. #22 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Antaury97 View Post
    Salut! Pe site-ul oficial spune ca la Premium Edition este steelbook, credeti ca primim si noi in Ro asa?

    Pe Altex/Media Galaxy/e-Magapare chestia cu Keychain/bottle opener, vreo idee cat de repede se termina stoc-ul? Ar trebui sa fac precomanda de pe acum?


    Multumesc!
    Da, Premium contine Steelcase. Da, ar trebui sa comanzi pentru ca este posibil sa se epuizeze Premium Edition si bonusurile de precomanda.

  3. #23 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Salut. Are cineva un cod pentru beta PS4 in plus ? Raman dator!

  4. #24 SP
    Member ATX-MG's Avatar
    Faza Beta a fost in perioada 28-31 martie. S-a terminat.

  5. #25 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Careva pro pentru collector edition ?
    Attached Images Attached Images 20190404_150947.jpg

  6. #26 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by IsNotMe View Post
    Careva pro pentru collector edition ?
    Da pai imi mai cumpara ei o sufragerie si un dulap... nu mai pot sa dorm innebunesc, vai cum poate sa arate

  7. #27 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Vai cat poate sa coste*

  8. #28 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    +10 defense in virginity

  9. #29 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Superb jocul asta, un 9/10 solid, i-am scazut doar pentru ca rosterul e un pic dezamagitor si mi-as fi dorit sa vad mai multe personaje. Nu prea se discuta de el pe-aici vad

  10. #30 SP
    Member Mishy's Avatar
    Si mie pana acum imi place mult, povestea a fost foarte buna comparat cu MKX, e primul fighter care incerc sa il joc mai serios. Momentan sunt niste controverse legat de Towers of Time, dar se pare ca cei de la NRS asculta si o sa faca niste modificari.


    Ce personaje ai fi vrut sa vezi? Eu personal am jucat MK-urile vechi de la 1 pana la 4 iar din cele noi doar X putin si mi se pare ok rosterul.

  11. #31 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    0:33


  12. #32 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Mishy View Post
    Si mie pana acum imi place mult, povestea a fost foarte buna comparat cu MKX, e primul fighter care incerc sa il joc mai serios. Momentan sunt niste controverse legat de Towers of Time, dar se pare ca cei de la NRS asculta si o sa faca niste modificari.


    Ce personaje ai fi vrut sa vezi? Eu personal am jucat MK-urile vechi de la 1 pana la 4 iar din cele noi doar X putin si mi se pare ok rosterul.
    Reptile, Smoke, Shang Tsung... sa nu mai zic de Motaro pe care mi-l doresc intr-un joc nou mai mult ca orice, dar asta stiu ca e un vis umed

  13. #33 SP
    Member Mishy's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Reptile, Smoke, Shang Tsung... sa nu mai zic de Motaro pe care mi-l doresc intr-un joc nou mai mult ca orice, dar asta stiu ca e un vis umed
    Shang Tsung o sa fie DLC. Motaro e centaurul,nu? Și eu l-aș vrea ar fi interesant.

  14. #34 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Aiurea ca baga personaje clasice ca DLC. La celelalte nu mi-a pasat ca bagau chestii gen Predator sau personaje mai putin relevante gen Rain si Kenshi. Dar cu cineva ca Shang Tsung... Daca-l vad si pe Quan Chi ca DLC character ma supar rau.

  15. #35 SP
    Member cosmins's Avatar
    Sa " ne radem" putin.

  16. #36 SP
    Member Mishy's Avatar
    Daca vreti sa deblocati mai usor acele capete din Krypt si nu vreti sa faceti 50 de fatalitati pe fiecare personaj, exista un glitch prin care le puteti debloca foarte usor.

    You can get Krypt Heads for free. Stand in front of the head chest you want to open so that "Locked" text is visible and leave the Krypt to the main menu.
    Reenter the krypt and hold X/A during the loading screen. DON'T LET GO. Run up to the chest you want and it will open.

    Mi-a luat in jur de 30 de minute sa le deblochez, deci nu dureaza mult.

  17. #37 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Sunt jucatori de online, doritori de cateva meciuri 1v1 ? Add psn: Minimize

  18. #38 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar

    Oho ce avem aici

  19. #39 SP
    Member Mishy's Avatar
    Mortal Kombat 11 - Kombat League

  20. #40 SP
    Senior Member dark18's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Mortal Kombat X (X1) By kent4nzw0w in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 6 Last Post: 13-09-2015, 17:59
  2. Mortal Kombat By Rasko in forum Console Club
    Replies: 2401 Last Post: 04-04-2015, 18:49
  3. Mortal Kombat 9 By Tahitia in forum Foto & Video
    Replies: 0 Last Post: 30-10-2012, 09:34
  4. Mortal kombat 9 - kombat pass By wasssu in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 26-04-2012, 19:10
  5. Mortal Kombat 9 By 1milbankroll in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 27-03-2012, 14:00

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts