Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 12 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 236

Thread: FIFA 20

  1. #41 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Eu de exemplu după ce am vândut fifa 19 ca ma enervam rău in meciurile online am zis sa mai intru pe 18 ca il aveam digital dar nu mi-a mai placut ( uite diferența aia mică de grafica ,iarba , suporterii miscarea tricourilor contează ptr mine)

  2. #42 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    Dar prostii, ca nu am cum sa ii numesc altfel, cumpara acelasi joc
    Multumesc la fel! Ma cunosti personal si stii cumva ce calificari si ce job am sau iti pute gura de la carii?

  3. #43 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    Eu de exemplu după ce am vândut fifa 19 ca ma enervam rău in meciurile online am zis sa mai intru pe 18 ca il aveam digital dar nu mi-a mai placut ( uite diferența aia mică de grafica ,iarba , suporterii miscarea tricourilor contează ptr mine)
    Wow m-ai taiat cu septaru' la faza asta.Tie imbunatatirea aia mica,mica iti pasa?
    Numai suntem ca in anii '90 sau 2000,cand puterea de calcul,grafica,etc crestea extrem de rapid.Ti-o spune unul care a trait in vremea aia.

  4. #44 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Am dat câteva exemple dar sunt mai multe
    De exemplu in ultimate au făcut schimbari mari in fiecare an
    Dacă acum 2-3 ani abia iti făceai o echipă doar jucând fara sa bagi bani anu trecut sa schimbat treaba
    Au băgat premii mai mari + squad battle si rivals +misiuni + sbc mai multe+ jucătorii cadou etc ( si mai sunt si altele )

  5. #45 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Xander iar te-ai atacat balena mica ce esti? Ce ar fi sa imi dai ignore si asa poate te mai calmezi.

  6. #46 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Atât timp cât sunt gameri ce bagă câteva mii de euro în joc nici nu au de gând să schimbe ceva, dar e greșit @PoisonRemedy, problema nu sunt ăia care cumpără jocul, sunt aia care cumpără fifa point's, pentru EA un gamer care se joacă 1 an fără să bage alți bani este o pierdere, le folosește serverul fără să mai scoată nimic.

    Eu am înțeles ce spui dar cine cumpără fifa sau pes o face pentru că le place fotbalul.

    Am postat screen shot ul ala de pe twitter, jucătorul ala Pro se plângea că a băgat o grămadă de bani în joc și nu a câștigat mai nimic, uitați-vă la UT puțin peste 5% din playeri au promovat în Divizia a 4-a, ce ce însemnă foarte puțin.

  7. #47 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu prea are importanta cine promoveaza in diviziile inferioare. Oriunde ajungi, dai tot de frustrati care triseaza cu fiecare ocazie pe care o au.
    Am un prieten care e foarte bun la UT. In fiecare an ajunge in prima divizie si participa la turneele din joc si iese prin top 10 mereu.

    Bani, din ce am inteles, a bagat ~300 euro pe parcursul intregului an si oricat ar fi bagat la inceput, nu i-ar fi picat nicio legenda. In schimb, acum spre sfarsit, au dat drumu la legende si pica in toate pachetele.

    El si-a facut echipa/echipele din SBC-uri. Intra absolut in fiecare zi si face SBC-ul si desi nu poti vinde jucatorii respectivi, este cam cea mai usoara metoda de a avea jucatori buni fara sa bagi bani reali.

  8. #48 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Nimic notabil la Career Mode
    Attached Images Attached Images fifa-20-career-menus-20.jpg.adapt.crop16x9.1455w.jpg

  9. #49 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    VOLTA Gameplay Trailer


  10. #50 SP
    Member ymess's Avatar
    O sa zic ceva in ciuda multor opinii: cred ca editia asta de Fifa e nesperat de buna. Pana acum primeam doar modificari de gameplay de la an la an, acum nu mai e Journey (care nu a rupt gura targului dar a fost okay ca experiment). In schimb e Fifa Street integrat in Fifa, da, fara niciun ban in plus, fara dlc, cu tot cu story mode si mecanici de strada. Toata lumea se plangea de Career Mode, anul asta eu am numarat cel putin 20 de modificari (fie ele minore), dar culmea e ca sunt din feedbackul fanilor, cred ca daca editia asta s-ar vinde mai bine, la urmatoarea vom vedea si mai multe din ideile fanilor. La gameplay nu pot sa ma dau cu parerea, multa lume zice ca de la 18 la 19 nu e o diferenta mare, sau nu a fost vreun feature major, in schimb eu am observat super multe detalii si animatii mai fluide, iar golurile se dau din situatii mult mai variate. Daca ar fi asa la 20 ar fi grozav pentru mine, daca nu, nu pot sa zic ca o sa fiu dezamagit. Mi-a placut ultimul Fifa Street, chiar si ca joc stand-alone, daca acum vine la pachet in Fifa 20 e cu atat mai bine
    PS: Legat de Liga 1 romaneasca in Fifa, cred ca stiti deja zvonurile. Eu am auzit ca cei de la EA negociaza an la an pentru drepturi si sunt consitenti de asta, doar ca pretentiile financiare ale ligii / federatiei (whatever cine se ocupa) sunt exorbitante (adica alte campionate serioase sunt licentiate pe mult mai putin). Sper totusi sa ajunga odata la o intelegere.

  11. #51 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Eu am facut precomanda pana pe 5 august la varianta ultimate si am prins discount de 10%.

    Chiar daca baga Liga 1, cine joaca cu echipe romanesti?

  12. #52 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  13. #53 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    O sa fie ca la Journey, nici nu ma apuc să joc așa ceva, ma joc fotbalul ala cu mașinuțe dacă am chef de ***-uri dinastea.

  14. #54 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    In fiecare an ))
    Attached Images Attached Images 322537.jpg

  15. #55 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Au fost toți YouTuberi la Gamescom, ma refer la cei care sunt Gamechangeri și nici unul nu a spus nimic de FIFA, la ce *** se mai laudă pe Twitter dacă nu pot vorbi, niște rahați, părerea mea.

    Singuri pe care ii mai urmăresc pe YouTube sunt Kurt, Inception și ItalianStalion. Restul sunt niște curve plătite de EA.


  16. #56 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Aproape toti ar vrea sa fie pe statul de plata EA, mai ales astia ahtiati cu UT. Multi nu ajung acolo pentru ca nu au reach mare si nu stiu cum sa faca sa ajunga in pozitia aia, aka clickbait videos la care sa se uite copiii. Si de acolo devin salty si edgy pentru ca..na..sa isi faca fiecare o nisa.

    Cel mai bun review este atunci cand il incerci tu cu manuta ta si iti faci o parere, restul e subiectiv.

  17. #57 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Văd steagul României, poate au băgat comentatori din România
    https://www.jrc.ro/fifa20/n-151/?fbc...XF6kdAsyGFd-50

    PS: Liga 1?

  18. #58 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Abia astept sa fac câteva celebrări la caterinca sa ii enervez pe ăștia online

  19. #59 SP
    Junior Member wyhay97's Avatar

  20. #60 SP
    Member boggySODMG's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 12 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 18 By Melo in forum Console Club
    Replies: 236 Last Post: 02-08-2018, 20:47
  2. Vand Fifa 16 + Fifa 17 - PS4 By mihaixpp in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2017, 12:02
  3. FIFA 16 By enachesil in forum Console Club
    Replies: 793 Last Post: 27-02-2017, 16:22
  4. Replies: 0 Last Post: 23-12-2014, 19:45
  5. Licitatie: FIFA 05 si FIFA 06 GBA By Khan in forum Licitatii
    Replies: 3 Last Post: 14-06-2009, 20:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts