Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 10 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 61 to 80 of 194

Thread: Watch Dogs Legion

  1. #61 SP
    Manager paul's Avatar
    PC specs: Watch Dogs: Legion PC Specs Revealed.
    Attached Images Attached Images wdlpcspecs_rtx-v9_blue-960.jpg

  2. #62 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cateva motive pentru care si eu il astept cu interes.
    5 Ways Watch Dogs Legion is a DIFFERENT OPEN WORLD GAME

  3. #63 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Mizeriute woke marca Ubisoft

  4. #64 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

    Watch Dogs Legion

    Story Trailer

    Post-Launch & Season Pass Content Trailer

    Si cateva previews noi:




    Personal am facut precomanda pe Xbox si-l astept cu mare interes

  5. #65 SP
    Banned ignognito's Avatar
    A aparut un preview si pe Softpedia. E prima oara cand redactorul site-ului isi posteaza previewul tradus in romana si mai ales pe forum.
    https://forum.softpedia.com/topic/11...egion-preview/

    https://news.softpedia.com/news/watc...c-531258.shtml


    E ceva de capul jocului pana la urma sau e doar promovare de marketing?

  6. #66 SP
    Manager paul's Avatar
    Updated PC specs:
    Attached Images Attached Images ej33cf3xgaedv87.jpg

  7. #67 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Watch Dogs: Legion - Reclaim Your Future Trailer


    Mai e asa putin. De mult nu am mai fost atat de excited pentru un joc (chiar 2 intr-un timp atat scurt) Ubisoft care pare chiar foarte misto

  8. #68 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Chiar sunt curios daca sunt singuru care si-a facut precomanda si-l asteapta cu mare interes
    Watch Dogs: Legion: Classroom 101

  9. #69 SP
    Member parazitu86's Avatar
    Eu sunt în cumpănă, nu știu ce să aleg Assassin's sau watch. Din ce văd reclamă mai puternică este facut la Assassin's și aici pe forum la mefl mai mult se discută pe celălalt treat decât acesta.
    Eu pot sa zic că mi-a plăcut Watch 2 și am urât ultimele 2 Assassin's ( mi s-au părut lungi plictisitoate și modul rpg băgat pe gât; dar mi-a plăcut foarte mult syndicate). Sunt în cumpănă rau de tot

  10. #70 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    La mine a fost mai simplu - le-am luat pe ambele desi e posibil sa nu pot termina niciunu din ele (iese Valhalla prea repede dupa asta si dupa aia vine Cyberpunk mult prea repede)

    Dar asta pentru ca sunt destul de diferite dar totusi asemanatoare, incat sunt sigur ca or sa-mi placa.

    Din seria asta mi-au placut ambele, dar mai mult mai distrat in 2, desi era cu hipstereala si alte chestii care nu erau neaparat pe placul meu, dar a fost fun partea de parkour si cate erau de facut, ba chiar mi-am luat si season pass separat, doar ca sa mai pot petrece cateva ore in el.

    Aici, desi nu-mi place cum arata dpdv grafic si nici loading screen-urile (sper sa scapam de ele pe next gen), pare cel putin la fel de fun ca 2-ul.

    Oricum vreau sa joc cu permadeath on, macar sa stiu ca exista niste riscuri, ca sa pot face cu cap tot ce pot

  11. #71 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by parazitu86 View Post
    Eu sunt în cumpănă, nu știu ce să aleg Assassin's sau watch.
    Watch Dogs Legion l-ai putea primi gratuit in vreo 2-3 ani pe Epic sau Uplay asa cum au procedat cu primele doua jocuri ale seriei.

  12. #72 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Atunci e simplu. Nu iei WD Legion in ideea in care e posibil ca la un moment dat in timp si spatiu sa-l primesti gratuit. Dar nu acum cand ai vrea sa-l joci, ci peste 2-3-7 ani, dar mai ales pe PC, nu pe console

  13. #73 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Sincer, daca nu as avea examen pe 15 noiembrie, l as lua, dar asa cine stie, poate il prind pe olx la un pret decent pana atunci, dar da, vreau sa il joc, arata foarte interesant.

  14. #74 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Nu merita luat 60 euro, poate la 30-40.

    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Dar nu acum cand ai vrea sa-l joci, ci peste 2-3-7 ani, dar mai ales pe PC, nu pe console
    Avem Cyberpunk, cu content suficient cat sa-l joci si sa rejoci pana la primavara.
    Cred ca acum in pragul lansarii noii generatiei de console si e febra Cyperpunk, foarte putini se gandesc la Watch Dogs Legion acum.

  15. #75 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu l-am luat la pret full, la precomanda pentru ca asa am considerat ca merita. Si o sa merite si AC Valhalla, la fel cum o sa merite si Cuberpunk.

    Fiecare e liber sa faca ce vrea cu banii.
    Macar avem de unde alege si astea 3 chiar sunt jocuri peste medie.

  16. #76 SP
    Manager paul's Avatar
    wd3/ama2 - watch_dogs
    Attached Images Attached Images werwcgs.png

  17. #77 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Sper sa existe un mod de 60 fps cu rezolutie 2K sau 1080P.

  18. #78 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    https://www.ubisoft.com/sv-se/game/w...ch-dogs-legion


    Watch Dogs: Legion will also feature an in-game premium store for optional cosmetics items, ETO packs, a collectibles map, and operatives purchases.

    Daca cumparati jocuri SP care ofera micro-transactions, sa nu va plangeti cand tot mai multe jocuri fac lucrul asta.

  19. #79 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Sta ca vine raspunsul generic de big brain "cat timp e doar cosmetic nu sunt afectat"

    Eu am uitat complet de existenta acestui joc, si nici acuma nu pare interesant. Asta-i jocul ala Ubisoft gen o shaorma cu de toate.

  20. #80 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai asta este raspunsul absolut logic si firesc - daca-ti place jocul si-l poti juca/termina fara sa investesti niciun ban in el, este ok sa ceara si 1 trilion de $ pentru o masca in game.

    Si again, daca nu te atrage un joc, este ok sa nici nu intrii sa comentezi despre el.

    Personal am precomanda la el si il astept cu mare interes si sunt sigur ca o sa fie un joc peste medie, care va lua o nota de cel putin 7.5-8 (adica pentru mine va fi mai bun ca Ghost of Tsushima spre ex).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 10 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast

Similar Threads

  1. Watch Dogs By Madutzzu14 in forum Console Club
    Replies: 925 Last Post: 16-03-2018, 17:57
  2. Vand Watch Dogs 2, Watch dogs PS4 sigilat By Bogdan_Guu in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 7 Last Post: 31-10-2017, 15:48
  3. Watch Dogs 2 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 205 Last Post: 01-05-2017, 22:43
  4. Coperta Watch Dogs By CatalinTwist3R in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 9 Last Post: 26-06-2014, 21:05
  5. Watch Dogs - PC By MonkY in forum Jocuri PC
    Replies: 64 Last Post: 21-06-2014, 06:04

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts