Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 12 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast
Results 61 to 80 of 236

Thread: FIFA 20

  1. #61 SP
    Member omega's Avatar
    Super tare, astept din 2002 sa se intample asta. A durat atat de mult incat nici nu mai avem echipele de traditie, jumatate din echipele din liga 1 au 10 ani de istorie.
    Oricum, bine ca este!

  2. #62 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Pacat ca Liga 1 este mai diluata ca niciodata, de la FiFA 06 ar fi trebuit sa tatoneze asta.

    Mai bine bagau Liga 2

  3. #63 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar

  4. #64 SP
    Member boggySODMG's Avatar
    In urma cu peste 10 ani foloseam patch-uri cu LIGA I la FIFA pe PC, acum pentru prima data avem oficial licentiata LIGA I.
    Singurul lucru care nu-mi place este ca multi jucatori o sa aiba fete generice.
    La echipa nationala totul este ok, sunt si fete reale: Tucudean, Puscas etc.

    Merge si asa decat deloc .... si sper ca in fiecare an sa avem LIGA I, la anu' mi-ar placea sa avem totusi echipe mai bune cu traditie: Rapid, Petrolul, UTA Arad. Sa vedem cine o sa promoveze.

  5. #65 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Acuma cred ca echipele "mari" au jucatorii scanati, nu cred ca clinceni si sepsi echipe de genul ar fi pentru ca ar costa mai mult treaba asta ca echipa in sine

  6. #66 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Pe noi e frumos ca putem juca în UT cu echipamentul și stema din liga noastră.

  7. #67 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Nu credeam, dar acum ca e oficial ma bucura... e un pas inainte catre lumea civilizata.
    Hai Farule ca apar satele din Ilfov in Fifa oficial tata... hai ca n-am murit definitiv se poate.

  8. #68 SP
    Member boggySODMG's Avatar
    Ce ligi din Europa de Est vor mai fi ?
    Daca noi avem LIGA I, sunt curios daca ungurii si bulgarii vor avea si ei ligile lor.
    Dar ucrainienii, grecii, sarbii ?

    PS: Legat de nr.de echipe din Liga I, mi se par putine 14, 2 in plus nu ar strica. LPF decide ...

  9. #69 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Păi LPF a decis să-ți "dea" 14, exact alea care sunt in Liga 1

  10. #70 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Numai la Unguri nu mă gândeam eu.

  11. #71 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Cand joci cu FCSB trebuie sa tii telefonul aproape ca poti primi un sms de la gigi sa faci schimbari

  12. #72 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by boggySODMG View Post
    Ce ligi din Europa de Est vor mai fi ?
    Daca noi avem LIGA I, sunt curios daca ungurii si bulgarii vor avea si ei ligile lor.
    Dar ucrainienii, grecii, sarbii ?

    PS: Legat de nr.de echipe din Liga I, mi se par putine 14, 2 in plus nu ar strica. LPF decide ...
    Nu vor fi.
    Cand vine vorba de est, EA nu a introdus niciodata ligi/campionate dupa criterii de performanta fotbalistica, ci dupa puterea de cumparare a gamerilor.
    Ucraina da campioana direct in grupele UCL de 12-15 ani in cotinuu si abia daca a aparut Shaktar la Rest of the World.
    Serbia la fel... Croatia are mai mereu Dinamo Zagreb in UCL si niciodata nu au fost si nu vor fi in Fifa, pe cand campionate muci cu sange ca liga din Polonia este in joc de N ani, in conditiile in care singura participare in grupele UCL in ultimii 20 de ani din Polonia a fost Legia acum 3-4 ani.

  13. #73 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    Cand joci cu FCSB trebuie sa tii telefonul aproape ca poti primi un sms de la gigi sa faci schimbari
    Gresit. Cand joci cu FCSB, tu esti GIGI BECALI.

  14. #74 SP
    Member boggySODMG's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Nu vor fi.
    Cand vine vorba de est, EA nu a introdus niciodata ligi/campionate dupa criterii de performanta fotbalistica, ci dupa puterea de cumparare a gamerilor.
    A contat si ca o parte din joc este facut la EA Romania. Este posibil sa avem vanzari mai mari decat vecinii nostri ? Conteaza si populatia ... ma mir ca ucrainienii n-au liga lor in FIFA.
    Este ceva extraordinar sa avem Liga I in joc, le multumim celor de la EA !

  15. #75 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Se vinde bine in Romania... cel putin in ultimii 5 ani contam. Nu si pentru dezorientatii de Microsoft dar pentru restul lumii normale la cap contam.

  16. #76 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Pai a crescut Olguta salariile. Bani sunt de cumparat jocul original.

  17. #77 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Nu ma pot abtine din a posta.
    De cand sunt copil (in alta era), visam ca echipele romanesti sa apara in Fifa.
    Visam sa vad Steaua lui Lacatus, apoi Steaua lui Radoi, Ghionea sau Nesu care ne scoteau in strada dupa noaptea magica de la Kiev.
    Visam sa vad acel Dinamo cu echipa stelara care l-a dat pe Mutu la Inter, visam sa vad acel CFR care batea Roma pe Olimpico sau Manchesterul lui Rooney pe Old Traford.

    Visam sa ii vad pana si pe parlitii mei de pe aleea Primaverii din Constanta, sa apara Vasilica in Fifa, ca merita...juca pentru o echipa cu peste 1000 de meciuri in Liga 1 si aducea la stadion 10/15.000 de suflete.
    Banuiesc ca si omologii mei din Arad, Timisoara, Galati, Brasov, Pitesti, Ploiesti, Giulesti, s-o barbieresti... imi impartasesc parerea si durerea.

    Dar nu, nu au fost.
    In schimb viata, care are un simt al umorului foarte prost, imi da sa vad oficial in Fifa niste mizerii de echipe fara identitate, fara traditie si mai grav, fara suporteri. Niste derivate cu multe litere la prefix, care fac an de an de rusine Romania fiind eliminate din primul tur in europa.

    Felicitari Gica, cu stadionul tau construit in campul de porumb si cu ai tai constanti 150 de suporteri, ai ajuns in Fifa, alaturi de comunele din Ilfov!
    Felicitari CSSMMS Craiova (care din ele?) pentru stadionul de milioane de euro pe care irositi cu nonsalanta coeficientul Romaniei.
    Felicitari si tie, Romanie draga, unica tara din lume care ai reusit prin ale tale mijloace odioase sa distrugi un simbol national, singurul care ti-a adus un trofeu european.

    Hai sa irosim si la anul coeficientul de tara din Turul 1, lasa ca trage CFR singura la jug.
    Du-te Dica!

  18. #78 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Dacă în realitate sunt praf echipele românești macar in fifa sa se califice poate

  19. #79 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Nu ma pot abtine din a posta.
    De cand sunt copil (in alta era), visam ca echipele romanesti sa apara in Fifa.
    Visam sa vad Steaua lui Lacatus, apoi Steaua lui Radoi, Ghionea sau Nesu care ne scoteau in strada dupa noaptea magica de la Kiev.
    Visam sa vad acel Dinamo cu echipa stelara care l-a dat pe Mutu la Inter, visam sa vad acel CFR care batea Roma pe Olimpico sau Manchesterul lui Rooney pe Old Traford.

    Visam sa ii vad pana si pe parlitii mei de pe aleea Primaverii din Constanta, sa apara Vasilica in Fifa, ca merita...juca pentru o echipa cu peste 1000 de meciuri in Liga 1 si aducea la stadion 10/15.000 de suflete.
    Banuiesc ca si omologii mei din Arad, Timisoara, Galati, Brasov, Pitesti, Ploiesti, Giulesti, s-o barbieresti... imi impartasesc parerea si durerea.

    Dar nu, nu au fost.
    In schimb viata, care are un simt al umorului foarte prost, imi da sa vad oficial in Fifa niste mizerii de echipe fara identitate, fara traditie si mai grav, fara suporteri. Niste derivate cu multe litere la prefix, care fac an de an de rusine Romania fiind eliminate din primul tur in europa.

    Felicitari Gica, cu stadionul tau construit in campul de porumb si cu ai tai constanti 150 de suporteri, ai ajuns in Fifa, alaturi de comunele din Ilfov!
    Felicitari CSSMMS Craiova (care din ele?) pentru stadionul de milioane de euro pe care irositi cu nonsalanta coeficientul Romaniei.
    Felicitari si tie, Romanie draga, unica tara din lume care ai reusit prin ale tale mijloace odioase sa distrugi un simbol national, singurul care ti-a adus un trofeu european.

    Hai sa irosim si la anul coeficientul de tara din Turul 1, lasa ca trage CFR singura la jug.
    Du-te Dica!
    Haidi mai, FCSB cate puncte UEFA a adus in trecut ca sa poata CFR azi sa fie cap de serie si sa joace cu echipe de mijloc?

    Tine minte, ca de obicei omu uita din trecut, singura echipa care a adus puncte UEFA consistente este FCSB. Nicio alta echipa nu a realizat ce-a realizat FCSB in Europa. Datorita FCSB, echipele romanesti mai sunt pe ici pe colo cap de serie.

  20. #80 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Tot timpul poezia asta o aveti, penibil. Nicio echipa romaneasca nu mai este cap de serie de ceva vreme, si da fcsb a adus niste puncte dar si cele mai mari rusini tot ei le-au adus, dar asta gigistii mereu o uita, aseara s-a mai adaugat o rusine la lista aia lunga.

    L.E. ma rog asta nu e rusine. Rusine ar fi fost pentru Guimaraes daca ar fi pierdut cu lanterna rosie.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 12 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 18 By Melo in forum Console Club
    Replies: 236 Last Post: 02-08-2018, 20:47
  2. Vand Fifa 16 + Fifa 17 - PS4 By mihaixpp in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2017, 12:02
  3. FIFA 16 By enachesil in forum Console Club
    Replies: 793 Last Post: 27-02-2017, 16:22
  4. Replies: 0 Last Post: 23-12-2014, 19:45
  5. Licitatie: FIFA 05 si FIFA 06 GBA By Khan in forum Licitatii
    Replies: 3 Last Post: 14-06-2009, 20:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts