Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 10 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 194

Thread: Watch Dogs Legion

  1. #41 SP
    Banned GamblerRambler's Avatar
    E bine ca avem un joc in care putem explora LONDRA moderna (ca unul cu Londra victoriana avem deja).

    Tratati-l ca pe un GTA London in 3D pe care Rockstar nu l-a mai facut.

    ---------- Post added 15-07-2020 at 03:41 ----------

    Si asa pe pandemia asta si in perioada post BREXIT e numai bun.

  2. #42 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Pare interesant, sa vedem cum o sa fie, oricum Ubisoft de obicei face jocuri bune overall pacat ca sunt pline cu *****uri inutile.


  3. #43 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  4. #44 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Watch Dogs: Legion's Permadeath Is Totally Optional

    "You can play as anyone you want in Watch Dogs: Legion, which launches on October 29 on PC, Playstation 4, Stadia, and Xbox One. Whoever you play as can die permanently, though. While that sounds discouraging, especially if you get attached to a specific character, Ubisoft has confirmed that permadeath is not a requirement."

    https://www.gamespot.com/articles/wa.../1100-6481255/

  5. #45 SP
    Manager paul's Avatar
    Recruitment mission gameplay:

  6. #46 SP
    Manager paul's Avatar
    GeForce RTX trailer:

    Watch Dogs: Legion GeForce RTX 30 Series Trailer | NVIDIA
    Attached Images Attached Images watch-dogs-legion-geforce-rtx-30-series-exclusive-screenshot-001.jpg watch-dogs-legion-geforce-rtx-30-series-exclusive-screenshot-002.jpg watch-dogs-legion-geforce-rtx-30-series-exclusive-screenshot-003.jpg

  7. #47 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Deci folosesc RTX doar pentru reflexii.

    Funny cum marketeaza - RTX si DLSS - de parca DLSS ar fi ceva pozitiv, nu faptul ca fara el, jocul nu poate merge asa cum trebuie cu RTX - si asa cu el activat, putem juca la 1440p (probabil) si sa para ca este 4k.
    Cum ar fi fost sa marketeze si Sony jocurile de PS4 Pro de genu - "checkerboarding!!! - looks like 4k!"?

  8. #48 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pai când au marketat asa au venit fanbotii icsbocs ca nu e ce trebuie. Bine, DLSS e la un alt nivel, sper sa vina amd cu asa ceva pe console ca altfel e groasa

  9. #49 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Complet de acord ca DLSS e ceva wow si e "ce trebuie" si-mi doresc din tot sufletul sa vina si AMD cu ceva asemanator pe next gen consoles, dar este doar un alt artificiu gandit de producatori care sa faca jocurile sa para ca sunt jucate la o rezolutie mai mare decat sunt ele de fapt procesate.

    Este un glorified upscalling pe scurt. Eu il consider cumva o tehnologie negativa - in sensul ca in loc sa optimizezi si sa vii cu super engine care este capabil sa afiseze acele trilioane de poligoane si tot pachetul obisnuit de efecte care sa arate super bine si la rezolutie nativa - tu ramai unde esti dar investesti pe partea de pacalire a ochiului si te mai si lauzi cu asta.

    Again, ca sa nu-mi sara lumea in cap - este ceva foarte tare, mai ales DLSS 2.0 (si ma asteptam la DLSS 3.0 azi dar ori nu l-au aratat ori l-am ratat) pentru ca efectiv nu-ti poti da seama ca nu ruleaza la 4K - ceea ce este impresionant.
    Dar sa te lauzi cu asta e ca si cum se lauda Sony pe toate cutiile de jocuri enhanced for PS4 Pro cu Checkerboarding - scris mare cu rosu si bolduit ca un super feature.

  10. #50 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Tu îl consideri negativ, pt mine e wow. Mai ales când vad cum arată Death Stranding de ex. Un fake 4k peste 4k nativ. Sa ma lovească asa consolele next gen și jur ca nu ma supăr, dimpotrivă

    LE: https://www.eurogamer.net/articles/d...nding-face-off

    PS: Poate facem la un moment dat topic separat.

  11. #51 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai nu-l consider negativ in sensul ala, ci in sensul ca in loc sa munceasca mai bine la optimizare ca sa ruleze nativ, e mai usor sa scada rezolutia, cat timp face tot acel upscalling un program.

    Dar da - am vazut si eu real time si ma holbam ca nebunu in monitor si nu-mi dadeam seama de diferenta nici static si nici in miscare

  12. #52 SP
    Manager paul's Avatar
    Recruitment explained:

    Aiden Pearce:

  13. #53 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    *available on Season Pass.

    O sa aiba 50+ ani Aiden.

  14. #54 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu stiu de ce tineam minte ca am vazut intr-un joc de la ei cum murise Aiden, dar e posibil sa ma insel

  15. #55 SP
    Banned ignognito's Avatar
    N-a murit deloc.
    https://watchdogs.fandom.com/wiki/Aiden_Pearce

    Nu ma mira faptul ca il baga. Jocul nu prea atrage interes. Eu l-as cumpara la reducere ....sau as astepta pana il ofera gratuit (cum le-am obtinut si pe primele doua). Chit ca jocul o sa fie un mega-fail, l-as juca numai pentru ca e amplasat in Londra moderna. Sunt sigur ca e ceva de explorat.

  16. #56 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asa e, tineam eu minte gresit din AC Origins, dar aveam impresia ca era invers (nu era el cel care tragea).
    Mie mi-a placut de el ca personaj si nu poate decat sa ma bucure ca-l baga inapoi in joc

  17. #57 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Păcat că ăștia de la Ubisoft de ceva ani, sunt preocupați mai mult de ideologii politice și identitare.

    L-au „readus" pe Aiden într-un fel de încercare disperată de-a atrage o parte din vechii fani. Pentru mine WD1 rămâne cel mai bun, nu-mi place deloc ce propune ciorba asta numită Legion.

  18. #58 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mie mi-a placut mai mult 2, iar ce incearca asta, dar mai ales ce si reuseste (daca e sa ne luam dupa parerile oamenilor care au jucat acele 4-5h) este un foarte mare pas inainte pentru serie si pentru industrie.

  19. #59 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Părerile „oamenilor" respectivi sunt cumpărate cu bani și influență. Nu mai plec demult după fentele infuensărilor. Plus că intuiția protejează întotdeauna buzunarul.

    Îmi dau seama imediat dacă un produs de entertainment (joc sau film) are drept scop manipularea emoțională și introdusul pe gât de ideologii. Produsele de genul ăsta le ocolesc întotdeauna.

    Iar Legion fix din categoria asta face parte.

  20. #60 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai da, asta pentru ca nu este pentru tine. Gusturile nu se discuta.
    Also, sunt oameni care dupa ce au jucat build-ul de anul trecut, s-au plans despre majoritatea lucrurilor, iar acum, mai ales dupa ce l-au amanat si au reparat/adaugat lucruri, au doar cuvinte de lauda.

    Desigur ca parerea finala ne-o formam noi dupa ce-l jucam, dar pana atunci suntem nevoiti sa ne bazam pe ce zic/arata ei.
    Si da, ne putem uita la video si fara sunet, ca sa ramanem impartiali, dar chiar si asa, din punctul meu de vedere, care nu am fost deloc impresionat initial si care eram total impotriva jocului (poti sa cauti postarile initiale de pe thread), consider ca jocul este foarte interesant si-l astept cu interes.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 10 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Watch Dogs By Madutzzu14 in forum Console Club
    Replies: 925 Last Post: 16-03-2018, 17:57
  2. Vand Watch Dogs 2, Watch dogs PS4 sigilat By Bogdan_Guu in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 7 Last Post: 31-10-2017, 15:48
  3. Watch Dogs 2 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 205 Last Post: 01-05-2017, 22:43
  4. Coperta Watch Dogs By CatalinTwist3R in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 9 Last Post: 26-06-2014, 21:05
  5. Watch Dogs - PC By MonkY in forum Jocuri PC
    Replies: 64 Last Post: 21-06-2014, 06:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts