Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 12 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast
Results 81 to 100 of 236

Thread: FIFA 20

  1. #81 SP
    Member ymess's Avatar
    Si eu sunt gigist de cand ma stiu, am avut parte de meciuri bune si dupa 2006, participari in Europa League okay, nu fantastice, cu cateva primaveri europene. Doar ca in ultima perioada Gigi a cam luat-o razna, adica mai ceva ca inainte. Speram ca dupa inchisoare sa se mai linisteasca dar face opusul. Cred sincer ca sunt jucatori tineri si chiar buni cu potential in lot, chiar daca au evolutii de toata jena, mental sunt la pamant.
    Cred ca acum avem noroc mare ca in tara ii mai avem pe Dan Petrescu si pe Hagi (chiar daca nu a prins Europa League o poate face in urmatorii ani). De altfel se putea face performanta (adica sa prindem macar niste grupe) si cu Reghe, Sumudica, Olaroiu, Lucescu dar au stiut ei de ce au plecat.


    Legat de Fifa, da, vom vedea pe Dinamo in Champions League.


    PS: Nu cred ca FCSB a adus o rusine ca a pierdut cu locul 5 din Portugalia unde in top 4 e Benfica, Porto, Sporting, Braga. E rusinos cum au jucat (sau cum n-au jucat), scorul de 1-0 e nesperat de bun, putea sa fie 3-4-5 la 0 lejer. Stii cum e, orice adversar sa ai de calibrul lui Real dar macar un sut-doua la poarta, o ocazie macar decenta tot sa ai, dar aici nu s-a pus problema.

  2. #82 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Mai rusinos e cum a jucat CFR Cluj cu Slavia Praga, echipa mult mai slaba ca Guimaraies.

  3. #83 SP
    Junior Member Ultranativ's Avatar
    Vorbesti de Slavia Praga care a eliminat Sevilla si i-au chinuit pe baietii de la Chelsea ca echipa mai slaba ca Guimaraies ?
    Nu te mai uita la fotbal, te rog.

  4. #84 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Nu-l baga in seama pe ratatul asta de ps4&ps3 pe langa faptul ca e un psd-ist infect mai e si un gigist penibil.

  5. #85 SP
    Member ymess's Avatar
    Haideti ca e logic, Slavia Praga < Guimaraies, iar cum a zis Gigi, Guimaraies e mai slaba decat Chiajna. Deci CFR e mai slaba decat Chiajna logic. Daca era Chiajna pe teren poate aveam sanse sa ne calificam in grupele Champions League.


    LE: exagerez, a stiut Gigi ce a stiut cand a comparat Guimaraies cu Chiajna, anul trecut FCSB tot cu 1-0 au pierdut cu Chiajna.

  6. #86 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Quote Originally Posted by Ultranativ View Post
    Vorbesti de Slavia Praga care a eliminat Sevilla si i-au chinuit pe baietii de la Chelsea ca echipa mai slaba ca Guimaraies ?
    Nu te mai uita la fotbal, te rog.
    Se mai întâmplă si accidente in fotbal. Daca pe Barcelona cu Messi in teren o bate Betis, asta nu înseamnă ca Barca e mai slaba ca Betis.

    Si FCSB a chinuit pe Chelsea.

    https://m.youtube.com/watch?feature=...&v=akZD4xBtIaM

    ---------- Post added 30-08-2019 at 15:06 ----------

    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    Nu-l baga in seama pe ratatul asta de ps4&ps3 pe langa faptul ca e un psd-ist infect mai e si un gigist penibil.
    Ratat esti tu si habarnist.

  7. #87 SP
    Member blondutzu's Avatar
    Ce cauta FCSB intr-un thread despre FIFA? De fapt ce cauta FCSB in general, ar trebui dizolvata echipa aia.
    Plang maxim 500 de samantari si suporteri de rezultat in urma ei.

  8. #88 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Ciudat, cam asta-i media echipei infiintate in 2017 si care se zbate de 2 ani in Liga a 4-a.

    Amuzante si incurcate sunt Caile Domnului...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #89 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Quote Originally Posted by blondutzu View Post
    Ce cauta FCSB intr-un thread despre FIFA? De fapt ce cauta FCSB in general, ar trebui dizolvata echipa aia.
    Plang maxim 500 de samantari si suporteri de rezultat in urma ei.

    Pai cauta, ca apare in FIFA 20.

  10. #90 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Nu il mai băgați în seamă că e pe lângă subiect

    ---------- Post added 03-09-2019 at 12:00 ----------


  11. #91 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Un pret bun pentru fifa 20


    ---------- Post added 07-09-2019 at 04:14 ----------

    am luat champions edition ps4 cu 361 lei

  12. #92 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Eu am luat Ultimate Edition digital cu oferta din meniul jocului FIFA 19. Si obtin jocul la descarcat parca pe 22 sau pe 24.

    ---------- Post added 07-09-2019 at 08:34 ----------

    Quote Originally Posted by 077danyel View Post


    Zidane, cel mai meserias fotbalist din toate timpurile. Ce bine ca o sa il vedem in FIFA 20. Eu am fost dezamagit ca nu era si in FIFA 19.

  13. #93 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Nu mai fac greșeală sa îl iau digital
    Asa daca ma enervează il vand mai recuperez 200 lei ca anul trecut

  14. #94 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Pai ultimate edition este numai digital.

  15. #95 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    oricum eu am luat de la JRC.RO ma costat 361 ca am folosit codul theo si am avut 5% reducere
    ce contine champions edition de la ei

    Tricou cu tematica jocului
    Poster cu tematica jocului
    Deschizător cu tematica jocului
    Acces prioritar de 3 zile (joacă din 24 septembrie)
    Până la 12 pachete gold
    Alegerea uneia dintre cele 5 iconiţe
    Tricou ediţie specială ***

    ---------- Post added 07-09-2019 at 18:52 ----------


  16. #96 SP
    Member bdevil's Avatar
    Am descarcat si eu demo-ul de la FIFA20 si am am jucat doua meciuri. Cam asa m-a intampinat noul gameplay FIFA20.


  17. #97 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    E la fel de prost ca 19.

  18. #98 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Am jucat si eu demo la Fifa 20. E la fel ca precedentele, ma asteptam la ceva modificari mai mari insa am ramas dezamagit. Dupa un an de jucat PES 2019, care e fantastic la gameplay si naturalete, am incercat si demo la PES 2020 si no comment, e pure joy. Apoi am incercat acest demo si totul pare robotizat, rapid, singurele plusuri pe care le pot adauga sunt licentele, Champions League si mai ales comentariul, e natural si bine facut, nu ca la PES repetitiv si anost.
    Multumesc EA pt acest demo si pt ca m-ati facut sa ma decid si mai bine in a nu-l lua. Anul acesta sar atat peste PES cat si peste Fifa, ocazional mai dau meciuri in deja batranul PES 2019.

  19. #99 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Vi se pare cunoscut?



    Un glitch in viata reala?

    ---------- Post added 11-09-2019 at 07:50 ----------

    Traiasca FIFA 20: "Ionuț Vînă a fost evaluat ca fiind mai rapid decât Cristiano Ronaldo cu un punct! Vînă are un punctaj de 91, în timp ce Ronaldo are 90, iar Leo Messi are 87!"

    ---------- Post added 11-09-2019 at 07:54 ----------

    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    E la fel de prost ca 19.

    "Jocul este putin mai lent, dar mai real în comparație cu versiunea precedentă. S-a modificat și sistemul de dribbling, așa că nu mai poți spama la nesfârșit anumite driblinguri cum ar fi “ crocheta“ care făcea deposedarea aproape imposibilă. Aștept cu nerăbdare lansarea oficială a jocului pentru a mă bucura alături de urmăritorii mei de un sezon istoric în FIFA 20. Și, ca youtuber care se bazează pe comentariu live, abia astept o carieră cu echipe din Liga 1 pentru a readuce fotbalul românesc pe culmile succesului în competițiile europene - Xbraker, unul dintre cei mai cunoscuți youtuberi români de FIFA"

  20. #100 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda. Am jucat si eu cateva meciuri aseara, atat normal cat si Volta. Dupa cateva sute jucate in FIFA 19, nu prea vad diferente notabile.

    Faptul ca au reparat din bug-uri nu se numeste o diferenta pentru un FIFA nou.

    Dar nah, poate eram si eu prea obosit si nu am observat lucruri care de fapt sunt acolo.

    Iar noul Volta, de fapt nu este Fifa Street, jocul ala in care puteai dribla spectaculos cu o foarte mare usurinta. Este doar FIFA normal, in alta arena, unde daca nu stii sa driblezi, joci la fel.
    In schimb are niste animatii interesante in momentul pasei sau dupa gol.

    Un mare meh pentru mine din pacate, chiar daca am precomanda platita.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 12 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 18 By Melo in forum Console Club
    Replies: 236 Last Post: 02-08-2018, 20:47
  2. Vand Fifa 16 + Fifa 17 - PS4 By mihaixpp in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2017, 12:02
  3. FIFA 16 By enachesil in forum Console Club
    Replies: 793 Last Post: 27-02-2017, 16:22
  4. Replies: 0 Last Post: 23-12-2014, 19:45
  5. Licitatie: FIFA 05 si FIFA 06 GBA By Khan in forum Licitatii
    Replies: 3 Last Post: 14-06-2009, 20:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts