Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 127

Thread: Call of Duty: Modern Warfare (2019)

  1. #41 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Nu trebuia sa ii zici, va face infarct de nervi

  2. #42 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Jocul e superb, campania e dementiala si MP-ul e ce trebuie, mai ales modul 2v2 care a devenit preferatul meu. Plus ca au introdus atatea sisteme pe care ma mir ca nu le-a bagat nimeni pana acum, gen reload while ADS.

    F*ck the Russians

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk

  3. #43 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by JohnConstantine View Post
    Pe Metacritic are acum intre 2 si 3 la user score. Au dat rusii 0 pana l-au ingropat )
    Am vazut, din cauza asta nici nu e de luat in seama nota aia.

    Jocul este absolut superb, din toate punctele de vedere. Tratament pentru ochi si suflet.

    @Poison du-te la 'ce mi-am cumparat azi' si da-mi like, lasa prostiile.

  4. #44 SP
    Manager paul's Avatar



  5. #45 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Un review mai putin pozitiv:



    Cred ca voi astepta o reducere mai substantiala.

  6. #46 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Deci campania ziceti ca e misto? Cate ore are? Nu e ceva grabit si atentie pusa mai mult pe MP?

  7. #47 SP
    Member Halo's Avatar
    Campania nu e rea, totusi mie mi s-a parut foarte scurta, am deblocat toate trofeele in 14 ore.

  8. #48 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    E scurta, la fel de scurta ca si in restul CoD-urilor, in 5-6 ore o dai gata. Dar e buna, nu e grabita, mi-a placut enorm. Are niste faze...

  9. #49 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Exact, nu tin minte de vreo campanie CoD care sa fie mai lunga de ~6 ore. Dar macar asta a fost excelente. Cateva misiuni sunt prea bune. Acuma am reluat fiecare misiune pentru trofee iar apoi o voi termina si pe Veteran. Nu am jucat din prima pe Veteran pentru ca nu mai jucasem de ceva vreme shootere pe consola. Dar pot spune ca dupa o saptamana intensa de multiplayer mi-am intrat cat de cat in mana.

  10. #50 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Terminat pe Veteran -> Una dintre cele mai bune campanii jucate de mine intr-un shooter, si cu siguranta cea mai buna din seria COD, la egalitate cu CoD 4 MW.

    Desi nu ma implic niciodata in dezbateri politice simt nevoia sa fac o precizare.
    Toti cei care au dat note de 0 pe Metacritic strict datorita apartenentei la o anumita tara, avand impresia ca jocul spune nasoale despre rusi, sunt niste IDIOTI.


    Deci, inca o data, idioti. Ce vroiau sa aleaga, iarasi cliseele mincinoase ca toti ce e in dreapta de Liban e naspa? Au shimbat putin, nu vad unde e problema.
    Ce tara trebuia sa aiba influenta negativa intr-un joc care este fictiune, San Marino? Normal ca au ales una dintre marile puteri, cum si China a parut a fi nasoala in Battlefield 4.

    Idioti... un joc exceptional, la superlativ. ASA se face o campanie.
    A si da, kudos fratilor de peste Prut ca apare tara lor in seria Call of Duty, total neasteptat. Pentru cine nu a observat, penultima misiune are loc in localitatea Baurci din Moldova. =)

    LE:
    Si da, Rusia chiar este o tara foarte misto, am vizitat atat Moscova cat si St. Petersburg si sunt extraordinare atat ca arhitectura cat si ca oameni, am intalnit niste dudes foarte misto si deschisi din toate punctele de vedere.
    Fara sa exagerez, mi s-au parut mai reluctanti oamenii random in a da directii turistice la New York si Washington decat la Moscova sau la St. Petersburg.

  11. #51 SP
    Member Imouthes's Avatar
    PSN ID : Vexelion, MW multiplayer

  12. #52 SP
    Manager paul's Avatar

  13. #53 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Psn ID: Andreiu26 MW MP

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  14. #54 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Save the date:
    Attached Images Attached Images ekuzi66xkaa6xyv.jpg

  15. #55 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Care stie, acum pe 3 Decembrie odata cu Season 1, o sa dispara acele missions & challenges din MP? Am facut unele acum cu ocazia Double XP weekend, dar macar sa stiu daca imi mai bat capul cu ele sau se reseteaza si alea pe langa rank.

  16. #56 SP
    Member TravisPastrana's Avatar

  17. #57 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Noice. Thanks!

    Cum spunea cineva acolo, era de rahan sa le dea reset, mai ales dupa ce ca multe din ele sunt grindy.

  18. #58 SP
    Manager paul's Avatar


  19. #59 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Boon, deci odata cu sosirea noului sezon in Call of Duty, orbit fiind de orele petrecute in joc si placerea+frustrarile oferita am decis sa imi cumpar 1100CP pentru a lua Season Pass. Jocul este cumparat pe cont de US insa joc de pe contul de UK, care este primary si unde am PS+.
    Problema este urmatoarea, aveam ceva bani in contul de US, si am zis sa fac un test cumparand 100CP, cu 1 dolari si ceva, insa nu mi-au aparut in cont. Apoi am zis sa cumpar de pe contul de pe UK, de unde am luat direct 1100CP, crezand ca macar aceastea ar aparea in joc, contul de PS UK fiind asociat cu cel de la Activision, insa nimic nici acuma.
    Momentan sunt cu tichete deschide de mai bine de 24 de ore atat la Sony US/UK cat si Activison. Ce alte solutii as avea pentru a-mi recupera macar banii de pe contul de UK sau intr-un caz fericit sa-mi adauge cumva CP-urile in joc?
    Mersi frumos!

  20. #60 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Tranzactiile nu iti apar in cont sau la banca? In ce status sunt? Banuiesc ca daca in joc sau pe store nu apar, macar la banca trebuie sa apara ceva.

    Atata timp cat banii nu mai sunt acolo, se poate sa fie undeva in limbo, intre banca si ei. Cred ca trebuie sa astepti un raspuns la acele tickete deschise sa vezi ce zic ei ca apare pe partea lor. Eu nu am luat inca Season Pass si sunt in aceeasi situatie, cont UK principal cu PS+ activ acolo.

    Sa ne zici ce se mai intampla.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand Call of Duty Modern Warfare 2019 - PS4 By mihaif27 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 07-03-2022, 17:40
  2. Vând Call of duty:Modern Warfare By HaMaN in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2020, 22:49
  3. Cumpăr Call of Duty Modern Warfare 2019 pentru Xbox One By Teo in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 01-05-2020, 15:25
  4. Call of Duty: Modern Warfare 3 (2011) By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 644 Last Post: 31-05-2013, 20:33
  5. Call of Duty Modern Warfare: Reflex By erik95 in forum Nintendo Wii
    Replies: 15 Last Post: 20-06-2010, 02:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts