Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 10 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 194

Thread: Watch Dogs Legion

  1. #21 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    E buna si-o palma din-asta de trezit la realitate.

  2. #22 SP
    Manager paul's Avatar




  3. #23 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Astea sunt ceva imagini oficiale? Sau vreun leak si cu asta?
    Oricum arata nasol rau de tot 1:1 dar probabil de la mega compresie.

  4. #24 SP
    Manager paul's Avatar
    E leak. Ar fi un press preview, ca in cazul Assassin's Creed: Valhalla.

  5. #25 SP
    Banned GamblerRambler's Avatar
    Parca s-a napustit un shietstorm, asa din senin, asupra lui Ubi.

    Sa nu aiba legatura cu aia doi vice-presedinti acuzati recent de abuzuri sexuale de catre niste feministe cretine.

    Ori vreun tip de la conducere i-a pus gand rau companiei pentru ceva anume si vrea sa se razbune.

    Sau jurnalistii sunt suparati....

    Ori vreun fost angajat dat afara aiurea a blestemat compania aia, si blestemele chiar se indeplinesc.

  6. #26 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sigur nu are nicio treaba. Doar faptul ca au dat oamenilor la preview jocul (sau un fel de demo/beta) pentru publicitate si nah...lumea nu stie sa respecte un NDA.

  7. #27 SP
    Banned GamblerRambler's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Sigur nu are nicio treaba. Doar faptul ca au dat oamenilor la preview jocul (sau un fel de demo/beta) pentru publicitate si nah...lumea nu stie sa respecte un NDA.
    Eu cred ca un jurnalist sau un influencer care tine la bani, la reputatie si cariera, sau chiar la insasi libertatea sa, are totusi un intelect cat de cat mare incat sa respecte un NDA.
    Cred ca e altceva la mijloc, si provine din interiorul companiei.
    Vorba aia, trebuia sa aiba ceva ajutor din interior ca sa filmeze si sa faca poze la jocuri, asa, nesupravegheati.
    Ma rog, in vremurile cand influencerii si jurnalistii testau jocurile si mergeau pana la un sediu ca sa faca asta.........acum cu pandemia e posibil sa fi testat jocurile acasa la ei si sa-i fi mancat degetele sa publice.

    La AC Valhalla posibil sa fi fost prostie, in cazul jocului astuia poate sa fie un hacker care i-a spart PC-ul/console unui game tester care lucra de acasa.

    ---------- Post added 07-07-2020 at 21:56 ----------

    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Astea sunt ceva imagini oficiale? Sau vreun leak si cu asta?
    Oricum arata nasol rau de tot 1:1 dar probabil de la mega compresie.
    LOL, urat jocul intr-adevar.
    Si eu care ma ingrijoream ca Watch Dogs-ul asta va fi un competitor serios pentru Cyberpunk 2077.

  8. #28 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    E o diferenta imensa intre jurnalisti si influenceri. Jurnalistii, cel putin astia de la publicatii cu renume, nu fac leak-uri pentru ca se pune foarte mare pret pe mentinerea unei relatii de incredere intre developeri si publicatii. Influencerii random in schimb sunt mai neprofesionisti pentru ca nu au mare lucru de pierdut.

  9. #29 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Ati observat numele personajului?
    Attached Images Attached Images wash_dogs.jpg

  10. #30 SP
    Banned GamblerRambler's Avatar
    E nume de personaj romanesc generat random, probabil un personaj imigrant din Romania in UK care a ajuns politist.......
    Sunt 427 000 de romani emigrati in UK,o comunitate deloc de neglijat, pe locul 4 dupa polonezi, pakistanezi si indieni, fiind si principala cauza pentru care englezii conservatori si nationalisti au votat BREXIT!





    ---------- Post added 08-07-2020 at 16:07 ----------


    Care e treaba cu statuia lui Churchill totusi? De ce e pusa poza acolo?

  11. #31 SP
    Manager paul's Avatar


  12. #32 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mi se pare ca arata absolut penibil. Nu stiu pe ce engine e facut, dar e depasit rau de tot dpdv grafic. Absolut toti oamenii par de plastic, animatii oribile (desi Ubisoft era god pe animatii dupa primul AC), iar grafic overall, este doar meh.

    In schimb jocul pare fun, dar depinde cat de diferiti se simt oamenii cand ii controlezi, in cazul in care chiar se simt diferit.

    Mi-au placut foarte mult primele 2 si cu siguranta il voi juca si pe acesta, dar nu cred ca-l iau day 1.

    Btw, noua data de aparitie, 29 Oct 2020.

  13. #33 SP
    Manager paul's Avatar

  14. #34 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  15. #35 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Nu cred ca poti juca cu orice NPC. Cred ca poti juca numai cu NPC-urile care probabil au ceva calitati si ii poti recruta. Gen la o scanare cu telefonul iti zice ca poate fi recrutat. Intr-un clip zice ca un muncitor constructor risca sa fie invinuit de ceva asa ca il salvezi si in schimb il poti recruta.

  16. #36 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by Ubisoft Support
    Purchase Watch Dogs: Legion on PlayStation 4 or Xbox One and upgrade your game to the NEXT-GEN VERSION (PlayStation 5 or Xbox Series X) at no additional cost.
    Release date for Watch Dogs: Legion - Ubisoft Support

  17. #37 SP
    Member JohnConstantine's Avatar

  18. #38 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by JohnConstantine View Post
    Nu cred ca poti juca cu orice NPC. Cred ca poti juca numai cu NPC-urile care probabil au ceva calitati si ii poti recruta. Gen la o scanare cu telefonul iti zice ca poate fi recrutat. Intr-un clip zice ca un muncitor constructor risca sa fie invinuit de ceva asa ca il salvezi si in schimb il poti recruta.
    Cu siguranta poti alege orice NPC pentru recrutare.

    Tocmai asta-i "catch-u". Nu e ca in Messiah (pentru cine cunoaste) sa poti intra in corpul oricui vezi pe strada, oricand, oriunde, ca sa joci cu el.

    Aici vezi oameni pe strada si le poti vedea profilul (care este mega random generated) si daca-ti plac skill-urile respective, il poti recruta, iar din punctul ala, se va genera automat un origin story (parca au zis ca au 10-15 sau cateva zeci unice) pe care-l joci ca sa-l poti recruta si dupa aia devine jucabil. Dar nu ma astept sa fie vreo diferenta de gameplay/control pentru, sa zicem, 5 barbati in jurul varstei de 30-40 de ani, ci probabil singurele diferente minore vor fi intre femei si barbati (if any) si intre "tineri" si batrani, cu mentiunea ca sigur nu vor exista copii pe strazi, sau daca exista, nu vom putea sa-i recrutam.

  19. #39 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  20. #40 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Desi il urmaresc de ceva timp si-i place in mare parte ce zice si cum o zice (cu mici exceptii), consider ca video asta este ori platit de Ubisoft (ca si ala de la AC Valhalla) ca sa zica de bine, ori el chiar nu are nicio treaba cu jocurile, caz in care o sa-i zic pas de acum incolo.

    Trecand peste faptul ca se joaca din controller de parca tine un cartof in maini, zice chiar el ca n-a avut nicio treaba cu seria pana acum si ca a jucat doar cateva minute din 1 si lauda niste chestii pe care le regaseam in 2, nu zice cateva lucruri negative pe care altii le-au zis (probabil intentionat) si overall este mult prea de impresionat de niste chestii insignifiante si consider ca nu a inteles jocul si nu e genul lui de joc, dar totusi parerea lui este mult prea pozitiva.


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 10 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Watch Dogs By Madutzzu14 in forum Console Club
    Replies: 925 Last Post: 16-03-2018, 17:57
  2. Vand Watch Dogs 2, Watch dogs PS4 sigilat By Bogdan_Guu in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 7 Last Post: 31-10-2017, 15:48
  3. Watch Dogs 2 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 205 Last Post: 01-05-2017, 22:43
  4. Coperta Watch Dogs By CatalinTwist3R in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 9 Last Post: 26-06-2014, 21:05
  5. Watch Dogs - PC By MonkY in forum Jocuri PC
    Replies: 64 Last Post: 21-06-2014, 06:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts