Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 110

Thread: Star Wars Jedi: Fallen Order

  1. #1 SP
    Senior Member dark18's Avatar

    Star Wars Jedi: Fallen Order

    Attached Images Attached Images swjfo-standard-key-art-1920x1080_257168ad.jpeg

  2. #2 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Si pretul pe masura - https://store.playstation.com/en-ro/...DIFO1PREORDDLX

    Va fi doar story single - player.

  3. #3 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pai avand in vedere ca nu are microtranzactii si niciun alt fel de a face bani in afara de a se vinde... you get that price.

  4. #4 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Varianta normala costa 310 lei pe PS Store, ca orice alt joc. Vezi days gone sau sekiro.

  5. #5 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ai enumerat alte 2 jocuri fara MTX

    LE: stai ca acum am vazut ca e ceva editie Deluxe (bine, e practic jocul normal + niste customization items create cu 1 an in prealabil in 2 saptamani de catre doi baieti), credeam ca standard edition costa atat.

  6. #6 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Box artstarwarsjedifoboxstandard800.jpg

  7. #7 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  8. #8 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda... O cretinatate. Nu inteleg ce au vrut sa arate, dar inafara de robotelu ala simpatic, n-au aratat nimic interesant/incitant.

    Totul este lipsit de viata. Iluminarea artificiala. Combat banal. Sabia aia nu taia nimic, desi asa ar fi trebuit.

    Ma rog. Nu sunt fan Star Wars. Deloc. Dar mi-au placut Force Unleashed si KOTOR-urile.

    Asta e un mare MEH.

  9. #9 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Eu mi-am luat ban pe canalul unuia pe twitch cand au aratat cele 15 minute de gameplay pt ca am zis ca mi se pare a fi mai mult un "Trash Wars" si pentru ca am atribuit un 5/10 la ceea ce am vazut

  10. #10 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Ce vibe de 2010 are jocul asta. Ma rog, oricum o sa il cumpere toti copiii loviti de pubertate pentru ca scrie EA pe el si stim cu totii ca EA publica CEL MAI BUN JOC DIN LUME FIFAAA.

  11. #11 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Doar soundtrackul ce e de jocul asta.

  12. #12 SP
    Member fdkenzo's Avatar
    Si cand te gandesti ca EA a renunțat la Star Wars facut de Visceral pentru mizeria asta.

  13. #13 SP
    Member enemigo's Avatar
    Ne-am uitat la acelasi demo? Arata binisor, anyway vedem cand iese ce reviews va avea.

  14. #14 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    https://gamingbolt.com/star-wars-jed...ombat-and-more

    Mai multe detalii.

    Nu sunt super fan SW, dar cred ca sunteti rauti gratuit. Eu stiu ca fanii inraiti isi doresc sa fie cel mai tare joc din galaxie, dar cred ca trebuie sa ne limitam putin doleantele. Un pas important este sa nu trebuiasca sa joci 60 de ore pentru a debloca un personaj, chiar si in SP

    Cu ceva munca buna in development poate sa iasa un joc decent, de un 7, 7-5. Nici prea prea, nici foarte foarte.

  15. #15 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Ai dreptate, dar la cate jocuri extraordinare au aparut si au fost anuntate in ultimul timp cred ca doar gamerii cu foarte mult timp liber vor avea timp sa ajunga si la jocurile de 7, 7.5. Ma rog, eu vorbesc in numele meu, dar decat sa joc o mediocritate mai bine termin de 2 ori un joc foarte bun.


    Sau de 5 ori The Last of Us. Poate ca am exagerat atunci.

  16. #16 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Stiu ce zici, sunt multe jocuri clasice care merita sa fie rejucate, atat pe console cat si pe PC. Mai ales daca le-ai jucat cand erai mai tinerel. Acum le-ai vedea cu alti ochi (cum este valabil si la filme, cand prinzi alte nuante). Ca sa nu mai zic de multe jocuri FTP care iti ofera content bun, deci ai ce sa joci, chiar si pana la jocurile pe care dai ceva banuti. Timp sa ai si dispozitie. Plus, HD texture packs pe ici pe colo Oricand voi prefera sa rejoc ceva de calitate in detrimentul unui joc mai nou care te pune sa aduni 100 de nasturi, 100 de fulgi de gaina si 100 de picioare de iepure, doar pentru a mari artificial durata acelui joc, punandu-l sub titulatura RPG (my ass).

    Culmea, cred ca acest joc chiar nu cred ca se adreseaza celor care nu sunt fani. Se va vinde bine pentru ca este SW si pentru ca este "linistit". Cu siguranta nu o sa faca valuri negative, ca alt joc infam, de acum. Nici nu cred ca o sa-l iau, ca sa fiu sincer. Dar, obiectiv vorbind, cred ca arata decent, nici chiar a joc de 2010. Nu este eye candy, nici pe departe, dar nici nu cred ca asta cauta. Probabil vor sa faca o experienta SP care sa satisfaca majoritatea, doar doar mai spala niste rufe murdare.

  17. #17 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu cred ca aveau nevoie de ceva cu adevarat wow, atat grafic cat si dpdv gameplay, ca sa-si mai spele din pacate. Momentan nu cred ca au un joc care sa fie asa cum trebuie si de care sa nu se planga lumea in vreun fel.

  18. #18 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Mai bine ma joc Battlefield 2 foarte dezamagitor, astia de la EA parca nu vor sa asculte de jucatori si fac orice altceva.

  19. #19 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Ce să vă așteptați de la EA. Ăștia numai bani văd în monitoare.

  20. #20 SP
    Member tudort's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 6 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 05-12-2011, 20:33
  2. Replies: 0 Last Post: 05-12-2011, 20:15
  3. Replies: 0 Last Post: 28-11-2011, 18:57
  4. Replies: 1 Last Post: 13-11-2010, 00:11
  5. Replies: 0 Last Post: 27-08-2008, 07:44

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts