Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 LastLast
Results 81 to 100 of 127

Thread: Call of Duty: Modern Warfare (2019)

  1. #81 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Da, daca ai crossplatform activat si au si ei pe console crossplatform activat o sa va puteti intalni in lobby-uri. Tie o sa iti apara un mouse in dreptul numelui iar lor sigla de la playstation sau un ecran/cutie pentru xbox. Cel mai divers amestec de jucatori este in ground war unde sunt echipe mai mari.

  2. #82 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by Mishy View Post
    Stiu ca este crossplatform, dar merge sa joci cu M&K de pe PC contra altor jucatori de pe console care folosesc controler?
    Pai... aia inseamna crossplatform

  3. #83 SP
    Member Mishy's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Pai... aia inseamna crossplatform
    Stiu ca a fost mai tampita intrebarea dar nu se plang cei de pe console ca trebuie sa joace contra altor jucatori care folosesc M&K? Eu joc Siege destul de mult si acolo e problema mare chestia asta.

  4. #84 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Este optional, nu te obliga nimeni sa joci impotriva lor. Eu il am dezactivat, joc doar impotriva celor cu controller (ca unii mai au XIM si alte balarii, asta e partea a doua).

    E buna optiunea sa o ai acolo, in caz ca vrei sa joci cu prietenii de pe PC sau sa iti testezi skillul.

  5. #85 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Aparent unii ori nu stiu cum sa dezactiveze aia ori le place, zilnic dau de astfel de playeri, eu jucand pe PC. It doesn't end well for them

  6. #86 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Nu poti dezactiva la toate modurile, chiar daca in options apare „disabled” in joc suprascrie setarea pt anumite game modes.

  7. #87 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Pana vineri nu mai apuc sa joc. Am vazut ca astazi a aparut un nou patch care adauga cateva harti si alte lucruri, poate cineva sa confirme daca Shoothouse 24/7 e tot acolo?

  8. #88 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Negative.
    WHAT’S NEW:

    New Operator: Nikto

    New Maps!

    Shipment

    Vacant

    Winter Docks (winter-themed 2v2 map)

    Playlist Update!

    Vacant and Shipment 24/7

    Cranked

    Gunfight is back!

    New Special Operation! “Strongbox”

    New Classic Special Operation Missions! “Disinform” and “Bomb Squad”

    O sa o aduca inapoi peste ceva timp, nu cred ca trece mult.

  9. #89 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Nu mai e Shoothouse dar e Shipment si omfg cum e harta asta, vreau Shipment 24/7 acum


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #90 SP
    Member vladthegamer's Avatar

    Call of Duty: Modern Warfare

    That K/D ratio, 10.5...

    #modernwarfare #ps4pro

    Am reușit să activez de două ori Wheelson-ul într-un TDM, a fost nebunie, ce să mai... Așa nebunie că am uitat să înregistrez meciul, dar măcar am rămas cu SS-ul.

    Folosesc numai un DS4, fără m/k.




    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #91 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Double XP, Double Tier XP și Shoot the Ship(24h Shoothouse+Shipment)

    No asa parca mai merge acuma de Craciun.
    Double XP e pana in 27 decembrie, dar modul cu hartile mici posibil sa ramana mai mult.

  12. #92 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Sper sa ramana pururea Shoot the Ship

  13. #93 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Cine a fost responsabil cu determinarea spawn pointurilor pe Shipment (mai ales in modul Hardpoint) merita sa fie azvarlit pe scari cu cate o pereche de foarfece in fiecare mana. Este un bahaos total, nu ai cum sa te gandesti ca este in regula sa faci spawn jucatorului fix in mijloc, intre containere, in timp ce aia trag batalia de la Rovine acolo. Unde mai pui ca in 99% din cazuri esti spawned cu spatele la actiune, deci pana apuci sa te intorci, trag cel putin 3 oameni in tine. Daca tot ma bagi la mijloc, ca miezul, macar da-mi o sansa sa trag si eu

    Nu zic, uneori este distractiva nebunia aia ca poti face killuri cacalau, dar in alte dati devine frustrant, cu tot cu killurile pe care le faci.

  14. #94 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Spawn-urile sunt stricate pe toate hartile, pe Shipment e doar cel mai vizibil pentru ca e cea mai mica harta. Tot sistemul e busit ca si design, toti se plang de asta.

  15. #95 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Nu as zice ca pe toate, dar pe astea mici-mici cu siguranta se vede. Si nici macar nu trebuie sa fie mare inginerie. Nu ai unde sa faci spawn valabil pentru ca sunt prea multi jucatori pe harta? Pui numar mai mic pe lobby si aia e. Hai baietii, ca ati scos banutu din battle pass.

    Apropo, l-ati luat careva? Ma batea gandul, dar vad acolo o luna si ceva ramasa, parca as da skip sezonul 1.

  16. #96 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    L-am luat eu ca stiam ca o sa joc super mult. Dar nu stiu daca-l mai iau si pe al 2-lea, nu de alta dar l-am luat la impuls, daca ma gandesc bine nu am folosit aproape nimic din el pana acum.

  17. #97 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Spawn-ul la Call of Duty mereu a fost o mizerie, nu doar in jocul ăsta.

  18. #98 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    In asta e CEL mai mizerie

  19. #99 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Tin minte cand am jucat beta ca in Ground War ma innebunea vocea aia care din 5 in 5 secunde zice "Enemy UAV online, enemy CUAV online, the enemy has a, we are losing bravo, we have b, enemy uav online" Efectiv doar asta se auzea.

    La fel e si acum sau au mai facut ceva in privința acelor anunțuri? Nu știu, sa le mai rărească, sau sa le poti dezactiva.

  20. #100 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Sunt sigur ca le poti dezactiva. Eu n-am vazut optiuni mai variate de setari in vreun joc cum am vazut la asta, e absolut incredibil la ce s-au gandit baietii.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 7 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 LastLast

Similar Threads

  1. Vand Call of Duty Modern Warfare 2019 - PS4 By mihaif27 in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 07-03-2022, 17:40
  2. Vând Call of duty:Modern Warfare By HaMaN in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2020, 22:49
  3. Cumpăr Call of Duty Modern Warfare 2019 pentru Xbox One By Teo in forum Bazar Microsoft: Jocuri Console
    Replies: 1 Last Post: 01-05-2020, 15:25
  4. Call of Duty: Modern Warfare 3 (2011) By G-XtremE in forum Console Club
    Replies: 644 Last Post: 31-05-2013, 20:33
  5. Call of Duty Modern Warfare: Reflex By erik95 in forum Nintendo Wii
    Replies: 15 Last Post: 20-06-2010, 02:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts